Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 07.08.2009 o 00:02, Azra napisał:

ale weź się w garść, skoro taki nab jak ja dał radę z henczami, to ty też sobie poradzisz.


No faktycznie noob z ciebie. Tylko 28 tytułów wymaksowałeś. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy update ;>.
Healer''s Boon + Selfless Spirit + Arcane Mimicry + Healer''s Covenant na hero = każdy monkiem może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 11:33, HumanGhost napisał:

No faktycznie noob z ciebie. Tylko 28 tytułów wymaksowałeś. ;D


Vas wymaksował 29, a nie poszedłbym z nim nawet na misję NM - taki lamuch z niego ;]

(ale i tak go koffam, bo daje mi party pointsy *_*)

aha, i nie przesadzajmy, bo każdy tytuł powyżej bodajże 20 to już farma, farma i farma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Medytacja derva poszła w piach, osobiście używałem tego jako ene backupu w discordzie. Za to mamy teraz Conviction wybitnie przypominający Silver Armor :)

No i kciuk do góry za pety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 12:06, Ostrowiak napisał:

Za to mamy teraz Conviction wybitnie przypominający

Szkoda tylko że nie zadaje demejdża. Ale myślę, że ten skill może znaleźć zastosowanie u monków na RA/TA zamiast bloków warka. EDIT: A nie to buff tylko dla PvE...

Dnia 07.08.2009 o 12:06, Ostrowiak napisał:

Silver Armor :)

Sliver nie silver ^^

Dnia 07.08.2009 o 12:06, Ostrowiak napisał:

No i kciuk do góry za pety.

Które i tak dalej będą posysały...

Osobiście żal mi trochę, że nie znerfiono mety farmu (chyba pierwszy raz od wynalezienia SF-a). Może nerf SF-a popchnął by ludzi do myślenia i wynaleziono by jakiś nowy lepszy, gorszy albo równie efektowny farm jak UWsc, FoWsc i DoA. Obecna meta..no cóż już mnie nudzi. Chciałbym zobaczyć jak robi się UWsc powiedzmy obsi tankami albo czymś innym co mogło by być zbuffione. Gdzieś tam jak przeglądałem gw.pl i temat z ową aktualizacją jeden z gości powiedział,że A netka mówi, że nie edą nerfić 600hp i SF-a tylko buffić "normalne" skille tak by ludzie zaczęli grąc balansem. (ironia mode on) I tak bardzo zdziwiło mnie że coś będą robić i oderwą się na chwile od GW2 (ironia mode off), lecz moim zdaniem ludzie nie zaczną grać balancem z powodu buffu kilku skilli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 11:35, Azra napisał:

aha, i nie przesadzajmy, bo każdy tytuł powyżej bodajże 20 to już farma, farma i farma.


No fakt. Sam mam 13 i jakoś nie mam wielkiej ochoty na nabijanie więcej. Choć w sumie jakbym się zebrał i jednego dnia pare godzinek posiedział to wpadłoby z 5 kolejnych, bo blisko maxa są. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sie stało sie? O_O

już lukam update, btw SF nerfiony był już ze 3 razy i wreszcie dalei radę? :)

btw rzucili rp czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 19:48, Budo napisał:

Co sie stało sie? O_O

Comiesięczny update ?:P

Dnia 07.08.2009 o 19:48, Budo napisał:

już lukam update, btw SF nerfiony był już ze 3 razy i wreszcie dalei radę? :)

Nie, SF jak był tak jest. Przed chwilą zrobiłem UWsc

Dnia 07.08.2009 o 19:48, Budo napisał:

btw rzucili rp czy nie?

Nie. Wątpię żeby już kiedykolwiek je dali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie nt. Bonus Mission Packa. Z tego co zrozumiałem ostatecznie można uzyskać 4 bronie z każdej historii na jedną postać. Mam rację? Te bronie będą dopasowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 20:09, Master_J napisał:

Comiesięczny update ?:P


Taki balans to się co miesiąc nie dzieje... no ostatnio był, a tak to długo bida była wcześniej.

Dnia 07.08.2009 o 20:09, Master_J napisał:

Nie, SF jak był tak jest. Przed chwilą zrobiłem UWsc


No właśnie już sprawdziłem... kurde zrobiliby 5 sekund działania, 25 ene i 90 recharge i byłby koniec.

Dnia 07.08.2009 o 20:09, Master_J napisał:

Nie. Wątpię żeby już kiedykolwiek je dali.


Szkoda, szkoda... była to dobra alternatywa dla farmu i trochę pozwoliła ożywić stare, zakurzone konta, nawet jeśli ktoś brał czyjeś konto w opiekę tylko dla rp. Mogą np. zmienić przelicznik rp/zkeys (1 zkey za 10 rp), ale niech nie kasują zupełnie. Chyba, że naprawdę mają aż taki sajgon, że nie mogą tego ogarnąć ;]

Mieszane uczucia co do derwa, eszta powiedziałbym, że neutralna. Ciekawie w pvp może się prezentować nowe Aegis. Dobrze, że nie tknęli wara i ryta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 20:42, Budo napisał:

Mieszane uczucia co do derwa, eszta powiedziałbym, że neutralna. Ciekawie w pvp może
się prezentować nowe Aegis. Dobrze, że nie tknęli wara i ryta :)

Nie widze nic ciekawego w aegis - teraz tylko infuse uratuje ghostly hero :] wiec prot w HoHu bedzie mial mniej do roboty w king of the hill ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 21:32, Master_J napisał:

A w czasie w jakim recharguje się SF powstał by nowy, lepszy farm :D


Hehe, no cóż, gracze gw są kreatywni. Pomyślcie chociaż o 55hp monku. Ciekawe jak się ten build narodził, albo w umysle szaleńca, albo przez przypadek :P

btw ciekawią mnie też niektóre derwy na hm w pve... jak się trafi jakiś mob, albo boss z kilkoma zbuffowanymi ostatnio skillami, to może być fajna zabawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 21:44, Budo napisał:

btw ciekawią mnie też niektóre derwy na hm w pve... jak się trafi jakiś mob, albo boss
z kilkoma zbuffowanymi ostatnio skillami, to może być fajna zabawa :)

wszyscy wiedzą, że Pryns Ruryk był wizjonerem i jako jedyny wierzył w Hundred Blades. potem ludzie musieli błagać go o przebaczenie i protekcję, a on im miłosiernie błogosławił swoją spleśniałą dłonią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 21:46, Azra napisał:

wszyscy wiedzą, że Pryns Ruryk był wizjonerem i jako jedyny wierzył w Hundred Blades.
potem ludzie musieli błagać go o przebaczenie i protekcję, a on im miłosiernie błogosławił
swoją spleśniałą dłonią.


yy tak jak mówisz O-O
Ale Ruryk to klasyk klasyków już.

when health is above 50%
"Victory or martyrdom!"

when health drops below 50%
"To me! To me! Your prince is in danger!"

najlepsiejszy nius nt Ruryka jest taki, że ten sam aktor podkładał w gw głos pod Zheda muahahah xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować