Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Macie jakieś ciekawe buildy dla rangera PvE? Interesuje mnie głównie non-barrager i jakiś może beast master? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię gdy profki ganiają z nie swoimi broniami :p
Sin -> Dagery
Ranger -> Bow
Derv -> Scythe
To jest dla mnie świętość :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam złożyłem swój własny na podstawie Enraged Lundge. Bardzo przyjemnie się gra, ale testowane tylko w NM.
OgATY5LnHq36xQWqWC3gHk2AjDA

Nie jest to jakiś pro build, bo składany przeze mnie, ale jak wspomniałem już przyjemnie się z petem tym gra. A i na brak ene nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crossfire mnie powaliło xD

Dzisiaj przeglądając skille petów, to doszedłem do wniosku, że one muszą zadawać potężny dmg :p
+50, +35, +28
Nawet kiedyś ( 2008 ) atak zadawał +80dmg oO
Że też ja nigdy z petem nie grałem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2010 o 23:11, Sigu napisał:

Crossfire mnie powaliło xD


Używam na wkurzających rangerów, którzy blokują uderzenia, przez co pet nie wie co atakować (a atakuje tego moba, który oberwie ze strzały, przynajmniej takie coś zauważyłem, że sam nie chce biegać atakować). Ale skill ten można dowolnie wymienić. Polecam też pokombinować z ewolucjami zwierzaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam do takich buildów używało się peta z max damage outputem :p
Najlepiej wziąć jakiś skill zdejmujący stance :p
Nie jest przypadkiem tak, że pet automatycznie atakuje target po naciśnięciu pet attacku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2010 o 22:56, Ash napisał:

Ja tam złożyłem swój własny na podstawie Enraged Lundge. Bardzo przyjemnie się gra, ale
testowane tylko w NM.
OgATY5LnHq36xQWqWC3gHk2AjDA


Build jest ok choć trochę bezsensu są rozłożone atrybuty. 3 przy marksmanship gdzie pewnie używasz jakiegoś łuku r9 to równie dobrze mógłbyś nie dawać tam żadnego punktu. 12 w expertice to jakiś gigantyczny wielbłąd. Najdroższy skill który masz to Never Rampage Alone, który kosztuje 15 ene, a cała reszta kosztuje po 5. Przy expertise -12 kosztuje 8 (przy 11 też kosztowałby 8). Zmniejsz expertise i zwiększ punkty marksmanship. A efektywność buildu wzrośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PvP Ele xD
OgBVggErgFw4J11DHFvCYRqgWIAA

Coś nowego :p
Earth Magic ( oprócz mesa xD ) jeszcze nie widziałem na PvP, a można z nim robic niezły spike.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję, generalnie z przed Scavenger Strike używaniem wysokiego Expertise, nie wiem, szybko sie z ene wypluwałem, teraz faktycznie to nieco bez sensu. Dzięki za spostrzeżenie, łowca ze mnie jeszcze dość młody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 18:30, Sigu napisał:

PvP Ele xD
OgBVggErgFw4J11DHFvCYRqgWIAA

ogolnie build dobry, jedyne co zmienilbym to skille od 1 do 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No co ty nie powiesz :p
Z teoretycznego punktu widzenia build jest dobry ( a przynajmniej nie jest zły ). Jak jest w praktyce nie wiem ^^
Ja jak buduję buildy to zawsze próbuję czegoś nowego. Po ko komu kolejny build Ebon Hawk + Stoning?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W teorii, jak i w praktyce wyglada to niestety bardzo slabo. masz 3 skille zdajace dmg, 1 od kd. Jedyne co dasz rade tym zrobic to wbic troche dmg warriorowi na frenzy, o ile nie uzyje rusha, chyba ze masz w druzynie jeszcze kogos od kd. Wiekszosc skilli, w tym elitka ma cast 1 sec, wiec nawet srednio ogarniety mesmer/ranger nie bedzie mial problemow z wylaczeniem cie. Wspomniany przez ciebie ebon hawk + stoning sprawdzaja sie duzo lepiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyć trzeba, że to nie jest build nastawiony na dmg. Build jest bardziej nastawiony na ochronę anty-meele np. monka.
De facto w tym buildzie 2 skille zadają dmg ( Whirlwinda nie liczab, bo dodając armor zada on może z 8 dmg ).
Do earth heavy dmg mam swojego spike :p
Większość casterów ( jeśli mają sup runkę :p ) schodzi na 1 chain.

BTW, Ebon i Stoning też mają 1s castingu więc twój argument odpada ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 20:58, Ostrowiak napisał:

To nie wiesz? W obecnych czasach masz healerów/dmg dealerów/idiotów w teamach, tako rzecze
elita ;>


Tja... jak healerów to 3 dodatkowych a jak dmg to też cały team. Jak niedawno grałem na RA warkiem, mesem i sinem nie dostałem żadnego monka. Za to jak przełączyłem się na monczkę to dostałem 2 dodatkowych monków... Można się załamać, czyż nie?

A co do idiotów to masz na myśli np. derva z peppermint scythe? IMO był to fail roku...

Często ostatnio można też spotkać członków trimed gildii nic nie umiejących w PvP :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 20:06, Sigu napisał:

Większość casterów ( jeśli mają sup runkę :p ) schodzi na 1 chain.

Nikt normalny nie uzywa run +3 na pvp...
Imo lepsza ochrona dla monka jest pressowanie enemy teamu no ale co ja tam wiem ;d
Roznica pomiedzy ebonem + stoningiem a shockweavem jest taka, ze zeby uzyc tego 2 mussiz pdobiec do wroga. jezeli enemy ranger widzi ze podbiegasz do kogos z jego druzyny to najczeszciej konczysz z elita na dszocie. majac 2 dmg skille istnieje duze prawdopodbienstwo, ze twoja rola bedzie ograniczac sie do biegania w kolko i czekania na recharg skilli. Zreszta po co ja to pisze, gra tym buildem jest zwyczajnie bezcelowa, w momecie gdy jest mozliwosc gry b botem, albo mind blastem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować