Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dobiera losowo, oczywiście ale akurat ten bulid nie wymaga jakiejś solidnej kontry :P
Szczerze mówiąc, trapper nie wymagał kontry w ogóle, trzeba tylko patrzyć gdzie się lezie a jakieś purge czy coś to już w ogóle overkill ;)
Przygotowanie solidnych trapów to jest sporo roboty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Loguję się do Guild Wars po długim czasie, bo słyszałem, że dają zwierzaka za roczne konto. Otwieram paczkę, a tam... smok! I to kościany ^^ Z tego co przeczytałem na Guild Wars Wiki to należy do najrzadszych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 00:01, Pablo_Querte napisał:

Loguję się do Guild Wars po długim czasie, bo słyszałem, że dają zwierzaka za roczne
konto. Otwieram paczkę, a tam... smok! I to kościany ^^ Z tego co przeczytałem na Guild
Wars Wiki to należy do najrzadszych?

no teraz już nie, bo masa ludzi ma jednoroczne postacie :P
ale bone dragon to rzadki minipet (jeśli brać pod uwagę te na pierwsze urodziny), pofarciło Ci się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najrzadszy owszem jest, ale wśród petów na pierwsze urodziny. Jego cena to (chyba) ~40k .Poza tym są jeszcze na 2, 3 i 4 urodziny postaci oraz różne in-game, czy uzyskane za kody dodawane do różnych pismach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy w pudełku Guild Wars Prophecies w tej Platynowej Kolekcji na płycie jest soundtrack? Czy była ona tylko w starszych wydaniach gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 12:37, Erhion napisał:

Czy w pudełku Guild Wars Prophecies w tej Platynowej Kolekcji na płycie
jest soundtrack?

Nie
>Czy była ona tylko w starszych wydaniach gry?
Tak

uff ale sie napisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 16:49, Ha_Xior napisał:

>Czy była ona tylko w starszych wydaniach gry?
Tak


A to dziwne. Ja na przykład mam edycje premierową Guild Wars Prophecies i żadnego Soundtracku nie dostałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 16:57, Piotrbov napisał:

> >Czy była ona tylko w starszych wydaniach gry?
> Tak

A to dziwne. Ja na przykład mam edycje premierową Guild Wars Prophecies i żadnego Soundtracku
nie dostałem.

Ja soundtrack mam. A edycja to ta z informacja o 3 milionowej sprzedazy GW na pudelku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 17:07, gothicsheep napisał:

Ja soundtrack mam. A edycja to ta z informacja o 3 milionowej sprzedazy GW na pudelku.


A to może, dlatego nie mam. Bo mam wersję premierową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy w pudełku z Platynowej Kolekcji są właśnie te duże książeczki o świecie, ogólnie o grze co w poprzednich wydaniach?

To się nazywało Manuskrypty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 18:49, noobie napisał:

Mam takie pytanie... czy jeżeli nie ogarniałem Pierwszych Guildów... Od propa do nighta
to jest sens kupować GW2?


Ale jest sens kupna GW1 bo 2 lata to kupa czasu i można dużo przez ten czas zrobić ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 18:49, noobie napisał:

Mam takie pytanie... czy jeżeli nie ogarniałem Pierwszych Guildów... Od propa do nighta
to jest sens kupować GW2?


Dwójka będzie samodzielną grą adresowaną też do nowych graczy. Ale weterani jedynki na pewno lepiej się w dwójce znajdą, będą więcej o samej grze wiedzieć, no i będą mieć jakieś bonusy oferowane przez Hall of Monuments, które będą pokazywały, który gracz cisnął w jedynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować