Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 03.08.2009 o 08:32, Infinitas napisał:

Erm, farm to fail >.< Kasy jest wystarczająco dużo z VQ, misji na HM i XTH.


Wierzysz jeszcze w ponowne otworzenie XTH? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 08:32, Infinitas napisał:

Erm, farm to fail >.<

No jasne lepiej czekać ileś tam tygodni na rewardy z XTH, albo zarobić kilka k na vanq czy misji HM niż ogarnąć, np. SoO SC i zarobić kilkadziesiąt czy kilkaset ecto w kilka minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Czy ktoś pomógł by mi pokonać Cyndra Górskie serce w misji Hart of the Shiverpeaks mój nick to Huo Qing Dzięki i podrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 10:57, DevilQ napisał:

Witajcie Czy ktoś pomógł by mi pokonać Cyndra Górskie serce w misji Hart of the Shiverpeaks
mój nick to Huo Qing Dzięki i podrawiam


Weź byle jakich ludzi i dacie radę. Tam wystarczy ze 4 żywych i reszta hero mogą być. Ja tak zawsze robię tę misję i nie mam problemów, po prostu musi być więcej osób do noszenia beczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 10:48, loytar napisał:

> Erm, farm to fail >.<
No jasne lepiej czekać ileś tam tygodni na rewardy z XTH, albo zarobić kilka k na vanq
czy misji HM niż ogarnąć, np. SoO SC i zarobić kilkadziesiąt czy kilkaset ecto w kilka
minut.

Kilkaset ecto w kilka minut imba xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 12:25, Infinitas napisał:

Kilkaset ecto w kilka minut imba xD

No jak będziesz miał szczęście i Ci dropnie BDS q9-10 prot to dostaniesz za to 450e minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.08.2009 o 11:23, Budo napisał:

Weź byle jakich ludzi i dacie radę. Tam wystarczy ze 4 żywych i reszta hero mogą być.
Ja tak zawsze robię tę misję i nie mam problemów, po prostu musi być więcej osób do noszenia
beczek.

Dzięki już sobie poradziłem I wielki niszczyciel tez padł ;-) Mam jeszcze jedno pytanko Chciałem sobie wyfarmić rękawice niszczycieli dla mojej ele i potrzeba mi tych rdzeni ale w misji ze smoczkiem kiepsko mi idzie czy jest jeszcze inne miejsce gdzie mogę pofarmić te rdzenie ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


1. znaki przestankowe to fajny wynalazek, spróbuj.
2. rdzenie wypadają z każdego distrojera - możesz je zdobyć wykonując misje fabularne w GWEN, czasami wypadnie po kilka na misję. to bardzo powolny sposób, szybciej będzie wyłożyć około 75k i kupić pełen stack rdzeni od innego gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 14:17, DevilQ napisał:


> Weź byle jakich ludzi i dacie radę. Tam wystarczy ze 4 żywych i reszta hero mogą
być.
> Ja tak zawsze robię tę misję i nie mam problemów, po prostu musi być więcej osób
do noszenia
> beczek.
Dzięki już sobie poradziłem I wielki niszczyciel tez padł ;-) Mam jeszcze jedno pytanko
Chciałem sobie wyfarmić rękawice niszczycieli dla mojej ele i potrzeba mi tych rdzeni
ale w misji ze smoczkiem kiepsko mi idzie czy jest jeszcze inne miejsce gdzie mogę pofarmić
te rdzenie ? Pozdrawiam


Jak będziesz miał szczęście to w ostatniej misji asurów (Genialnie Obsługiwana Legendarna Maszyna) możesz ich trochę zebrać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 12:32, loytar napisał:

No jak będziesz miał szczęście i Ci dropnie BDS q9-10 prot to dostaniesz za to 450e minimum.


To tak jak gra w totka - od czasu do czasu fajnie sobie kupić los, ale nie warto jakoś specjalnie liczyć na wygraną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.08.2009 o 16:40, Va-Dim napisał:

To tak jak gra w totka /../

Ta...ja runnując SoO 600/smite/qz widziałem tylko 1 drop q9 heal, oczywiście nie dla mnie, a tym wayem zrobiłem około 50 runów. Za to jak poszedłem sinami grając jako A/P (a co A/P musi najbardziej oarniać :D) to za pierwszym razem wypadł mi BDS q9 spawning. Trochę crapiasty atrib ale jak dają to biorę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupiłem sobie Guild Wars: Nightfall w Platynowej Kolekcji. Na odwrocie pudełka jest napisane "PREMIA: OGNISTY IMP! Znalazłeś się w ogniu walki? Wezwij ognistego impa, który stanie po twojej stronie!". Co to znaczy? Podejrzewam, że można go przyzwać ale jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 08:34, Wojtek404 napisał:

Podejrzewam, że można go przyzwać ale jak?

Za pomocą Igneous Summoning Stone, który możesz dostać wpisując w okno czata komendę /bonus (tylko podczas pobytu w mieście).
Niestety ten kamień może być używany tylko przez postaci poniżej 20 levelu - jest to taka "pomoc" w dobiciu do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że wszystko kwestia gustu, ale nie pojmuję jak można uważać, że BDS fajnie wygląda na monku O_o
To kostur, który stylistyka pasuje IMO tylko do nekro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak w końcu się zmogłem i kupiłem Guild Wars`a (Nightfall). Już instaluję i czekam z niecierpliwością, jak tylko mi się spodoba to zaopatrzę się w Eye of the North.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skrót na pulpicie przemontuj, popraw ścieżkę w ten sposób

(nawias")"ścieżkaścieżkaścieżka"(nawias")(spacja)-image

Dossie wszystkie pliki i w ciągu gry nie będzie przerw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować