Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 04.09.2009 o 15:02, Infinitas napisał:

Hmm, podobno usunęli możliwość synca na RA, jak to działa? :S


Chcieli usunąć, ale na guru piszą, że da się jednak syncować, chociaż jest deko trudniej. Jak to działa to nie wiem, ale np. usunęli właściwość, że jest większa szansa na dostanie się do teamu z ludźmi z własnego dystryktu, bo kiedyś tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam czy śmieszny noobek może się zapytać jak dostać się do Dasha Vestibule??? Dziękuję i proszę się nie śmiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hello.Ma ktoś necro male z setem :
-Bandana
-Tunic Elite Cultist
-Gloves Destro
-Leggins Elite Cultist
-Boots Elite Cultist
Full Black...Miałby ktoś czas zapodać fotkę,jeżeli ma necro o takim secie? Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 15:02, Infinitas napisał:

Hmm, podobno usunęli możliwość synca na RA, jak to działa? :S

Ta zmiana polega tylko i wylacznie na tym, ze polaczyli dystrykty i bierze teraz ludzi z kazdego z nich. Skaszanili RA. :/ Poziom jaki prezentuje ta arena jest zenujacy, czyli taki jak byl na ameryce i europie wczesniej. Teraz o poziomie z intera czy korean mozna sobie tylko pomarzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Chcesz mieć dobry team, to zapraszam do innych formatów. Nie skaszanili RA, tylko naprawili- to ma być random. To żadna sztuka prać losowe grupy, jak samemu się weszło sync.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 18:28, Budo napisał:

/.../

Chcesz mieć dobry team, to zapraszam do innych formatów. Nie skaszanili RA, tylko naprawili-
to ma być random. To żadna sztuka prać losowe grupy, jak samemu się weszło sync.

Ino, żeby porządnie to naprawić to powinni zrobić 2 dystrykty tylko. Pierwszy dla ludzi bez glada a drugi dla ludzi z gladem. Wtedy uniknęło by się nubuf co wchodzą postacią z 5 skillami, albo ściągną build z wiki i kompletnie go nie ogarniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 18:28, Budo napisał:

/.../

Chcesz mieć dobry team, to zapraszam do innych formatów. Nie skaszanili RA, tylko naprawili-
to ma być random. To żadna sztuka prać losowe grupy, jak samemu się weszło sync.

Nie wmowisz mi, ze nie dostrzegales wyraznego podzialu klas na RA, jesli chodzi o dystrykty.
Ameryka i Europa = noobiarnia
inter = gra na poziomie, ktora odpowiadala mi najbardziej
korean = hardcore RA (gdzie w 90% ludzie rezygnowali nie majac monka w teamie)
A jako, ze teraz zniesli podzial na dystrykty (co poprawdzie utrudnilo sync, ale go nie wykluczylo) wszedzie jest noobiarnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RA = RA, czego w słowie ''random'' nie rozumiecie?
chcecie ogarniających graczy - idziecie na TA albo inne pvp. proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 19:28, Azra napisał:

RA = RA, czego w słowie ''random'' nie rozumiecie?
chcecie ogarniających graczy - idziecie na TA albo inne pvp. proste.

Tak, na to kogo w druzynie znajdziesz nie masz wplywu, lecz jesli chodzi o poziom biorac pod uwage dystrykty startowe, to mysle, ze ci co grali sporo RA moga to potwiedzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 19:28, Azra napisał:

RA = RA, czego w słowie ''random'' nie rozumiecie?
chcecie ogarniających graczy - idziecie na TA albo inne pvp. proste.

Ale stary podział na dystrykty bardzo dobrze się sprawdzał, startując z Korei wiedziałeś że osoby w teamie będą miały duże doświadczenie, przy dobrym doborze drużyny czytaj monk w teamie, miało się perspektywy na 40+ zwycięstw ... a teraz będzie taki super random w którym będzie się dostawało warki z meteorem i necro z minionami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>a teraz będzie taki super random w którym będzie się dostawało warki z meteorem
dzisiaj grajac ra, min 2 ludzi w moim teamie nie mialo 2 profki wiec nawet o warka z meteorem ciezko :(
no i szkoda, ze 80% ludzi nie umie uzywac /resign.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 20:51, miszcz929 napisał:

>a teraz będzie taki super random w którym będzie się dostawało warki z meteorem

dzisiaj grajac ra, min 2 ludzi w moim teamie nie mialo 2 profki wiec nawet o warka z
meteorem ciezko :(
no i szkoda, ze 80% ludzi nie umie uzywac /resign.

Tia, rozdupczyli RA i teraz TA skasują, bosko ;] BB glad.
Ofca---->na inter też pełno noobów co wezmą bilda z wiki i nie umieją go odpalić, jakieś para z inferno itp. Ino czasem sie ktoś ogarniający trafi i 10-15 można wbić. A na korean są zazwyczaj ludzie z g4+(to nie jest aż tak dużo O.O) to spokojnie można tam grać. Monkowałem tam i tak trudno nie było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 21:03, Infinitas napisał:

A na korean są zazwyczaj ludzie z g4+(to nie jest aż tak dużo O.O)

no nie jest, szczegolnie, ze sa ludzie ktorzy wbili g6 na prawie samym ra ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 19:24, gothicsheep napisał:

Ameryka i Europa = noobiarnia
inter = gra na poziomie, ktora odpowiadala mi najbardziej
korean = hardcore RA (gdzie w 90% ludzie rezygnowali nie majac monka w teamie)
A jako, ze teraz zniesli podzial na dystrykty (co poprawdzie utrudnilo sync, ale go nie
wykluczylo) wszedzie jest noobiarnia.


Azra bardzo dobrze Ci wyjaśnił, nie mam wiele do dodania. Może poza tym, że Twoja matematyka szwankuje.
2x noobiarnia + gra na poziomie + hardcore ra = noobiarnia? To gdzie są ci dobzi gracze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 19:51, Cafel napisał:

a teraz będzie taki super random
w którym będzie się dostawało warki z meteorem i necro z minionami ...


Random= losowy, rozumiesz? Gram z ameryki cały czas na RA i nie narzekam, jak ktoś chce farmić to niech robi sina i zapraszam do uw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 22:16, Budo napisał:

Azra bardzo dobrze Ci wyjaśnił, nie mam wiele do dodania. Może poza tym, że Twoja matematyka
szwankuje.
2x noobiarnia + gra na poziomie + hardcore ra = noobiarnia? To gdzie są ci dobzi gracze?

Ech, fail Budo. Pisze o tym, co bylo wczesniej porownujac to do obecnego stanu rzeczy po zmianie dobierania teamow na RA. Po pierwsze nie ma tak, ze ludzi dobiera ze wszystkich disow, jakie przytoczylem, a co nieudolnie niestety odebrales. Ameryka, euro, inter, korean - szansa na takie losowanie moze wyniesc tyle samo, co szansa na team z disu angielskiego, polskiego, szwabskiego i ruskiego... Poza tym roznice widac golym okiem, jesli chodzi o to, co prezentuje teraz RA rozpoczete z takiego intera w porownianiu z poprzednim miesiacem. Tak jak wspomnial miszcz - podobnie bylo i u mnie - nader czesto widywalem postacie bez drugiej profki, ale w porownaniu z niektorymi buildami... Nic tylko przemilczec takiego para z golemem od necro. Po prostu polaczyli teraz disy i szansa na trafienie do przyzwoitego teamu sprowadzono do minimum? Tak trudno to zrozumiec? Nie wiem, jak Ty, ale ja sie wole bawic w towarzystwie uzywajacym mozgu, ktore nadal jest, tak, losowe!
No i gadki typu "chcecie prawdziwego PvP, to grajcie gdzie indziej" do mnie nie trafia z prostego wzgledu - gdyz RA nigdy takie nie bylo. Jednak nie wiem, co zescie sie tego tak z Azra uczepili, skoro mi sie o poziom rozchodzi a nie o kwestie jakiejs hierarchii PvP. Od powazniejszego PvP, to ja mam HA, ktore bardzo mi sie spodobalo i wilczek juz niedlugo. ;]

A TA IMO dobrze, ze idzie w odstawke, gdyz jest ono maxymalnie przezarte meta, gdzie graja praktycznie 2 buildy - hex i balance.

Dnia 04.09.2009 o 22:16, Budo napisał:

Naprawili RA. Fixed.

Spieprzyli RA. Fix''d.

I nie ma sie co zaslaniac definicja RA=random, bo to zawsze byl random.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 22:37, gothicsheep napisał:

Ech, fail Budo.


Twoja filozofia to fail. RA= random, to bardzo proste.

Dnia 04.09.2009 o 22:37, gothicsheep napisał:

Po prostu polaczyli teraz disy i szansa na trafienie do przyzwoitego
teamu sprowadzono do minimum? Tak trudno to zrozumiec?


Mam lepiej, nie mogę zrozumieć kilku zdań, a Ty jednego słowa ;]

Dnia 04.09.2009 o 22:37, gothicsheep napisał:

No i gadki typu "chcecie prawdziwego PvP, to grajcie gdzie indziej" do mnie nie trafia
z prostego wzgledu - gdyz RA nigdy takie nie bylo. Jednak nie wiem, co zescie sie tego
tak z Azra uczepili, skoro mi sie o poziom rozchodzi a nie o kwestie jakiejs hierarchii
PvP. Od powazniejszego PvP, to ja mam HA, ktore bardzo mi sie spodobalo i wilczek juz
niedlugo. ;]


Ja się hierarchii pvp nie czepiam. Czepiam się jednego- chcesz mieć ogarniętych ludzi w teamie, to wą na inne tryby. W ra nigdy nie wiesz czy warrior obok nie ma rebirtha i to jest ten urok :)

Dnia 04.09.2009 o 22:37, gothicsheep napisał:

I nie ma sie co zaslaniac definicja RA=random, bo to zawsze byl random.


Jak widać jest, skoro nie możesz ciągle tego zrozumieć :)

ps. jednak większość głosów ocenia zmiany w pvp pozytywnie, więc należysz do nielicznego grona malkontentów. Ale Ty jesteś farmer, to wiadomo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 22:43, Budo napisał:

> Ech, fail Budo.

Twoja filozofia to fail. RA= random, to bardzo proste.

Az cisnie sie na usta... O rly?

Dnia 04.09.2009 o 22:43, Budo napisał:

> Po prostu polaczyli teraz disy i szansa na trafienie do przyzwoitego
> teamu sprowadzono do minimum? Tak trudno to zrozumiec?

Mam lepiej, nie mogę zrozumieć kilku zdań, a Ty jednego słowa ;]

O rzeczowe odpowiedzi prosze, a nie jakies starajce sie mnie obrazic wykrety.

Dnia 04.09.2009 o 22:43, Budo napisał:

> No i gadki typu "chcecie prawdziwego PvP, to grajcie gdzie indziej" do mnie nie
trafia
> z prostego wzgledu - gdyz RA nigdy takie nie bylo. Jednak nie wiem, co zescie sie
tego
> tak z Azra uczepili, skoro mi sie o poziom rozchodzi a nie o kwestie jakiejs hierarchii

> PvP. Od powazniejszego PvP, to ja mam HA, ktore bardzo mi sie spodobalo i wilczek
juz
> niedlugo. ;]

Ja się hierarchii pvp nie czepiam. Czepiam się jednego- chcesz mieć ogarniętych ludzi
w teamie, to wą na inne tryby. W ra nigdy nie wiesz czy warrior obok nie ma rebirtha
i to jest ten urok :)

Czytasz w ogole posta, na ktorego odpowiadasz? Na RA, owszem, mialem ogarnietych ludzi startujac z intera czy koreana. TERAZ NIE.

Dnia 04.09.2009 o 22:43, Budo napisał:

> I nie ma sie co zaslaniac definicja RA=random, bo to zawsze byl random.

Jak widać jest, skoro nie możesz ciągle tego zrozumieć :)

Ta, wczesniej byl to random klas, teraz jest random bezmozgich noobow, ktore rozprzestrzenily sie z ameryki i europy po wszystkich disach.

Dnia 04.09.2009 o 22:43, Budo napisał:

ps. jednak większość głosów ocenia zmiany w pvp pozytywnie, więc należysz do nielicznego
grona malkontentów. Ale Ty jesteś farmer, to wiadomo ;]

To, ile domniemane grono malkonentow, do ktorego mnie przyporzadkowales, sobie liczy malo mnie obchodzi. Mam swoje zdanie.

No i btw. IMO za malo grales/poznales RA, by to po prostu dostrzec. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować