Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 25.12.2009 o 01:42, miszcz929 napisał:

8-res sig (nieprzydatne, imo lepiej wziasc jakas empatie albo bakfajera i szybciej zabic
przeciwnika, przez co rezowanie nie jest potrzebne. Sam nienawidze sytuacji gdy jakis
noob padnie, i drze sie "REZZ ME". Chyba nie mysli, ze nagle rzuce wszystko i zaczne
go resowac. Poza tym najczesciej inni w druzynie maja resa, wiec jeden mniej nie zrobi
roznicy)


Konkurs mogę zrobić, ale z innym screenem, bo tego nie odgadniecie.
Co do res signet- sam jesteś noob, res na RA to konieczność dla wszystkich oprócz lekarzy i zapamiętaj to. Tak było, jest i będzie, musisz mieś resa na RA, inaczej sam jesteś noob. Inni w drużynie mają resa, bo mają mózgi, Ty też się w to zaopatrz. Zdarza się, że win na RA jest uzależniony od resowania i resować trzeba najszybciej jak się da, myśląc przy okazji- tzn nie resuj pod nosem rangera, w miarę możliwości przykryj resa jakimś blokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro padł pomysł z konkursem to dajemy.
Zasady- odgadnąć trzeba cały zestaw skilli z tego screena. Należy podać poprawne nazwy w języku angielskim. Rozwiązania zamieszczajcie tutaj w formie odpowiedzi na mojego posta, tak, żeby łatwo mógł je zauważyć. Pierwsza osoba, która odgadnie, zgarnia 10k. Może mało, ale milionerem nie jestem, a mam też swoje wydatki :P

Przy okazji garść porad dla graczy na RA:
- zróbcie najlepiej postacie pvp, pozwoli Wam to je odpowiednio wyekwipować. Nie olewajcie tego, niektórzy mocno się pocą, żeby wbić swoje glady,
- zawsze zabierajcie resa, chyba, że akurat leczycie,
- o ile ktoś nie jest naprawdę dobry, to proponuję korzystanie z gotowców z pvx... nikt nie lubi jak ma w teamie jakiegoś trappera, czy inne cudo ><,
- w większości przypadków insygnia survivor i runy minor to konieczność, nie korzystajcie z radiantów, ani run zabierających życie. Na RA te kilkanaście, czy kilkadziesiąt hp bardzo się liczy. Runa superior vigor to również konieczność,
- dla casterów standardem jest zestaw 40/40. Nieznających tego skrótu odsyłam do guild wars wiki,
- nauczcie się korzystać z różnych setów uzbrojenia- przynajmniej podstawowy i defensive, tego drugiego używacie, gdy nie macie co robić, a Was akurat ładują, składa się on najczęściej z tarczy i włóczni,
- dla casterów hp powinno oscylować w granicy 600 i wyżej, nieco mniej mogą mieć kd warrior, czy ranger, ale dla nich 570 to minimum,
- musicie myśleć w czasie walki- patrzeć co ludzie callują na czacie (kondycje, resy, hexy, cele) i reagować na to. Współdziałanie to klucz, na RA są tylko 4 osoby, więc, żeby daleko zajść trzeba współdziałać. Oprócz tego physicalle nigdy nie atakują przez empathy, ani insidious parasite, za to callujcie te hexy monkom,
- kd warki muszą się zaopatrzyć w insygnia typu stonefist na jednej części zbro (ręce najlepiej)i, na reszcie preferowane jest sentinel


20091225115152

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to zaczynamy
Build Me/E
1 Illusion of Pain
2 Glimmering Mark[elite skill]
3 Leech Signet
4 Arcane Conundrum
5 Waste Not, Want Not
6 Drain Enchantment
7 Glyph of Lesser Energy(tutaj to może praktycznie być każdy glyph)
8 Resurrection Signet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa mądrzejsze i głupsze pytania xd.
1.O której będą rozdawane czapki?
2.Kim i gdzie najlepiej farmić (podaj przy okazji build).

Z góry THX ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wiem!
1 Illusion of Pain
2 Glimmering Mark[elite skill]
3 Leech Signet
4 Arcane Conundrum
5 Wandering Eye
6 Drain Enchantment
7 Glyph of Lesser Energy(tutaj to może praktycznie być każdy glyph)
8 Resurrection Signet

Teraz to build wygląda bardziej sensownie, tak się dziwiłem iż za dużo skilli od odzyskiwania ene....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Bardzo dobrze, wygrałeś waćpan 10k :P
Podaj mi swój ign, a odezwę się w grze.
Jeśli chodzi o build, to tylko test, także sensowność potencjalnie ograniczona. Zauważyłem kogoś z podobnym buildem na arenach i postanowiłem przetestować, ale nie podoba mi się zbytnio.

miszcz929---> sorki, ale nie znam Cię, nie wiem jak grasz, ani ile. Pełno nabów na RA, a mi nie chce się myśleć nad każdym postem czy to była ironia, czy może jednak na serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budo, tylko jeden Niewiernus kręci się w GW. Theran Dekern, przypomnij sobie, skąd go znasz :P

@miszcz929
Inni wyzywają za korzystnie z templatek z PvX, drudzy z własnych buildów. I spóbuj tutaj wszystkim dogodzić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2009 o 15:03, Budo napisał:

/.../

Bardzo dobrze, wygrałeś waćpan 10k :P


bys dokupił coś do gh a nie kase nieznajomym rozdajesz xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2009 o 15:56, pitah napisał:

bys dokupił coś do gh a nie kase nieznajomym rozdajesz xd


Jeśli zrobię następny konkurs, to możesz wziąć udział i jak wygrasz to wtedy coś kupisz, ok? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2009 o 16:09, Budo napisał:

Jeśli zrobię następny konkurs, to możesz wziąć udział i jak wygrasz to wtedy coś kupisz,
ok? :P


czy budo ma pedalski kolor na armorze woja?
A. tak
B. ooo tak
C. 3xtak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ja przynajmniej mam jakieś armory, a nie całe życie w jednym. O, przepraszam teraz kupiłeś sobie drugi dla ele, po 4 latach xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2009 o 19:39, Niewiernus napisał:

Obiecuje, że pójdzie da suma na cele dobroczynne ;]


Czyli drunkard title track? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj dziękuje ANet za przepiękne przemyślenie w stosunku do SD, dzięki któremu party wyniki 100g/point(tonic=200g).
Zakupy zrobię sobie później :P
Trzeba wesprzeć grupę z wysokimi rankami skillza ):]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2009 o 15:14, Ha_Xior napisał:

Theros jesz toniki?

Nie jem. Muszę podbić w te święta trochę kasy, a potem pomyślę co z nią zrobić.

Dnia 25.12.2009 o 15:14, Ha_Xior napisał:

Btw żaden wyczyn, zmaxowałem party samymi tonikami - dzień klikania xD

Masochista o_O . Osobiście nie widzi mi się klikanie na obrazek toniku tyle czasu, jeśli jedynym tego skutkiem jest zestaw literek pod imieniem mojej postaci :) Swoją drogą - gratuluję wytrwałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2009 o 15:03, Budo napisał:

miszcz929---> sorki, ale nie znam Cię, nie wiem jak grasz, ani ile. Pełno nabów na
RA, a mi nie chce się myśleć nad każdym postem czy to była ironia, czy może jednak na
serio.

np. Swoja droga teraz na RA reza ma prawie kazdy(czasami nawet monki!), ale wiekszosc i tak nie umie z niego korzystac, w takiej sytuacji moze rzeczywiscie lepiej by bylo, zeby wzieli jakiegos innego skilla ;]
>Oprócz tego physicalle nigdy nie atakują przez empathy, ani insidious parasite, za to callujcie te hexy monkom,
Wszystko zalezy od sytuacji, glupota jest nie atakowac gdy cel jest na zejsciu a enemy team nie pressuje zbyt mocno. Z reszta sie zgadzam, no moze z wyjatkiem tego, ze 2 sety to minimum, imo jak sa 4 sloty, to powinno sie je wykorzystac, tak samo jak nie bierze sie 6 zamiast 8 skilli do buildu :P

@Niewiernus
>Inni wyzywają za korzystnie z templatek z PvX, drudzy z własnych buildów. I spóbuj tutaj wszystkim >dogodzić....
ale o co chodzi, ze niby ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podaje przykładowo. Zawsze jak gram, trafi się czasami jakiś spiker, po rozgrywce(a czasmi w trakcie) widać komentarz typu "gg noob pvx build" -_-
Dużo rzeczy długo będzie niezrozumiałe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować