Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Kurde, świetny ten trailer, bajeczny, to co mi się podoba, to to, że będziemy grali można powiedzieć na revampie starych lokacji, bajka, dobrze też ze grafa się tak nie zmieniła, co imho jest wielki plus. Ncosft poszedł teraz tak jak blizz w stronę powrotu do korzeni, czyli po co dodawać nowe krainy, naciągać nie potrzebie lore dodając zagmatwania tylko w gównym wątku jak można, proszę ja was zmienić panierkę i przystawkę i podgrzać nam naszego smacznego kotleta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 sprawy odnosnie trailera:

1. Smoki? Damn...Nic bardziej oklepanego juz nie bylo? :P

2. Dlaczego jedna z ras /chyba/ ma byc postac a''la Hello Kitty i do tego wladajaca pradem ? :/ Srednio to klimatyczne :/

PS. Moje zrodelko sie zrewidowalo- GWEN wyladuje w Platynie. 10 zl obnizki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 17:06, Kamiloos napisał:

2 sprawy odnosnie trailera:
1. Smoki? Damn...Nic bardziej oklepanego juz nie bylo? :P

O tym, że smoki będa dominujące w GW2 było wiadomo od ukazania się GWEN, więc czemu trailer Cię zadziwił?

Dnia 20.08.2009 o 17:06, Kamiloos napisał:

2. Dlaczego jedna z ras /chyba/ ma byc postac a''la Hello Kitty i do tego wladajaca pradem ? :/ Srednio to klimatyczne :/

Asury wyglądają jak wyglądają. Skoro mają być rasą grywalną, to trzeba ich twarzom nadać cech "indywidualnych". Jak ktoś będzie chciał stworzyć szkaradną asurę, to pewnie się da. A cóż nieklimatycznego jest w prądzie/błyskawicach? W BG nawet błyskawice były, a to najbardziej klimatyczny cRPG jaki znam.

Trailer nie powala, ale miło go odebrałem. Dziwnym trafem nastraja mnie to pozytywnie, bo wypieszczone trailery często znamionuja że cała para poszła w gwizdek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 17:19, Va-Dim napisał:

> Kurde, świetny ten trailer

Według mnie, lepszy był trailer do... Prophecies;)


Ja jestem pod wpływem pewnego, nasycenia (lol?), mianowice, w gw nie che mi się już grać już się nagrałem powroty nie trwają dłużej niż 3 tyg gry potem koniec. Wolę na ten czas wowa, jest ciekawszy, jenakże gdy wychodzi trailer, taki bardziej treaser do gry od której można powiedzieć zaczynało się taką lepszą, nowoczesną rozgrywkę on-line(nie liczę tibi bo wiadomo, dzieciństwo, no i diablo bo to trochę okrojna internetowo, ale i nadal jara gra ), to musi być fajnie.
Tak btw. nikt nie przebije ofc trailerów blizzarda, nie możliwe to jest.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 17:22, Ziloh napisał:

Tak btw. nikt nie przebije ofc trailerów blizzarda, nie możliwe to jest.:)

Co kto lubi.

Mi nowy trailer bardzo przypadł do gustu. Opowiada trochę o fabule, ukazuje rasy, zróżnicowane środowiska i przeciwników. Do tego ta grafika "artworkowa", bajeczna, która wprowadza klimat. To będzie świetna gra. Pracowali nad nią tyle, Guild Wars był świetny, więc co może pójść nie tak? Dobra, macie racje... Nie chwalmy dnia przed zachodem słońca. Jedynie fabuła... O ile dobrze zrozumiałem, to smok, który był zapisany w legendach krasnoludów ujawnia się wraz ze swoimi "utopcami" i aby uratować świat, wszystkie 5 ras muszą się zjednoczyć.
Epickie czy oklepane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 17:22, Ziloh napisał:

Tak btw. nikt nie przebije ofc trailerów blizzarda, nie możliwe to jest.:)


Trailer SW TOR :) Co prawda Blizz robi świetne cinematiki, ale ten nieco podkopał pozycję twórców WoWa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 17:32, Ostrowiak napisał:

> Tak btw. nikt nie przebije ofc trailerów blizzarda, nie możliwe to jest.:)

Trailer SW TOR :) Co prawda Blizz robi świetne cinematiki, ale ten nieco podkopał pozycję
twórców WoWa.


Ano zgodzić się z tym muszę, był też świetny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 17:32, Grinczar napisał:

> Tak btw. nikt nie przebije ofc trailerów blizzarda, nie możliwe to jest.:)
Co kto lubi.

Mi nowy trailer bardzo przypadł do gustu. Opowiada trochę o fabule, ukazuje rasy, zróżnicowane
środowiska i przeciwników. Do tego ta grafika "artworkowa", bajeczna, która wprowadza
klimat. To będzie świetna gra. Pracowali nad nią tyle, Guild Wars był świetny, więc co
może pójść nie tak? Dobra, macie racje... Nie chwalmy dnia przed zachodem słońca. Jedynie
fabuła... O ile dobrze zrozumiałem, to smok, który był zapisany w legendach krasnoludów
ujawnia się wraz ze swoimi "utopcami" i aby uratować świat, wszystkie 5 ras muszą się
zjednoczyć.
Epickie czy oklepane?


Jak na szyld którym owa fabuła się reklamuje, czytaj Guild Wars 2,..... Epickie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 17:32, Grinczar napisał:

Epickie czy oklepane?


Osobiście uważam ją za skrawek prawdziwej fabuły. Primordus, "Drakkar", "Grothmar" i inne też czekają na swoją kolej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 17:12, walgierz napisał:

> 2 sprawy odnosnie trailera:
> 1. Smoki? Damn...Nic bardziej oklepanego juz nie bylo? :P
O tym, że smoki będa dominujące w GW2 było wiadomo od ukazania się GWEN, więc czemu trailer
Cię zadziwił?


Moze dlatego ze nie mam GWEN? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 18:05, Budo napisał:

/.../

No bez jaj, o smokach w gw2 trabi sie od jakichs dwoch lat ;]
To bedzie glowny przeciwnik.


W GW gram gora 2 tygodnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie jakiś trailer. :) Nawet przypadła mi do gustu asura, która używała jakiegoś magicznego prądu. :) Już nie mogę się doczekać by przetestować możliwości różnych ras, zwłaszcza asur i sylvari (czekam na większe info dotyczące tych ostatnich). No nic, trailer na pewno zaostrzył moje oczekiwania co do sequela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer jest... jest po prostu świetny. Smok, jego armia bardzo klimatyczne, poza tym miasto Asurów robi wrażenie, czego nie można powiedzieć o nich samych. O ile podczas grania w GWEN bardzo mi się podobają, to po obejrzeniu trailer''a myślę zupełnie co innego. Według mnie wygląd Asurów zmienił się na gorsze, natomiast plus zyskały u mnie Charry :) Jeszcze tylko 2 lata czekania i zastanawiania się nad pierwszą postacią-rasą! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi już ślinka cieknie by zobaczyć jak będzie wyglądać królestwo Askalonu. Mniam, te ruiny murów pokazane w trailerze napawają mnie ogromną nadzieją. ;]
Po prostu podoba mi się ta architektura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować