Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2009 o 15:12, Ahmed_Dead_Terrorist napisał:

No tak, ale właśnie o to chodzi, że ta brama się nie otwiera :O


Nie otwiera się nawet wtedy, gdy będziesz śledził tego bossa, z tym płomieniem, co się pojawił po wzięciu bonusa? Nie można go zabijać tylko śledzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2009 o 15:38, Piotrbov napisał:

> No tak, ale właśnie o to chodzi, że ta brama się nie otwiera :O

Nie otwiera się nawet wtedy, gdy będziesz śledził tego bossa, z tym płomieniem, co się
pojawił po wzięciu bonusa? Nie można go zabijać tylko śledzić.

Opiszę wszystko...
Najpierw ubijam tego bossa co pilnuje(Coś tam Zguba Ludzi), biorę questa, idę pod bramę(ta gdzie przyjdą popielce tragarze), czekam obok bramy(nie ubijam popielców) wreszcie oni przyjdą pod bramę i tak cały czas stoją jak te słupy pod biedronką :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2009 o 15:43, Ahmed_Dead_Terrorist napisał:

Najpierw ubijam tego bossa co pilnuje(Coś tam Zguba Ludzi), biorę questa, idę pod bramę(ta
gdzie przyjdą popielce tragarze), czekam obok bramy(nie ubijam popielców) wreszcie oni
przyjdą pod bramę i tak cały czas stoją jak te słupy pod biedronką :|


Gdy weźmiesz zadanie, nie idź pod bramę od razu. Chodź za tą grupką, która się pojawia itd. Jak nadal będziesz miał problemy, to mogę ci w grze pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2009 o 15:45, Piotrbov napisał:

> Najpierw ubijam tego bossa co pilnuje(Coś tam Zguba Ludzi), biorę questa, idę pod
bramę(ta
> gdzie przyjdą popielce tragarze), czekam obok bramy(nie ubijam popielców) wreszcie
oni
> przyjdą pod bramę i tak cały czas stoją jak te słupy pod biedronką :|

Gdy weźmiesz zadanie, nie idź pod bramę od razu. Chodź za tą grupką, która się pojawia
itd. Jak nadal będziesz miał problemy, to mogę ci w grze pomóc.

Dobra, ale teraz będę robił inne miszyny. Poza tym dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2009 o 19:45, Budo napisał:

> Co do waszego sposobu to nie wypowiem się gdyż GWEN mam jedynie dodane do konta
a nie
> ruszone nawet o 1%

1-2 minuty i masz 10 cc shardów, 5 toników, 500 repa dla awangardy i 500 golda x-]


No to rzeczywiście sposób lepszy niż to co ja robię, ale... Nie ma szans na Mini Misia:D Liczę na mojego farta, którym to ostatnimi czasy mnie obdarował los. A to Mini Yak mi z prezencików wyskoczył a to dwa tygodnie później laleczka Gwen.

Wracając do tematu. Szkoda mi trochę "eventowego" czasu, co by GWEN pchnąć do miejsca z tym q.
A i NF czeka na skończenie. Będę miał co robić w oczekiwaniu na GW2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"/dance /taniec - zaczyna tańczyć(taniec jest różny, zależy od profesji i płci postaci). EK GWN i GWF mają specjalne tańce dla Derwisza, Rytualisty, Zabójcy i Patrona - należy uzyć komendy /dancenew " To jest o kemendzie ''Taniec'' z polskiej strony Gw i pisze ze derwy maja jakis nowy taniec. To trzeba cos wykupic bo jak wpisuje na moim derwie to tanczy normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nijak nie mogę zalogować się na swoim koncie, już nawet zmieniłem hasło i nic wpisuję dostarczone nowe hasło i za każdym razem jest informacja że wpisuję złe hasło, o co chodzi ? mam windows 7 64 bit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 12:58, tosz napisał:

nijak nie mogę zalogować się na swoim koncie, już nawet zmieniłem hasło i nic wpisuję
dostarczone nowe hasło i za każdym razem jest informacja że wpisuję złe hasło, o co chodzi
? mam windows 7 64 bit


Naprawdę z góry nie zakładam, że jesteś głupi czy coś, ale... próbowałeś przypadkiem wpisać swój nick w to nowe, trzecie pole do logowania?;) Jeśli tak, to zwracam honor;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 19:17, Va-Dim napisał:

> nijak nie mogę zalogować się na swoim koncie, już nawet zmieniłem hasło i nic wpisuję

> dostarczone nowe hasło i za każdym razem jest informacja że wpisuję złe hasło, o
co chodzi
> ? mam windows 7 64 bit

Naprawdę z góry nie zakładam, że jesteś głupi czy coś, ale... próbowałeś przypadkiem
wpisać swój nick w to nowe, trzecie pole do logowania?;) Jeśli tak, to zwracam honor;)

w trzecim polu chcą żeby wpisać nazwę postaci ( niestety grałem chyba z pół roku temu i nie pamiętam żadnych imion ) w trzecim polu nic nie wpisuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 19:50, Master_J napisał:

To się nie zalogujesz :P

to co grę mogę wyrzucić do kosza ? bo nie pamiętam imienia postaci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 19:50, Master_J napisał:

To się nie zalogujesz :P


Ostatnio się zastanawiałem co, jeśli ma się nowe konto bez postaci, albo skasuje się wszystkie na starym koncie? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 19:54, tosz napisał:

to co grę mogę wyrzucić do kosza ? bo nie pamiętam imienia postaci ?


Kontaktuj się z supportem NCSoft. Nikt z nas nie przypomni sobie imion Twoich postaci ;)

Jeśli byłeś w jakiejś gildii, albo z kimś znajomym grałeś, to może oni mają na liście Friendsów Twoją postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 19:56, cinus2 napisał:

Jak nie ma żadnych postaci na koncie to wtedy nic się nie wpisuje.


Brzmi logicznie. Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować