Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 04.02.2010 o 20:04, Niewiernus napisał:

Fail to jest używanie tego. Może jescze tak boty na robienie vqów, kampanii i takich tam podobnych?


GW może i umiera powoli, ale nie w wyniku nieudanych balansów skilli, na które lamenty można zobaczyć tutaj. Zabija je lenistwo graczy, którzy zamiast iść zrobić dunga z gildią, wolą zapłacić kilka platyn za run. Drunkarda nabiją autoklikiem, a potem kupią trochę złota za prawdziwa kasę i wymaksują sweeta i party. Na koniec powiedzą - ta gra ssie, bo nie ma co w niej robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety muszę się z tobą zgodzić w kilku kwestiach.

*Ballance nie wyniszcza gry. Może niektóre nie są fajne ( Melandru''s Shot :/ ), niektóre są niesprawiedliwe ( Selfless Spirit to total nerf :/ ), a większość z nich wkurza farmerów i tym podobnych grinderów. Ja nie farmię, albo farmię bardzo mało ( z 1h/mies ), więc mi nie przeszkadza wizja nerfu np. SF, bo to jest na pewno zbyt silny skill i powinien byc dawno znerfiony. Każdy kto się burzy aktywnie używa tego skilla, a ja znam tylko 1 sina, nawet nie chciał capować Shadow Forma. Wiele main-sinów zapewne skasuje swoje chary, bo nie będą już im potrzebne, sad but true.

*Runy dugów/misji/VQ to też imo lekko fail. Ja ostatecznie ze wszystkich moich dungów miałem run tylko Vloxen, ponieważ za żadne skarby nie mogłem ubić Unholiego, zarówno z gildia ( RoJ smiterzy, warki i dervy z Heart of Holy Flame, którzy teoretycznie powinni go zabić, no ale cóż... ), h/h jak i pugiem. Imo dla runnerów powinien być specjalny ban :)

*Kupowanie złota za gotówkę jest karygodne. Większą satysfakcję sprawie jedna droższa broń, jeden droższy armor, ale zarobiony swoją pracą i sprzedawaniem white itemków, niż kupienie kasy za kasę i posiadanie najdroższych broni i po 2 obsi na każdym charze...

A teraz to z czym się nie zgodzę:
Drunkard to jest maksymalnie idiotyczny title, na bank mało osób które mają drunkarda nie używały podobnych programów bo jeśli tak to gz dla nich spędzenia 166h w GH/Kama po pijaku bo to nienormalne trochę. Cóż... można bić drunka na VQ, podczas gry jesteś runnowany, podczas pomagania gildii/sojuszowi bądź farmienia, ale to chyba nie jest zbyt wygodne, co? Dla mnie osobiście nie.

Twój post jest na (!!!)pweno(!!!) niezbyt przyjaźnie skierowany do mnie, spokojnie, nie gniewam się, ja ciebie też nie lubię.

BTW, dlaczego skasowano i zablokowano mi opis? Bo za dużo moderatorów/byłych moderatorów należny do owego niechlubnego sojuszu/gildii ( PAe, OLA ( ty chyba za 3 albo 4 widziałem ) i Pol )? Moderatorzy powinni być bezstronni, a poza tym konstytucja gwarantuje mi wolność słowa. Mogę powiedzieć, że prezydent to idiota i nic nie można mi zrobić bo mam do tego prawo... ale cóż... wyjątki w wolności wyrażania swojej opinii się zdarzają, jak widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 21:42, Sigu napisał:

BTW, dlaczego skasowano i zablokowano mi opis? Bo za dużo moderatorów/byłych moderatorów
należny do owego niechlubnego sojuszu/gildii ( PAe, OLA ( ty chyba za 3 albo 4 widziałem
) i Pol )? Moderatorzy powinni być bezstronni, a poza tym konstytucja gwarantuje mi wolność
słowa.


Jak masz jakieś pytania takiej natury to wal na formularz do modów, tutaj się pewnie odpowiedzi nie doczekasz.

Dnia 04.02.2010 o 21:42, Sigu napisał:

Mogę powiedzieć, że prezydent to idiota i nic nie można mi zrobić bo mam do tego
prawo...


http://pl.wikipedia.org/wiki/Znieważenie
http://pl.wikipedia.org/wiki/Zniesławienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moderatorzy na razie nie spieszą się z odpisaniem. Mają czas, rozumiem och bo ja też.

Co do KK, no to fakt... zniewaga może i to być ale nie zniesławienie.
Art. 53 p.1 Konstytucji: Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.

A więc wyrażam swoje poglądy.

Ale nie chcąc robić off-topu zadam pytanie.
Czy crackowanie Gw.exe ( wielokontowość :p ) jest legalne czy nielegalne względem prawa ogólnego i EULA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 21:42, Sigu napisał:

A teraz to z czym się nie zgodzę:
/.../


Jeżeli bijemy jakiś tytuł to róbmy to uczciwie. Grając zgadzamy się na warunki jakie gra i producenci nam stawiają, szczególnie, że gramy w interakcji z innymi. Zawsze to większa satysfakcja z tego, że się samo kliknęło to kilkaset razy, niż zostawiło komputer i samo się zrobiło, a potem jeszcze myśleć, że jest się równym tym, co to uczciwie, cierpliwie zrobili. Zapytasz gdzie tu satysfakcja - ja odpowiem z cierpliwości i uczciwości. A z autoclickiem to tak jakbyś mówił, że wszedłeś na Kasprowy Wierch a tak na prawdę wjechał tam kolejką.

Dnia 04.02.2010 o 21:42, Sigu napisał:

Mogę powiedzieć, że prezydent to idiota i nic nie można mi zrobić bo mam do tego prawo...


U failed. Nie możesz. Obraza prezydenta jest ścigana prawnie z mocy konstytucji, prezydent nawet nie musiałby tego prokuraturze zgłaszać, ona sama ma obowiązek Ci proces za to wystawić a sąd, wydać uczciwy wyrok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@walgierz- właśnie podsumowałeś jakieś 90% społeczności GW <I lol''d>


@Sigu

Drunkard to jest maksymalnie idiotyczny title

Znam lepsze(czyt. te, których nie wymaxowali -_-)

BTW, dlaczego skasowano i zablokowano mi opis? Bo za dużo moderatorów/byłych moderatorów należny do owego niechlubnego sojuszu/gildii ( PAe, OLA ( ty chyba za 3 albo 4 widziałem ) i Pol )? Moderatorzy powinni być bezstronni, a poza tym konstytucja gwarantuje mi wolność słowa. Mogę powiedzieć, że prezydent to idiota i nic nie można mi zrobić bo mam do tego prawo... ale cóż... wyjątki w wolności wyrażania swojej opinii się zdarzają, jak widać.


Bo jesteś suaby ze swym aksem plus sześć w Tibii.
Ogólnie twoja sygna była pokroju "wyżalającego się 10-latka, zadufanego w sobie".
Niechlubnego? Znasz w ogólnie znaczenie tego słowa? Wg. mnie nie. Modkowie są bezstronni, oni tylko trzymają tutaj porządek(czy się to Tobie podoba lub nie). Powoływanie na konstytucje w tym wypadku jest jak dla mnie śmieszne.
Idź może gdzieś ochłoń, w takim tempie to za niedługo nie będzie Tobie pasować ogólna zawartość tlenu w powietrzu, 24-godzinny podział dnia, kończąc na sensie życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem, dla mnie żadna satysfakcja :p

Wolę autoclicka niż np. kupienie sobie sweet/party pointów za ecto i itemki które poleciały z UWsc ^^
FoWsc jest spoko :)
Ale ostatnio zbyt dużo osób failuje albo... afkuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.) Obrażasz mnie...
2.) W Tibii nie ma broni typu X+[1...100]
3.) Fakt, ten przykład z prezydentem był głupi. Ale będąc obywatelem amerykańskim mogę tak powiedzieć o prezydencie USA ( Bo mogę, bo wiem z wiarygodnego źródła ) :p
4.) Z wiekiem trochę się walnąłeś...
5.) Niechlubnego? Znam.
6.) Jak moderator jest w Podpis-related guild to traci bezstronność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 21:42, Sigu napisał:

A teraz to z czym się nie zgodzę:
Drunkard to jest maksymalnie idiotyczny title, na bank mało osób które mają drunkarda nie używały podobnych programów bo jeśli tak to gz dla nich spędzenia 166h w GH/Kama po pijaku bo to nienormalne trochę.


Wbiłem drunkarda bez autoklika. Znam 5-6 innych osób które zrobiły tak samo. Piłem podczas gry, dostając bonusy do skilli. Kiedy nie miałem na to ochoty, oglądałem coś, a co trzy minutki klik klik. Mam satysfakcję. Mój tytuł nie jest lepszy od takiego wbitego botem, ale nic nie poradzę, że mam z niego większą satysfakcję.

Dnia 04.02.2010 o 21:42, Sigu napisał:

Twój post jest na (!!!)pweno(!!!) niezbyt przyjaźnie skierowany do mnie, spokojnie, nie gniewam się, ja ciebie też nie lubię.


Megalomania to straszna rzecz. Post był natchniony Twoją wypowiedzią, ale nie skierowany do Ciebie. Wyrażam moje poglądy.
Co do podpisu, to chyba jaja sobie robisz twierdząc, że chciałoby mi się zawracać głowę moderatorom z tego powodu że jakiś frustrat coś tam skrobnął w podpisie. Z moderowaniem skończyłem dawno temu. Ale konstruuj swoje spiskowe teorie dalej, mnie to lotto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 21:42, Sigu napisał:

Wiele main-sinów zapewne skasuje swoje chary, bo nie będą już im potrzebne, sad but true.

Hahaha, większej głupoty dawno nie słyszałem... Mój main jest sinem i za skarby nie zamierzam go zmienić przed wbiciem r6...

Dnia 04.02.2010 o 21:42, Sigu napisał:

Imo dla runnerów powinien być specjalny ban :)

O.o a to niby dlaczego?

Dnia 04.02.2010 o 21:42, Sigu napisał:

Cóż... można bić drunka na VQ, podczas gry jesteś
runnowany, podczas pomagania gildii/sojuszowi bądź farmienia, ale to chyba nie jest zbyt
wygodne, co? Dla mnie osobiście nie.

Dlaczego ma być nie wygodne? Ja piję zawsze jak nadarza się okazja - nawet podczas tankowania na DoA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 21:42, Sigu napisał:

Drunkard to jest maksymalnie idiotyczny title, na bank mało osób które mają drunkarda
nie używały podobnych programów bo jeśli tak to gz dla nich spędzenia 166h w GH/Kama
po pijaku bo to nienormalne trochę.


Ja nie używałem i jakoś nabiłem 8,000+ minut, a kupionego alko mam na 9,800+ minut, także nie widzę problemu z wymaksowaniem. Pod koniec miecha powinno być. Co za problem robić coś w tle i klikać co 3 minuty? Albo podczas vańka czy misji, czy czegokolwiek, używać skilli dających bonusy od upicia?

Dnia 04.02.2010 o 21:42, Sigu napisał:

Cóż... można bić drunka na VQ, podczas gry jesteś
runnowany, podczas pomagania gildii/sojuszowi bądź farmienia, ale to chyba nie jest zbyt
wygodne, co? Dla mnie osobiście nie.


Zależy, jak ci nie pasuje, to nie ma potrzeby robić tego tytułu. Osobiście nie widzę problemu z klikaniem, choć przydałoby się by cały alko w grze miał patent grogu, że widać kiedy się kończy upicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydarzyło mi się coś dziwnego. Tydzień temu wstąpiłem do nowej gildii. Wczoraj grałem i wszystko było w porządku, ale dzisiaj wchodzę i... już mnie w gildii nie ma, za to jest zaproszenie do innej. Czyżby ktoś włamał się na moje konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2010 o 20:33, miCHolo_PL napisał:

Przydarzyło mi się coś dziwnego. Tydzień temu wstąpiłem do nowej gildii. Wczoraj grałem
i wszystko było w porządku, ale dzisiaj wchodzę i... już mnie w gildii nie ma, za to
jest zaproszenie do innej. Czyżby ktoś włamał się na moje konto?


Może lider rozwiązał starą gildię i stworzył nową oraz wysłał osobą z starej gildii zaproszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2010 o 20:33, miCHolo_PL napisał:

Przydarzyło mi się coś dziwnego. Tydzień temu wstąpiłem do nowej gildii. Wczoraj grałem
i wszystko było w porządku, ale dzisiaj wchodzę i... już mnie w gildii nie ma, za to
jest zaproszenie do innej. Czyżby ktoś włamał się na moje konto?


jeśli nic ci nie znikło to prawdopodobnie tamta gildia się rozpadła w jakiś magiczny sposob typu mianowanie oficerem jakiegoś dupka który wszystkich wyrzucił a leader jest offline od jakiegoś czasu w związku z czym ktoś założył nową gildię chcąc przywrócić do niej członków z poprzedniej xD

tak wiem to durne ale spamadan robi swoje z (pod)ludźmi i często powstają opisane powyżej sytuacje xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jak w końcu jest z tym podmienianiem GW.exe to gry na kilku kontach? To jest legalne czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta u mnie było kiedyś tak, że jedna typiara, której zresztą wujek był liderem gildii, pokłóciła się o coś z nim i wszystkich wyrąbała, bo była oficerem. W efekcie dostała kicka, a lider przywrócił wszystkich wyrzuconych. Chciał wcześniej jej jako prezent dać GWEN, bo było to trochę po premierze, a potem przez kilka dni na ogłoszeniach była od niego oferta sprzedaży GWEN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wiem to nie ma przeciwwskazań.
Bo co możesz coś zrobić(ciekawego) oprócz przerzucenia sobie i innym małych pierdół huh?


@Edit- zapomniałem o afkway'u na sAT....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2010 o 20:40, Alehor napisał:

jeśli nic ci nie znikło to prawdopodobnie tamta gildia się rozpadła w jakiś magiczny
sposob typu mianowanie oficerem jakiegoś dupka który wszystkich wyrzucił a leader jest
offline od jakiegoś czasu w związku z czym ktoś założył nową gildię chcąc przywrócić
do niej członków z poprzedniej xD

tak wiem to durne ale spamadan robi swoje z (pod)ludźmi i często powstają opisane powyżej
sytuacje xD


Też tak sądziłem, ale potem zobaczyłem, że w nowej gildii nie ma żadnego z moich znajomych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2010 o 12:37, miCHolo_PL napisał:

Też tak sądziłem, ale potem zobaczyłem, że w nowej gildii nie ma żadnego z moich znajomych
:(


Może zostali dodani pod innymi nickami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować