Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 11.02.2010 o 12:01, Budo napisał:

Nie, wojownikiem i rytem, ale orientacja seksualna pitaha, jak i jego definicja "pedalskości"
pozostają tajemnicą od wieków i nawet starożytni mędrcy krasnoludów nie wiedzą o co mu
chodzi.


z moja orientacja wszystko w porzadku. ale tutaj mam niezbite dowody na potwierdzenie mojej tezy - zdjecia robione z ukrycia ktore pokazuja w pelnej okazalosci, uwaga uwaga... legendarną "LILIOWĄ" zbroje budokana

niech no tylko ktoś zaprzeczy

20100211131026

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Powiedział pitah, który stoi obok w... różowym obsi xD

btw Liliowe obsi na warku jest cool, szkoda, że nie pamiętasz mchowego obsi. To był dopiero szał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2010 o 00:12, miszcz929 napisał:

ciekawe dlaczego...


I have no f*ckin'' idea.
To jest prawdopodobnie najlepszy skill do nakładania daze na siebie :p
BHA + Epidemic też wymiata :p

->Budo
Jego armor nie jest różowy :p
Nie obrażaj tego pięknego koloru, on ma głęboki fiolet :p
To jest różowy obsi: http://img258.imageshack.us/img258/4346/elej.png :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2010 o 20:56, pitah napisał:

budziak jak widzisz masz jeszcze jakies inne mozliwosci. jakby cos to ci nawet farbke
zasponsoruje jak sie napalisz na ten rozowy bardzo :p


Sponsorować mi nie musisz, wprawdzie ostatnio kupiłem parę tysięcy party points, ale i tak jeszcze sporo dziengów w storage, na różowe farbki by starczyło ;]
Poza tym, mój kolor jest perfekcyjnie dobrany i to przeze mnie osobiście i nic nie będzie zmieniane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomaluj na niebiesko żeby do cape pasował :p

Pytanko ode mnie. Dlaczego ludzie uważają, że armorki black-dyed są lame?

Moja opinia na inny temat. Dread Mask i Mask of the(?) Mo Zing są really, really lame. Na innych wyglądają spoko a na moich charkach w takich samych setach słabo :P
Female Asuran White ( Necro ) FTW!
Kurzick ( Monk ) FTW2!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2010 o 21:20, Sigu napisał:

Pytanko ode mnie. Dlaczego ludzie uważają, że armorki black-dyed są lame?


bo twierdza ze ludzie maluja to nie dlatego ze podoba im sie ten kolor tylko zeby pokazac jak to po 1. "nie maja gustu" a po 2. jak to maja w ch*j kasy. o gustach sie nie dyskutuje i kazdy powinien miec kolorek jaki mu sie podoba (oczywiście prócz liliowego)
co do punktu drugiego to kompletny bezsens, bo pomalowanie zbroi na czarno to praktycznie zaden wydatek (a juz szczegolnie gdy stac cie na obsi)

oczywiscie mozna tez postawic na oryginalnosc. na mojej ele na starym armorze daaawno dawno temu (ze 4 lata) znalazlem jakas recepture na gold dye''a (mieszanka chyba z 6 farb) i faktycznie kolorek wyszedl zajebisty, ze zlotym odblaskiem, i nikogo poza mna z takim czyms nie widzialem. a teraz to juz chyba nawet niemozliwe takie cos uzyskac po tym calym update''ie farbek czy czymś tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam obsi i jak można było zobaczyć jest różowy :p
Obsi black na elemkach to nieywpał, nawet jak black nie wygląda ( a przynajmniej w Outpoście Urgoz Warren :p )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W mordę jeża, ja nie czaję jak można wykręcić na żukach wynik rzędu 480... dzisiaj miałem wyścig, gdzie wypadły mi 4 super żuki (a dokładnie 2 echa i 2 super żuki z których zrobiłem combosy) i miałem wynik 467... czyli cholernie daleko od top 100. W trakcie innego wyścigu jechałem z gościem, który miał 480 właśnie. Po prostu wziął i pojechał, odstawił nas od samego początku... no kurna, gdzie tu tkwi haczyk? Znajomość trasy? Brak lagów?

20100213230816

20100213230915

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 23:11, Budo napisał:

Po prostu wziął i pojechał, odstawił nas od samego początku... no kurna, gdzie tu tkwi haczyk? Znajomość trasy? Brak lagów?


Skill? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponoć te 480 da się bez 8(z/bez 6) zrobić. Mój rekord to ~474 z tamtego eventu, lecz wtedy było trzeba mieć wyższy do top 100 ;/
Btw jak ze skillzem u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2010 o 09:08, Niewiernus napisał:

Btw jak ze skillzem u Ciebie?


Ja nie biję skillza, gram for fun :)
Ale trochę wpada, bo przeważnie jestem na podium, póki co mam r2.

edzia- pierwszy finał za nami, tygrys najedzony, prezenty rozdane, maska stara, a dodatkowy bonus to

Spoiler

celestial summoning stones w liczbie 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 23:11, Budo napisał:

W mordę jeża, ja nie czaję jak można wykręcić na żukach wynik rzędu 480... dzisiaj miałem
wyścig, gdzie wypadły mi 4 super żuki (a dokładnie 2 echa i 2 super żuki z których zrobiłem
combosy) i miałem wynik 467... czyli cholernie daleko od top 100. W trakcie innego wyścigu
jechałem z gościem, który miał 480 właśnie. Po prostu wziął i pojechał, odstawił nas
od samego początku... no kurna, gdzie tu tkwi haczyk? Znajomość trasy? Brak lagów?

Jezeli masz ping powyzej 200ms, zapomnij o top100. Jezeli nie, to musisz miec zajebistego farta i trafic w dwoch pierwszych skrzynkach echo-superzuka/2x superzuka, nie dostac zadnego KD w trakcie jazdy i maksymalnie skracac trase. Tu masz filmik z optymalna droga: http://www.youtube.com/watch?v=-rb25DaXBR8

Ja dalem sobie spokoj. Mimo, ze znam metode jak wykrecic 480k, nijak mi sie to uda. Lagi, slaby komp, no i brak farta... Do tego dochodzi frustracja i stosunkowo malo skillza w odniesieniu do sniezek, takze dla mnie sie to po prostu nie oplaca. Wole ringi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2010 o 09:20, Budo napisał:

edzia- pierwszy finał za nami, tygrys najedzony, prezenty rozdane, maska stara, a dodatkowy
bonus to

Spoiler

celestial summoning stones w liczbie 5.



Jak można tego tygrysa nakarmić? Kolejny finał o 12 tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że w końcu wystawili akt zgonu XTH. Trup tylko śmierdział w szafie. Kasa za free to demotywator w końcu bardzo wiele osób ograniczało swoją aktywność do obstawiania i później odbierania rp-ków. Gdy XTH padło to odnotowałem wzrost moich zasobów, więc nie rozpaczam po trupie.

Powiem szczerze, że CNY to dość przygnębiający event, niby masa ludzi jest on-line a większość i tak jest na afk. Myślałem, że tajemniczym bonusem będzie kostium, no ale dali kamyki.

W żuki czy dragon arena nie chce mi się bawić, gdyż te gry przerastają moje możliwości manualno-intelektualne. Farmić też mi się nie chce. Pozostaje jedynie hazard!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować