Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

"John i have idea to get rid off GW 1 players!"
"What is it Sam?"
"Lets fuck up the whole game so they cant play it anymore!"
"Sounds good"
"Then we can show them GW 2 as hope for something new, and keep making the same thing till GW 10!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2009 o 17:59, L33T napisał:

"John i have idea to get rid off GW 1 players!"
"What is it Sam?"
"Lets fuck up the whole game so they cant play it anymore!"
"Sounds good"
"Then we can show them GW 2 as hope for something new, and keep making the same thing
till GW 10!"

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż tak dosłownie pewnie nie było, ale przez serię przypadkowych (lub i nie) buffów/nerfów gracze postanowili olać strukturę i zaczęli grać dla (wirtualnego) zysku, mając gdzieś zabawę. Nie tyle wina anetu, co graczy, którzy postanowili zrobić sobie tibię 3d bez skakania.

A jeżeli to głęboka i wielotorowa strategia twórców, to nie mam więcej pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie anet daje ... (nazwa części ciała) z prowadzeniem gry. Tłumaczenie że mamy GW 2 a GW 1 mamy w (nazwa części ciała) nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, wynika to z żałosnej liczby ludu pracującego nad jedynką, sama Regina przyznała, że nie wyrabiają. Ile tam jest lead not-destroying-teh-game-at-all''erów? Trójka?

A pierwsze konkretne informacje o GW2 mają wyjść w 2010, pff. Dawno entuzjazm zdechnie i przepełznie na Aion/WoW/SW TOR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Jak zmienić adres e mail w grze? Bo w ekranie logowania odsyłają mnie na stronę ncsoftu gdzie nie mam żadnego konta. Przez co nie wiem co dalej robić. Zarejestrować się nie mogę bo moje klucze Guild Wars zostały już użyte :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 13:26, Largooo napisał:

Mam takie pytanie. Jak zmienić adres e mail w grze? Bo w ekranie logowania odsyłają mnie
na stronę ncsoftu gdzie nie mam żadnego konta. Przez co nie wiem co dalej robić. Zarejestrować
się nie mogę bo moje klucze Guild Wars zostały już użyte :/

Zrób nowy e-mail,polecam całkowicie czysty,nie rejestruj się nigdzie itp. Czyli tak...Wchodzisz na konto i na dole jest "Zmień dane" czy coś takiego,wpisujesz e-mail i czekasz ok.2 minutki i wchodzisz na ten pierwszy i akceptujesz,że to konto pocztowe będzie przypisane do okna logowania na GW... Pozdro

P.S Chcesz powiedzieć,że nie możesz się w OGÓLE zalogować?Czy Ja dobrze rozumiem -_-?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

On chce powiedzieć że nie może dodać kluczy od GW bo zostały już użyte przez co nowe konto nic nie da. Bo nie ma konta na play nc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 13:40, L33T napisał:

On chce powiedzieć że nie może dodać kluczy od GW bo zostały już użyte przez co
nowe konto nic nie da. Bo nie ma konta na play nc.

Ahas,w takim razie nic się nie da zrobić,napisanie E-maila do NCsoft ,również nic.Niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 13:37, Bartex69 napisał:

P.S Chcesz powiedzieć,że nie możesz się w OGÓLE zalogować?Czy Ja dobrze rozumiem -_-?


Nie nie, klikam zmień dane zmień e mail wyłącza mi GW otwiera mi się Mozilla stronka Ncsoftu i każe mi się zalogować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś czy ANet bedzie w jakiś sposób karać za RR day? Niby Regina uznała to za oszustwo i miało być to karane - tzn. bany będa? Jeśli tak to populacja w GW spadnie praktycznie do zera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 20:32, Kresseleth napisał:

Wiadomo coś czy ANet bedzie w jakiś sposób karać za RR day? Niby Regina uznała to za
oszustwo i miało być to karane - tzn. bany będa? Jeśli tak to populacja w GW spadnie
praktycznie do zera...

znajac zycie najwieksza kara bedzie ban na 72h dla kilku osob.
co nie zmienia faktu, ze trzeba byc naprawde ułomnym zeby bawic sie w takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 20:32, Kresseleth napisał:

Wiadomo coś czy ANet bedzie w jakiś sposób karać za RR day? Niby Regina uznała to za
oszustwo i miało być to karane - tzn. bany będa? Jeśli tak to populacja w GW spadnie
praktycznie do zera...

To jakby spróbować znerfić wszystkie farming buildy ;) Tylko wtedy to byłby taki perma-ban
Ogólnie dużo ludzi nie przejmują tym wydarzeniem i grają jakby nigdy nic. Nabki się wkurzają jak ktoś się z nim(i) nie bawi w ten "event"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 21:20, Niewiernus napisał:

Nabki się wkurzają
jak ktoś się z nim(i) nie bawi w ten "event"


Aaa tak. Dostałem łącznie 6 reportów za to, że nie zrezygnowałem będąc czerwonym... W sumie jestem za tym żeby bany były. Choćby 72 godzinne. Pokazałoby to że Anet jednak nie śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować