Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

/.../

Musisz być ascended, potrzebne są do tego specjalne questy inne dla każdej kampanii. Dla Factions to chyba Closer to the Stars, dla propha trzeba zrobić pustynę. Nie jestem pewien, bo wyniesienie moich postaci mam już dawno za sobą i nie pamiętam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 17:12, Ostrowiak napisał:

Elite kurzick, tia? A masz wszystkie jej elementy poza czapką? Do tego założone na postać.

Tak mam Dopiero kupiłem te zbroje A misje bliżej gwiazd mam już za sobą bo Factions już skończyłem Nie wiem czy to się da powtórzyć ale robię teraz Propencys wiec wszystko tam przede mną Dzięki za odpowiedz Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 17:34, Ostrowiak napisał:

Pozostaje więc pytanie - czy użyłeś Monumentowego Arrasu na pomniku od armorów?

Tak Użyłem dwa lata temu wystawiłem zbroje zapomnianych z innej postaci Czy ja nie musze w konkretnie tej zbroi przejść misji z wyniesieniem by móc ja wystawić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 00:18, dzeksondzekson napisał:

Jaki masz ign? Chcialbym jutro cos sprawdzic, najlepiej rano


IGN: Vindaela Kementari. Rano nie grałem bo byłem na koszu z kumplami.

Do reszty:

Nie chce mi się z wami kłócić. Te screeny robilem podczas normalnej walki na RA. Podczas 2 meczy każdą postacią zrobiłem screen z najwyższego dmg jaki udało mi się uzyskac. Derw z VoS nieraz potrafi walnąc za 200+ na armorze 60, czego war nigdy nie zrobi. Te 2 klasy są inne i nie widzę sensu w kłóceniu się, która jest lepsza. Było pytanie kto ma mocniejszy dmg więc pokazałem. War ma kd i większy armor, za to derw jest bardzo dobrym blindbotem, ma lepszego selfheala i buffy. Jako tanki sprawdzają się prawie tak samo, derw nawet lepiej trzyma aggro na grupie mobów bo uderza 3 cele.

Co do tego, że żadna z gildii top100 nie a derwa w buildzie. Był kiedyś taki wątek na gw.pl i padł ten sam argument, po czym ktoś wrzucił screeny chyba 3 gildii top100, które używały derwa. Ja wiem, że niektórzy potrafią grać tylko metą i balancem i sensem gry w gw dla nich jest jak najwyższe miejsce w ladderze. Cóż, dla mnie nie. Co z tego, że teraz najlepszym tankiem jest perma. Osobiście nigdy bym nim nie zagrał, bo mija się to celem, którym dla mnie jest dobra zabawa. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to czegoś chyba nie rozumiem. Skoro masz set wszystkich części zbroi, wchodzisz tam i dodajesz normalnie do monumentu mając na sobie wszystkie te części, do tego jesteś Wyniesiony, to monument musi przyjąć zbroję o.O

BTW, każda osobna postać musi mieć użyty Arras.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki build polecicie dla nekromanty pod PvP? Posiadam narazie tylko Proph...
Mam do wydania tez jakies 25k, polecicie jakiegos greena? :]
Narazie robie PvE ale mam kase juz bym sobie kupil jakas dobra bron pod dana magie... ;]

Pozdrawiam i sorry za moje nubienie :p
-
a no i mam na sprzedanie Unded Nornbear, Fungal Wallow 2x i Mandragor Imp.
Ktos zainteresowany? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 19:26, Rambowski napisał:

Jaki build polecicie dla nekromanty pod PvP? Posiadam narazie tylko Proph...

w pvp z jedną kampanią nic nie ugrasz.

Dnia 24.07.2009 o 19:26, Rambowski napisał:

Mam do wydania tez jakies 25k, polecicie jakiegos greena? :]

dla kogo? postaci pve, która ma grać pvp? raczysz sobie ze mnie dworować. pisz bardziej czytelnie, bo się pogubiłem.

Dnia 24.07.2009 o 19:26, Rambowski napisał:

Narazie robie PvE ale mam kase juz bym sobie kupil jakas dobra bron pod dana magie...

do pve spokojnie możesz kupić coś z końcowych greenów, szczególnie te z GWEN mają zacne staty. do wyszukania na gwwiki, link w przypiętym poście.

Dnia 24.07.2009 o 19:26, Rambowski napisał:

Pozdrawiam i sorry za moje nubienie :p

nie ma co przepraszać, trzeba po prostu zacząć myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale tak dla rozrywki z jedna kampania chce sprobowac. No a tutaj juz bylo pisane ze moge grac postacia z PvE na PvP tylko kupie sobie najlepsze armory, bron, dodam fajne runki, odpowiedni build i moge jechac PvP :P
Ja jeszcze malo sie znam na tej grze, nie wiem jakie sa rodzaje pvp... musze o tym poczytac jeszcze troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 21:23, Rambowski napisał:

No ale tak dla rozrywki z jedna kampania chce sprobowac. No a tutaj juz bylo pisane ze
moge grac postacia z PvE na PvP tylko kupie sobie najlepsze armory, bron, dodam fajne
runki, odpowiedni build i moge jechac PvP :P

nie prościej i praktyczniej będzie zrobić postać pvp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra :) Tez pomyslalem troszke o tym i doszedlem do wniosku nie ma srania po gaciach robie postac PvP. Tylko przeczytalem teraz artykul,( byc moze przestazaly ) ze podczas robienia postaci wybiera sie zbroje runy itp... a teraz jak robie postac PvP do wyboru mam tylko wyglad, nazwe i kolor zbroi... nic wiecej. Teraz jest innaczej niz dawniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 21:51, Rambowski napisał:

teraz jak robie postac PvP do wyboru
mam tylko wyglad, nazwe i kolor zbroi... nic wiecej.


zawsze tak było, w pve jest przecież tak samo.
w pvp za friko masz sprzęt i skille, które odblokujesz sobie grając pve, oraz to, co kupisz za punkty Balthazara (zdobywane za walkę z innymi ludźmi). taki sprzęt możesz dowolnie zmieniać i modyfikować zależnie od wybranego buildu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh no pamietam dokladnie... z 2-3 lata temu przy tworzeniu postaci PvP wybierales sobie poprostu zbroje, runy, rodzaj zbroi podczas robienia postaci. Gdzie moge wymieniac sprzet, dodawac runy na postaci PvP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 22:10, Rambowski napisał:

Eh no pamietam dokladnie... z 2-3 lata temu przy tworzeniu postaci PvP wybierales sobie
poprostu zbroje, runy, rodzaj zbroi podczas robienia postaci.

ee nie bardzo...

Gdzie moge wymieniac sprzet,

Dnia 24.07.2009 o 22:10, Rambowski napisał:

dodawac runy na postaci PvP?

"I" - > "Sprzęt Pvp" po prawej od głowy postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z ubiciem sobowtóra nekromanta... Eh pomozcie jakis build czy cos probowalem magia krwi, smierci roznymi buildami bez healow, z healami z 30 razy juz padlem... Bije mocniej niz ja... jak mana mu sie skonczy bije siekierka po 100+... a np swoim warkiem to tego sobowtora to na 3 hity wzialem i wydawalo to sie takie proste a nekromanta ni huhu nie idzie go ubic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować