Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 18.08.2009 o 14:14, UMC_Hugo napisał:

Dopiero zacząłem grać w GW(mam 20lvl) i myślę nad połączeniem derwisza(main class) z
wojownikiem który walczyłby za pomocą młota. Czy takie połączenie ma w ogóle jakiś sens?
Kolega mówi że młot się akurat mało dla derwisza nadaje. A jakie jest zdanie weteranów
GW?

Kolega mial racje, to polaczenie nie ma sensu. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla osob nieposiadajacych GWEN:

Prawdopodobnie 18 wrzesnia bedzie miala miejscce reedycja GWEN w serii Top Seller.
Info nie jest do konca sprawdzone, ale mam je z calkiem wiarugodnego zrodelka, ktorego nie zdradze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2009 o 14:14, UMC_Hugo napisał:

Dopiero zacząłem grać w GW(mam 20lvl) i myślę nad połączeniem derwisza(main class) z
wojownikiem który walczyłby za pomocą młota. Czy takie połączenie ma w ogóle jakiś sens?
Kolega mówi że młot się akurat mało dla derwisza nadaje. A jakie jest zdanie weteranów
GW?


D/W to częste połączenie, ale akurat nie dla młota ^^
Bardziej dla skillów warka, choćby Wild Blow zdejmującego postawy z przeciwnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2009 o 14:28, Kamiloos napisał:

Dla osob nieposiadajacych GWEN:

Prawdopodobnie 18 wrzesnia bedzie miala miejscce reedycja GWEN w serii Top Seller.
Info nie jest do konca sprawdzone, ale mam je z calkiem wiarugodnego zrodelka, ktorego
nie zdradze :P

http://sklep.gry-online.pl/KartaProduktu.aspx?id=1695&k=guild-wars-eye-of-the-north-platynowa-kolekcja

18 września trafi, ale do Platynowej Kolekcji.
Chętnie bym kupił GW:EN - mam już uzbierane pieniądze i w ogóle. Ale... Idę do liceum i chyba nie będę miał czasu, więc nie wiem czy jest sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2009 o 16:05, Grinczar napisał:

http://sklep.gry-online.pl/KartaProduktu.aspx?id=1695&k=guild-wars-eye-of-the-north-platynowa-kolekcja

18 września trafi, ale do Platynowej Kolekcji.
Chętnie bym kupił GW:EN - mam już uzbierane pieniądze i w ogóle. Ale... Idę do liceum
i chyba nie będę miał czasu, więc nie wiem czy jest sens.


Juz widzialem tego linka. Nie sadze by GWEN mialo trafic do PK - to jest tylko 10 zl obnizki, a gra nie jest juz nowa.
Poczekamy - zobaczymy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2009 o 16:27, Kamiloos napisał:

Juz widzialem tego linka. Nie sadze by GWEN mialo trafic do PK - to jest tylko 10 zl
obnizki, a gra nie jest juz nowa.


Ale to jest MMO, a nie gra single-player. Myślisz, że serwery same się utrzymują?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.08.2009 o 16:05, Grinczar napisał:

http://sklep.gry-online.pl/KartaProduktu.aspx?id=1695&k=guild-wars-eye-of-the-north-platynowa-kolekcja

18 września trafi, ale do Platynowej Kolekcji.
Chętnie bym kupił GW:EN - mam już uzbierane pieniądze i w ogóle. Ale... Idę do liceum
i chyba nie będę miał czasu, więc nie wiem czy jest sens.


Jak to ostatnio mówią : Pi***ol szkołę zostań ninja ;p A tak na poważnie czas zawsze się znajdzie,zawsze jakieś dni wolne są więc nie powinno być problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Meh, po co bawić się w szukanie bugów i innych głupot, skoro można poczekać na open betę? Wątpię w jej brak, w końcu NCSoft dał pograć w Aiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.08.2009 o 11:57, DambialkoX napisał:

do czego to jest ? xD


do czegoś, co wymaga znajomości angielskiego, odpuść sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie śledziłem uważnie wszystkich informacji od Live Team''u, więc może ktoś napisać, co konkretnie można testować (w związku z tym podaniem)? Jakieś nowe lokacje/questy/skille?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 16:04, Ash napisał:

A można go gdzieś obejrzeć w formie bardziej werbalnej niż ta?


Thursday - czwartek, czyli dopiero jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weee, weekend HA, a mam w sobotę i niedzielę zmiany jachtów ;] Musieli akurat teraz zrobić, a nie np. w październiku kiedy się sezon kończy >:( GTFO n00b casual!!!!111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 17:06, Infinitas napisał:

Weee, weekend HA, a mam w sobotę i niedzielę zmiany jachtów ;] Musieli akurat teraz zrobić,
a nie np. w październiku kiedy się sezon kończy >:( GTFO n00b casual!!!!111

Ja mam nie lepiej, wciaz nie odzyskalem swojego konta i watpie czy zagram na HA w najblizszym czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 17:06, Infinitas napisał:

Weee, weekend HA, a mam w sobotę i niedzielę zmiany jachtów ;] Musieli akurat teraz zrobić,
a nie np. w październiku kiedy się sezon kończy >:( GTFO n00b casual!!!!111

ja z tego eventu i tak nie skorzystam, bo przewaznie w trakcie ha weekendu lecialo mniej fame niz normalnie...~~
to tak na pocieszenie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weekend HA swayem to free r4 >:( I znacznie szybciej sie robi team i więcej nubuf do bicia. A mi się już rzygać chce tymi PuGami, co disband robią po UW, bo healer da dupy, albo ktoś wyjdzie w trakcie gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować