Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 14.02.2010 o 10:29, Piotrbov napisał:

Jak można tego tygrysa nakarmić? Kolejny finał o 12 tak?


Czasami to się dziwię Twoimi pytaniami... Ty grasz w tę grę 4 lata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2010 o 11:31, Budo napisał:

Czasami to się dziwię Twoimi pytaniami... Ty grasz w tę grę 4 lata?


No tak, ale przez jakiś czas w ogóle się do gry nie dotykałem, więc może coś się zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2010 o 10:25, gothicsheep napisał:

Jezeli masz ping powyzej 200ms, zapomnij o top100. Jezeli nie, to musisz miec zajebistego
farta i trafic w dwoch pierwszych skrzynkach echo-superzuka/2x superzuka, nie dostac
zadnego KD w trakcie jazdy i maksymalnie skracac trase. Tu masz filmik z optymalna droga:
http://www.youtube.com/watch?v=-rb25DaXBR8


No słuchaj, mam pingi poniżej 200, a w jednym z meczy trafiłem 2 echa i 2 superżuki. Nie miałem też za wiele kd i w zasadzie od początku byłem z przodu. I co? Nico. Ci najlepsi już na samym początku potrafią odskoczyć tak daleko, że są poza zasięgiem, jechałem z Boratem, to nie było żadnych szans, żeby go dogonić. Byłem drugi, a nawet do mety nie dojechałem, wyścig skończył się jak byłem na rampie na końcu.. a też miałem dobry przejazd.

Piotrbov---> nic się nie zmieniło od premiery ><

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2010 o 11:33, Budo napisał:

No słuchaj, mam pingi poniżej 200, a w jednym z meczy trafiłem 2 echa i 2 superżuki.
Nie miałem też za wiele kd i w zasadzie od początku byłem z przodu. I co? Nico. Ci najlepsi
już na samym początku potrafią odskoczyć tak daleko, że są poza zasięgiem, jechałem z
Boratem, to nie było żadnych szans, żeby go dogonić. Byłem drugi, a nawet do mety nie
dojechałem, wyścig skończył się jak byłem na rampie na końcu.. a też miałem dobry przejazd.

Obczaj filmik, koles zbiera tylko dwie pierwsze skrzynki. Wiecej sie nie oplaca, bo nawet jak trafisz na superzuka, to nie dasz rady ugrac dobrego wyniku, o czym sie zreszta sam przekonales. Strasznie ciezko jest wbic do tego top100...

Niewiernus, napisalem superzuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki "ofca" :P
Jego taktyka jest trochę dziwna, liczy na szczęście(jak wspomniałeś) aż za mocno.
Poza tym w 2008 ANet nie miała jeszcze takich zje***ch serwerów i pingi stały na przyzwoitym poziomie, eghm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2010 o 14:24, Burczyn_1 napisał:

330hp ritu opłacalny jest?
Gdzie najlepiej nim farmić? :P I nie odsyłać na pvx. ;)


Ja ogólnie rytem odradzam farmić, ale to tylko moja skromne zdanie, jak kto lubi.
Tu masz YT ;)
http://www.youtube.com/watch?v=XsaXWfQOVcs

Up up, po 5 lvl Idziesz na dalsze szkolenia, tam jedna z włóczni mówi Ci żebyś się zapoznał z profesjami i wybrał sobie jakąś.

Jak mnie pamięć nie myli ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2010 o 14:24, Burczyn_1 napisał:

330hp ritu opłacalny jest?


Farm na ritku, o ile mi wiadomo, nie jest zbut opłacalny :p
Ritkiem możesz farmić ( jeśli potrzebujesz, bo sprzedawać się nie opłaca ) warrior tomy i renger tomy w Plains of Jarin. Fajnie też farmi się undeady w First City.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakieś buildery buildów do GW? Takie żeby było można robić je na sucho.
Interesowałoby mnie takie coś jak GW Team Builder, ale rozbudowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2010 o 23:05, Sigu napisał:

Znacie jakieś buildery buildów do GW? Takie żeby było można robić je na sucho.
Interesowałoby mnie takie coś jak GW Team Builder, ale rozbudowane :)


może GW Teddy Template Editor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.02.2010 o 22:44, Bartex69 napisał:

Btw. - Mini Zippy undedi po ile stoi?

Unique Quest/Event Minis:
(...)
Miniature Greased Lightning 600-700e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, stwierdzilem, ze daje tej grze jeszcze jedną szansę, to jest wracam do niej po ... ponad roku. Chce sobie pograc glownie PvE ( na pvp przyjdzie czas pozniej :] ), i tu pytanie, tak wiem, jest PVX, ale jakis efektywny build dla elema? Coś z herosami, build budowany na całą drużynę? Żebym na HM''ie jechał bez jakichś zbędnych problemów, i jakby ktoś mi mógł powiedzieć, co ogółem zmieniło się, i o co chodzi od czasów... sabwaya :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2010 o 13:21, Pernia napisał:

Dobra, stwierdzilem, ze daje tej grze jeszcze jedną szansę, to jest wracam do niej po
... ponad roku. Chce sobie pograc glownie PvE ( na pvp przyjdzie czas pozniej :] ), i
tu pytanie, tak wiem, jest PVX, ale jakis efektywny build dla elema? Coś z herosami,
build budowany na całą drużynę? Żebym na HM''ie jechał bez jakichś zbędnych problemów,
i jakby ktoś mi mógł powiedzieć, co ogółem zmieniło się, i o co chodzi od czasów... sabwaya
:F


Jak znam guild wars to pewnie dalej ludzie wysyłają 100 whisperów z tekstem "Show build"
no ale guild wars jest dla mnie jakimś dodatkiem do czatu :D oraz dla ludzi lubiących farbować sobie ubranie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sabway wciąż jest w użyciu (choć wprowadzono odrobinę zmienioną wersję - Discordway), nadal świetnie sprawdza się na HM.
pod discorda jest build dla gracza (Assassin''s Primise, YMLaD! i trochę innych skilli pve, znajdziesz w rozpisce discordwaya), dobrze się sprawdza na elemie.
a jeśli nie, to nuker z Assassin''s Promise + meteor shower wciąż daje radę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować