Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Tak rozgorzała ta dyskusja o dervach...wymienialiście między innymi że derv jest dobrym healerem. Zrobiłem sobie takiego na pvp z takim buildem.
OgOi0wsM5dZf1Ae3M9VTUeBeBA
IMO nie za bardzo nadaje się to na solo healera na RA czy TA. Nie ma żadnych bloków ani anty kd, heal jest dość słaby bo poza patiantem używałem tylko imbue healthi, które owszem ma niezły heal ale ma dość długi recharge i w przeciwieństwie do WoHa niezbyt healuje się tym dobre pressy. Ene mangament...wspaniały, ale...no właśnie musi być ale. IMO recastowanie elitki co 10 sekund to pomyłka. Tak sobie myślę, że ten derv najbardziej nadaje się na 2nd healera na TA albo na support heal na HA. Nawet nie wiem czy na HA nie sprawdziłby się lepiej niż taki OoS czy PnH. A na TA udało mi się wygrać 10 walk z teamem WoH, war na axie, ele blindbot i ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam taki denerwujący problem z Guild Wars. Nie ma dźwięku :) Żadnego. Odgłosów walki, otoczenia, muzyki, po prostu nic. Normalnie wszędzie dźwięk jest, tylko w GW nie ma. Jak to naprawić? W opcjach wszystko włączone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2009 o 22:36, Jaki_Gahn napisał:

Cześć. Mam taki denerwujący problem z Guild Wars. Nie ma dźwięku :) Żadnego. Odgłosów
walki, otoczenia, muzyki, po prostu nic. Normalnie wszędzie dźwięk jest, tylko w GW nie
ma. Jak to naprawić? W opcjach wszystko włączone.


Też tak miałem.
Prawy klik na ikone GW na pulpicie => Właściwości => Skrót i w Element docelowy na końcu dodaj -dsound i kliknij Zastosuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2009 o 23:05, Jaki_Gahn napisał:

Pojawia się komunikat że nieprawidłowo określona ścieżka :(

Ścieżka dostępu powinna być w cudzysłowiu i -dsound za cudzysłowem, po spacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiem, że ANet nazywa niektóre postacie po prawdziwych ludziach, ale to mnie zdziwiło ;>

Jak suchar, nie jęczeć. Nie przyglądam się każdemu łebkowi w śmiesznej czapce.

20090727093841

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 09:40, Ostrowiak napisał:

Jak suchar, nie jęczeć. Nie przyglądam się każdemu łebkowi w śmiesznej czapce.


To już nie suchar.
To skamielina ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 09:40, Ostrowiak napisał:

No wiem, że ANet nazywa niektóre postacie po prawdziwych ludziach, ale to mnie zdziwiło
;>


No, i Budo stał się sławny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 19:48, miCHolo_PL napisał:

> No wiem, że ANet nazywa niektóre postacie po prawdziwych ludziach, ale to mnie zdziwiło

> ;>

No, i Budo stał się sławny :)


Byleby mu ta sława do głowy nie uderzyła XD BTW to bardzo ciekawy przypadek,ciekawe czy Budo maczał w tym palce ;p Może już za niedługo ujrzymy na sklepowych półkach piwo marki Bud(o)weiser XD


Hooray for me !!! Skończyłem rok ;p Kolejka dla wszystkich XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 10:03, DevilQ napisał:

Witajcie czy ktoś powie mi gdzie zdobędę okulary dla mojej postaci ? Podrawiam


W Rata Sum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko czy Destroyer Gauntlets są dopasowane do postaci jak się je bierze od kolekcjonera czy nie Zastanawia mnie to czy mógłbym sobie je wziąć jedną postacią a nosić drugą ? Może to i dziwne pytanie ale nie dawało mi to spokoju Pozdrawiam I jeszcze jedno gdzie najlepiej farmić Destroyer Cores ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 12:30, DevilQ napisał:

Mam małe pytanko czy Destroyer Gauntlets są dopasowane do postaci jak się je bierze od
kolekcjonera czy nie Zastanawia mnie to czy mógłbym sobie je wziąć jedną postacią a nosić
drugą ?

jak to kazda zbroja jest dopasowana do postaci.
>Może to i dziwne pytanie ale nie dawało mi to spokoju Pozdrawiam I jeszcze jedno

Dnia 30.07.2009 o 12:30, DevilQ napisał:

gdzie najlepiej farmić Destroyer Cores ?

Glint challenge, albo ogolnie bicie destroyerkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem, więc do was wielką prośbę, ukończyłem kampanie nightfalla, chce uzupełnić księgę zmierzchu, zostały mi dwie misje podajże z magrid, podróżowałem z mistrzem szeptów, magrid oczywiście na końcu kampanii odblokowałem, ale jak mam od niej wziąć misje poghan passage do tego miasta nie mogę wejść jak to niektórzy radzili bo pewnie muszę od niej wziąć zadnia pomiędzy misjowe tak to nazwę, gdzie i jak mam dostać od niej te misje proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy ja robiłem było coś takiego: gdy już ją odblokowałeś powinieneś mieć taką tarczę jako symbol Przejścia Pogahn. Pojawiła się ona w momencie, gdy był rozłam w fabule z Mistrzem Szeptów i Margrid. Gdy już tam wejdziesz (nie rozumiem dlaczego nie możesz) wystarczy pogadać z kimś i rozpocząć misję. Jest jeszcze 2 misja z Margrid (nie musisz brac żadnych pobocznych). Nazywa się Hod Dashy (Dasha Vestibule). Żeby tam dojść (bo to także osada) idz tak, jak pokazuje mapa: http://wiki.guildwars.com/wiki/File:Location_of_Dasha_Vestibule_entrance.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować