Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie


W zasdzie na większość odp już masz. Dodam tylko kilka rzeczy.
W prologu można założyć gildie u Nolana, który znajduje się w górnej części Asalonu (po schodkach do góry). Potrzeba na to 200 złota + 1000 na płaszczyk. Ale gildie można założyć także po zakończeniu prologu w Ascalonie i Lion''s Arch. Za to Guild Hall można kupić tylko w LA.
Widzę, że rekrutacja trwa w najelpsze. ;)
Abyś nie myślała, że tylko dwie gildie istnieją w Polsce przejrzy sobie [url= http://www.guildwars.pl/index.php?menu=5&page=15&art=1]ofertę[/url] i pamiętaj o gildiach, które są nastawione głównie lub tylko na tryp PvP - w takich gildiach zwiedzanie świata itp. nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2005 o 10:41, DonZ napisał:

tym i tym ale możesz też grać samą mychą lub samą klawiatura jak kto lubi :P


samą klawiaturą może być ciężko ^_^.

Możesz grać tak jak w L2 - czyli cały czas myszką klikając na podłoże, wroga, skille, przedmioty... :P Albo poruszać się klawiaturą (w trybie, tpp,fpp... A nawet b. daleki tpp :D) a myszką podnosić przediomty etc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak naciśniesz oba przyciski myszy to terz idziesz do przodu a poruszając myszką możesz sie obracać proste :P i bardzo wygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2005 o 11:29, Jarzy napisał:

Nie slyszalem o tej gildii :D Musimy kiedyś ustawić GvG :D


Wzajemnie :> Ja o Twojej tez nie slyszałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2005 o 20:16, DEX_MODED napisał:

Jak myślicie czy warto kupić tą gre ?


Nie nie warto. Wszyscy bardzo żałujemy ,że dokonalismy tego zakupu. A wątek podtrzymujemy na siłe. Także wszystkie pochlebne recenzję są na wyrost.

A tak serio: Warto :D.

(a to na górze to żart :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2005 o 20:16, DEX_MODED napisał:

Jak myślicie czy warto kupić tą gre ?


J jej jeszcze nei kupięm zbieram kase ale jak zobaczyłem screeny to koparka mi spadła człowieku jeśłi masz możliwość to kupuj ją i ciesz sie granie i pięknym światem.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czytałem troszke o śmierci w tej grze wiem ze sie po zabiciu automatycznie gdzies odnawiam w punkcie ale czy jak zgine a mam an sobei zbroje miecze i takie tam rzeczy czy to zniknie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2005 o 20:47, Cord napisał:

czytałem troszke o śmierci w tej grze wiem ze sie po zabiciu automatycznie gdzies odnawiam w punkcie ale czy jak zgine a
mam an sobei zbroje miecze i takie tam rzeczy czy to zniknie??


Jak zginiesz to nie tracisz swojego ekwipunku, a wszystkie upuszczone przez przeciwników rzeczy możesz po powrocie do żywych zebrać z ziemi. Pamiętaj jednak, że każda śmierć powoduje kary które zmniejszają maksymalną ilość Twojej many i zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2005 o 20:47, Cord napisał:

czytałem troszke o śmierci w tej grze wiem ze sie po zabiciu automatycznie gdzies odnawiam w punkcie ale czy jak zgine a
mam an sobei zbroje miecze i takie tam rzeczy czy to zniknie??

Po smierci nic nie tracisz.Jedyneco tracisz to 15% statystyk.Ale to tylko póki czegoś nie zabijesz albo nie wrócisz do miasta :) Karaza smierć nie jest stała.Apropos zmniejszania kary poprzez zabijanie przeciwnikow-kara zmniejszy sie TYLKO gdy za zabicie ludka zbierzesz doświadczenie,bo jeżeli masz dużowyższy poziom od wroga to nic za niego XP nie dostaniesz.

DonZ-załoze sie,że grałeś W/Mo.Jeżeli gra Ci sie znudziła to spróbuj zaliczyc wszystkie questy w FoW,UW i SF :D
A na koniec proponuje zebrac hajs na pancerz z FoW :D Jedyne 700k jesli masz materialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2005 o 20:57, Galileo napisał:

Pamiętaj jednak, że każda śmierć powoduje kary które zmniejszają maksymalną ilość Twojej many i zdrowia.


ale tylko do momentu wejscia do jakiegokolwiek miasta, potem wracaja do normalnego poziomu

btw. czesc questow mozna skonczyc majac 60%death penalty (wystarczy byc cierpliwym:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować