Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Ostatnio grałem swoim warkiem na RA i z drużyną daliśmy popis gry zespołowej. Ja, Assassin, Mesmer i Monk.

Grałem na swoim Plague Headbutt buildzie i prawdę powiedziawszy to bardzo dobry build, po godzinach treningu :p
OQQTcmIL5Jq4UsKTFsifVTIAA

Kocham teksty pokonanej drużyny typu: "noobs" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2010 o 19:24, Niewiernus napisał:

Ten numer jest już znany i to bardzo długo, przykro mi ;[


Ale sam go wykombinowałem na fizyce, działa, to jest ważne. Hmm... ja nigdy nie spotkałem warka z Heabuttem w PvP.

Dnia 10.02.2010 o 19:24, Niewiernus napisał:

Ps. Popracuj nad składaniem templatek, brakuje w nim "podstaw"...


Podstaw? Frenzy + Rush? Ja ich nie lubię.
Nie dzięki, moje buildy działają. Podstawy znam, znam nawet nieco więcej sztuki robienia buildów na RA i sobie do PvE.
Mój General Derv wymiata, JQ Outpost Control też działa. Alexway na UW też, nie wiem dlaczego xD, ale działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2010 o 19:41, Ostrowiak napisał:

Bardzo popularne na AB. Alternatywa to leczący innych warkowie :>


No nie żartuj xD
Wammo biorący swoją nazwę na serio to lekka przesada.

Na AB ostatni raz byłem przed tragicznym dla mnie nerfem Melandru''s Shot jakieś pół roku temu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2010 o 19:41, Sigu napisał:

Mój General Derv wymiata, JQ Outpost Control też działa. Alexway na UW też, nie wiem
dlaczego xD, ale działa.


Hmm skoro wszystko tak wypaśnie działa to może pokażesz buildy? Bo tak bez dowodów to wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czuję w okół ciebie aurę niechęci ^^
Mojego zmodowanego saba nie podam :p
Przede wszystkim to chyba ten na warku:
OQMS04IHaVkAAAAAAAAAA
Corrupt Hexer ( bardzo fajnie się działa hexami :)):
OABSY4DTSVHCBCjB7B7OahCAA
Sina Shocking Daggers nie podam bo nadal eksperymentuje :p

Z pamięci niepodam dużo buildów, a trochę ich zrobiłem. Jak na weekend wbiję się na blaszaka to może coś jeszcze wam dodam :P

Wiem, że mam kilka ciekawych dervów na PvP, SoR Prota ( nie da się z nim temu ubić ^^ ) i chyba kilka ciekawszych sinów

Ten Hexer też zapewne znany... no ale cóż. Działa. Nie mam co robić na fizyce, a trzeba udawać, że się coś robi, to sklejam po 3-4 buildy i testuje je przy następnej okazji. Na PvX nie zaglądam ( no może tylko do konwerterów ) więc nie mam pojęcia czy są tam podobne buildy czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2010 o 19:36, Alehor napisał:

Są ludzie i parapety ale takiego hardkora ciężko spotkać :D



Widziałem gorszych, co ciekawe wiele z tych teoretycznie dennych i debilnych buildów jest lansowanych przez topowych graczy z topowych gildii. Albo testują, albo mają jakąś swoją filozofię, której reszta sceny nie podziela.
btw monki z toporami to nic nowego, może ktoś pamięta dawny wynalazek z Decapitate, czy jak to szło... sporo tego biegało, ostatnio też lekarza z siekierą widziałem i nawet sporo z nim problemów było.
btw na RA ostatnio parę osób próbuje forsować ele ognia z toporem... ładowanie adrenaliny---> glyph of swiftness---> frenzy---> executioner''s strike---> evisecrate---> phoenix

nie wiem, może niektóre z tych cudów kiedyś trafią na wiki, ale ja wolę zostać przy moich własnych buildach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2010 o 00:19, Budo napisał:

(...) ja wolę zostać przy moich
własnych buildach :)


ostatnio budo poszedł na RA z pustym paskiem skilli (sorry z res sigiem bo to podstawa) bo ma r8 glada i już niczym nie musi sie martwić, wszyscy z jego teama dostali dc no i zostal on sam, na szczescie wygral samymi piesciami bo był monkiem. Przywołał mnie tylko resem z guild halla żebym mogl potwierdzic to co sie stało - wiec potwierdzam

ps. budo i tak ssie w pvp
ps2. i ma pedalska zbroje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2010 o 11:57, Alehor napisał:

> ps2. i ma pedalska zbroje

A co gra paragonem?


Nie, wojownikiem i rytem, ale orientacja seksualna pitaha, jak i jego definicja "pedalskości" pozostają tajemnicą od wieków i nawet starożytni mędrcy krasnoludów nie wiedzą o co mu chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2010 o 12:15, Budo napisał:

/..../


Co do tego, że wyłączą byłem niemal pewny ale to ich tłumaczenie mnie rozwaliło na drobne części hahaha :p
"Ekipa nie chce odciągać ludzi tworzących GW2 od swojej pracy."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak niemal rok temu się xth skrzaniło. Fajnie było pojawić się na ame gtob i przeczytać "omfg!!! F*cking anet!!! Now my 9 accounts are completly useless!!" ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować