Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

O rly? No to mój karygodny błąd, przyznaję się, nigdy tego pewien nie jestem. Już miałem dodać że to może być błędne, ale lenistwo wygrało ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potęge gildii we frakcjach określa się ilością frakcji danej frakcji :p
W PvP określa się ladderem, natomiast w PvE ( nie nie ilością obsi w gildii ) ilością członków. Tak, tak YaRR jest potężniejszy od twojej gildii i raczej tego nie zmienicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema czy gdybym kupił GW samą wersje podstawową znalazł bym tam wielu polaków i jak długo musiał bym grać by nabić przyzwoity lvl bo jak grałem w WoW-a to odpadłem po nabicu 8 lvl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2009 o 21:51, Lukiwwo94 napisał:

Siema czy gdybym kupił GW samą wersje podstawową znalazł bym tam wielu polaków i jak
długo musiał bym grać by nabić przyzwoity lvl bo jak grałem w WoW-a to odpadłem po nabicu
8 lvl.


W GW jest tylko 20 poziomów. A to dopiero początek zabawy ;) A co do polaków to ja nie wiem. Nie gram na polskich "kanałach". Zagraniczniacy, nie są aż wcale tacy źli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2009 o 21:43, SaraterWarrior napisał:

natomiast w PvE ( nie nie ilością obsi w gildii ) ilością
członków. Tak, tak YaRR jest potężniejszy od twojej gildii i raczej tego nie zmienicie...


Boze, jestes tak doswiadczonym graczem, ze dyskusja z Toba mija sie z celem... wybacz.
Skoro poziom gildii oceniasz po ilosci czlonkow, najczescie zrekrutowanych w Kadanie to nie mamy o czym rozmawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2009 o 21:53, Piotrbov napisał:

W GW jest tylko 20 poziomów. A to dopiero początek zabawy ;) A co do polaków to ja nie
wiem. Nie gram na polskich "kanałach". Zagraniczniacy, nie są aż wcale tacy źli.

Jest tylko 20lvl dziwnie mi to pachnie a jak długo taki lvl się bije i co po nabicu tego lvl mogę robić?
A no jeszcze jedno ta podstawowa wersja to takie bardziej PvP czy PvE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2009 o 21:59, Lukiwwo94 napisał:

Jest tylko 20lvl dziwnie mi to pachnie a jak długo taki lvl się bije i co po nabicu tego
lvl mogę robić?


Różne rzeczy, zależnie ile masz części.

Dnia 11.07.2009 o 21:59, Lukiwwo94 napisał:

A no jeszcze jedno ta podstawowa wersja to takie bardziej PvP czy PvE?


Te tryby są oddzielone- pve to cała kampania i questy, pvp to areny- kilka rodzajów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się liczy potęgę gildii. Czytanie ze zrozumieniem plz.
YaRR, NiTe, KISS, SICK, gildie największe w GW ale są słabe bo to typowe masówki z którymi nie pograsz bo połowa graczy ledwo wczoraj włączyła GW.

Pozom gildii ocenia się po doświadczeniu graczy oraz ich stosunku do innych... To są 2 różne sprawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2009 o 22:04, Budo napisał:

> Jest tylko 20lvl dziwnie mi to pachnie a jak długo taki lvl się bije i co po nabicu
tego
> lvl mogę robić?

Różne rzeczy, zależnie ile masz części.

> A no jeszcze jedno ta podstawowa wersja to takie bardziej PvP czy PvE?

Te tryby są oddzielone- pve to cała kampania i questy, pvp to areny- kilka rodzajów.


Jak na razie nie posiadam żadnej ale mam zamiar kupić tą podstawową a potem się zobaczy.
No tak ale czy łatwo jest znaleźć klan to wszystko ogarnąć itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu są gildie, nie klany. Dość łatwo znaleźć gildie, wystarczy poszukać.

Pro, czyli podstawowa wersja gry, zapewni ci około tygodnia-dwu grania zanim wbijesz 20lvl. A po wbiciu 20 lvl w Pro będziesz już sporo wiedział o działaniu gry i takich sprawach. IMO dla początkującego najlepsza kampania.

Co do ogarniania to ogarniecie wszystkiego trochę potrwa, ale podstawy poznasz po tutorialu w postacie pre-searingu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2009 o 22:10, SaraterWarrior napisał:

Tu są gildie, nie klany. Dość łatwo znaleźć gildie, wystarczy poszukać.

Pro, czyli podstawowa wersja gry, zapewni ci około tygodnia-dwu grania zanim wbijesz
20lvl. A po wbiciu 20 lvl w Pro będziesz już sporo wiedział o działaniu gry i takich
sprawach. IMO dla początkującego najlepsza kampania.

Co do ogarniania to ogarniecie wszystkiego trochę potrwa, ale podstawy poznasz po tutorialu
w postacie pre-searingu :p

wielkie dzięki za info chyba się skusze na GW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.07.2009 o 22:18, Lukiwwo94 napisał:

wielkie dzięki za info chyba się skusze na GW :)

tylko jak juz wszystko ogarniesz, i będziesz miał fac, to nie zapomnij polechoować na AB, mistrz Sarater cię nauczy jak ;]
Pytanie - do Dungów na HM, co mi sie przyda? nie wiem czy bardziej Triple Necro, czy Discord ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze leechowanie już się nie opłaca bo po 1 walce masz dishonora. Po drugie na AB nigdy nie leechowałem. Po trzecie sab czy discord to kwestia gustu ( należy pamiętać, że discord ma lepszy dmg a sab lepiej leczy ). Aha, do dungów polecam brać anty-dp itemki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.) nie nudze sie
2.) Nie obrażam... Budo obraził mnie pierwszy...
3.) A ten ban bo należysz do tej samej gildii co oni czy po prosty po starej znajomości co?

Aha, napisz kto stoi ponad moderatorami bo muszę do kogoś napisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2009 o 23:00, Wojman napisał:

Czyli po prostu sie u nas nudzisz i obrazasz uzytkownikow. Idz sie ponudzic gdzie indziej
- BAN


To, że wojman znów mnie zbanował dowodzi tego, że ban został załatwiony po znajomości...

Tym razem mnie nie banuj bo podoba mi się ten nick...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wierz mi na slowo, ze banuje sie o wiele szybciej niz zaklada nowe konto. Wiec daj juz sobie spokoj i nie zakladaj wiecej nowych kont.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

^
nie ten temat, złotko.


co do lochów na HM - sabway zawsze jest dobrą opcją (przynajmniej ja go preferuję). jak masz drugiego gracza, to weźcie 6 necro z discordem i idziecie jak przez masło (oczywiście są lochy, w których jest trudniej, ale jest ich tylko kilka: Slaver''s, Kathandrax, SoO, Ooze, Vloxen - tam już trzeba brać dobrze zbalansowany team).
tank, Pain Invertery, ciućki do gubienia DP i brak brawury to klucz do sukcesu. lochy na HM są naprawdę proste ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować