Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 01.02.2010 o 10:55, Budo napisał:

Ja tam wierzę jeszcze w nerf.. niedługo się okaże.


Regina zapowiedziała nerf SF na luty i zapewne za jakiś tydzień ten skill będzie już bezużyteczny.
Choć sam osobiście mam nadzieję, że dalej będzie na pve jakaś meta z sinem/sinami w roli głównej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2010 o 13:48, Ha_Xior napisał:

Regina zapowiedziała nerf SF na luty i zapewne za jakiś tydzień ten skill będzie już
bezużyteczny.


Regina już różne rzeczy zapowiadała i kiedyś mówiła też, że sfa nerfić nie będą, także ja jestem ostrożny ;]
btw ten update był zapowiadany na listopad, miał być kontynuacją projektu "balance co dwa miechy", ale chyba nie wyszło ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2010 o 13:48, Ha_Xior napisał:

Choć sam osobiście mam nadzieję, że dalej będzie na pve jakaś meta z sinem/sinami w roli
głównej ;)

Właśnie przez to GW ssie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam pytanie dot. sklepu RPG SHOP z Bonus Mission Pack- Jest możliwosc z tym,że pójdę do banku i mama zrobi przelew? Bo na necie nie ma konta jeśli chodzi o bank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2010 o 14:37, Bartex69 napisał:

Witam,mam pytanie dot. sklepu RPG SHOP z Bonus Mission Pack- Jest możliwosc z tym,że
pójdę do banku i mama zrobi przelew? Bo na necie nie ma konta jeśli chodzi o bank.


Owszem, możesz zrobić przelew idąc bezpośrednio do banku. Nie musi być robiony z konta online. Zresztą w RPG SHOP masz pokazane jak wypełnić blankiet przelewu... (Mam nadzieję, że o to chodziło)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HMMM...Panowie,zapytam was,jeśli bym pocztą to zrobił to w ile bym dostał kod e-mailem? I jak miał bym wypełnic tą "kartkę",hmmm,może prościej...Jak wygląda to ,że przesyłasz pocztą :o?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2010 o 17:44, Bartex69 napisał:

HMMM...Panowie,zapytam was,jeśli bym pocztą to zrobił to w ile bym dostał kod e-mailem?
I jak miał bym wypełnic tą "kartkę",hmmm,może prościej...Jak wygląda to ,że przesyłasz
pocztą :o?


Poprzez bank idzie szybciej, pocztą od 1-3 dni w banku praktycznie natychmiast :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2010 o 17:44, Bartex69 napisał:

HMMM...Panowie,zapytam was,jeśli bym pocztą to zrobił to w ile bym dostał kod e-mailem?
I jak miał bym wypełnic tą "kartkę",hmmm,może prościej...Jak wygląda to ,że przesyłasz
pocztą :o?


Pocztą może iść długo (nawet 2 dni), bo poczta to bezsens- idziesz i wypełniasz taki druczek, a potem dajesz pani z okienka razem z kasą i voila. Musisz oczywiście znać dane i numer konta odbiorcy. Załóż sobie konto internetowe (nie płaci się za to), albo namów rodziców do bankowości elektronicznej- to jest szybkie, wygodne i tanie, nie trzeba się pieprzyć z poczta, ani zasuwać do banku, a można płacić wszystko- od rachunków za dom, przez przelewy aż do spłat kredytu i doładowań do komórek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2010 o 19:21, Niewiernus napisał:

Łatwo Tobie mówić, my, niepełnoletni musimy jakoś kombinować ;>


Dla niepełnoletnich też są konta z tego co się orientuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2010 o 14:12, Budo napisał:

Regina już różne rzeczy zapowiadała i kiedyś mówiła też, że sfa nerfić nie będą, także
ja jestem ostrożny ;]
btw ten update był zapowiadany na listopad, miał być kontynuacją projektu "balance co
dwa miechy", ale chyba nie wyszło ;]


Chciałem jakiś fajny śmieszny post napisać ale nie przychodzi mi nic wiecej do głowy jak A NIE MÓWIŁEM!!!! a ten sie jeszcze kłócił :p

(tutaj wstaw żart o pedalskiej zbroi buda)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2010 o 22:29, pitah napisał:

Chciałem jakiś fajny śmieszny post napisać ale nie przychodzi mi nic wiecej do głowy
jak A NIE MÓWIŁEM!!!! a ten sie jeszcze kłócił :p


No co, do tej pory aż tak nie nawalali z balansem :<

Dnia 01.02.2010 o 22:29, pitah napisał:

(tutaj wstaw żart o pedalskiej zbroi buda)


A pitah nie dostanie czapki ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2010 o 22:47, Budo napisał:

A pitah nie dostanie czapki ^_^


Mała strata... ej nie uciekaj z tym hasłem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moglby mi ktos polecic jakis dobry "farmerski" build dla ognistego ele? :]. Wiem, wiem, jest gw wiki, ale wolalbym cos od was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weź ziemniaka i leć na raptory, jeżeli jeszcze go nie znerfili :O

Zauważyć pragnę, że fire z racji skupienia na FIRE FKIN DMG BEJBI jest nieco mało przydatny do brania na klatę, chyba że wybełtasz z inną klasą, wtedy da radę to:

http://pvx.wikia.com/wiki/Build:E/Mo_Savannah_Heat_Farmer
http://pvx.wikia.com/wiki/Build:E/A_Searing_Fastfoot_Farmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2010 o 23:52, Izrafel92 napisał:

Moglby mi ktos polecic jakis dobry "farmerski" build dla ognistego ele? :]. Wiem, wiem,
jest gw wiki, ale wolalbym cos od was :D


Template: OgVDMoysOg1hIvoseLoF4ikA
Feathers farm for fire elementalists in Shing Jea Island in Cantha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2010 o 23:52, Izrafel92 napisał:

Moglby mi ktos polecic jakis dobry "farmerski" build dla ognistego ele? :]. Wiem, wiem,
jest gw wiki, ale wolalbym cos od was :D


Fire ele farmiłem kiedyś dużą grupę Stalking Nephila zaraz przed SSGH w Plains of Jarin. Grupa jest spora więc teoretycznie można narobić sporo tomów i goldów też :)
Ja się tam dorobiłem ( z tych bardziej cennych ) 2x q9 Fiery Blade Axe i q9 Icy Blade Axe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 22:46, Sigu napisał:

Ja się tam dorobiłem ( z tych bardziej cennych ) 2x q9 Fiery Blade Axe i q9 Icy Blade
Axe.


Nom, faktycznie się dorobiłeś jakieś 15-20k (za wszystkie 3 bronie razem) przy dobrych wiatrach w kamadanie, a pewnie spędziłeś kilka godzin na farm. Elemem imo najbardziej opłaca się solować vaetirry, zysk całkiem niezły, sporo unid goldów + śmieci, które można przerobić na iron czy dust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować