Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie


Dla ele ciekawą alternatywą jest water magic (shatterstone, steam, jakiś snare itd), albo air na podwójnym attunement (lightning orb i lightning hammer spam). Jeśli chodzi o earth, to chyba lepiej sprawdza się mesmer. W sumie muszę spróbować jeszcze mesmera na water.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie teraz bbot jest strasznie wkurzający(pro guild nawet przyznają się co do słabości nad tym buildem), no i jak wspomniałeś water. Inne ''szkoły'' na dzień dzisiejszy nie liczą się tak mocno. Poczekajmy do balance skilli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 23:18, Niewiernus napisał:

Ogólnie teraz bbot jest strasznie wkurzający(pro guild nawet przyznają się co do słabości
nad tym buildem), no i jak wspomniałeś water. Inne ''szkoły'' na dzień dzisiejszy nie
liczą się tak mocno. Poczekajmy do balance skilli...


A kiedy bbot nie był wkurzający ><
Ja osobiście uważam, że blind powinien dostać nerfa i mam tu na myśli skille takie jak signet of midnight, blinding surge, blinding flash... sam nerf EDY to za mało. Nie myślę tu o jakichś kosmicznych nerfach, bo przecież jakaś obrona przed melee musi być, ale zwykle zwiększenie recharge o te 2-3 sekundy już by pomogło.

ps. ciumek, ale update pvp już był :P teraz czeka tylko pve update.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj dokładnie to co mam do przekazania! Moim celem jest zrobienie CZEGOŚ NOWEGO. Ja nie mam zamiaru lamić Mind Blastem ( chyba nawet tej elitki nie mam ).

-> Budo
Steam + Glyph of Immolation FTW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://wiki.guildwars.com/wiki/User:Auron/UnlockFirst - polecam Tobie, gdyż widzę iż masz niezłe braki w skillach(jak nie ogromne). Kilka rzeczy dodatkowych też masz tam wypisane...
Te połączenie było już dawno znane, na RA znośnie się sprawdza.

@Budo- ciumek? Ale ''oszo'' biega? Ja wiem iż jesteśmy po balance ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2010 o 17:14, Niewiernus napisał:

@Budo- ciumek? Ale ''oszo'' biega? Ja wiem iż jesteśmy po balance ;)


Napisałeś "Poczekajmy do balance skilli...", no ale jak mamy czekać skoro balance już był xD
Z ich tempem następny za pół roku, jakby mieli ruszyć bboty to już by to zrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2010 o 17:10, Sigu napisał:

Przeczytaj dokładnie to co mam do przekazania! Moim celem jest zrobienie CZEGOŚ NOWEGO.
Ja nie mam zamiaru lamić Mind Blastem ( chyba nawet tej elitki nie mam ).

Nie uda ci sie zrobic ulozyc czegos co bedzie rownie skuteczne jak obecne meta buildy, a zarazem bedzie czyms nowym. w kazdym badz razie gl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2010 o 17:47, miszcz929 napisał:

Nie uda ci sie zrobic ulozyc czegos co bedzie rownie skuteczne jak obecne meta buildy,
a zarazem bedzie czyms nowym. w kazdym badz razie gl


Da się. Meta się z kosmosu nie bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam braku... Mam skille tylko te, które sam uważam za niezbędne. Nie mam zamiaru kopiować kogoś widzi mi się odnośnie skilli.

To co, ze było już znane? To coś zmienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2010 o 17:51, Budo napisał:

Da się. Meta się z kosmosu nie bierze.

Oczywiscie. Uwazam po prostu, ze osoba ktora zabiera ze soba 2 dmg skille + wardy nie ulozy buildu ktory moglby konkurowac z obecna meta. Mozliwe, ze sie myle, jednak jak narazie nic na to nie wskazuje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2010 o 17:59, miszcz929 napisał:

Oczywiscie. Uwazam po prostu, ze osoba ktora zabiera ze soba 2 dmg skille + wardy nie
ulozy buildu ktory moglby konkurowac z obecna meta.


O teraz to brzmi inaczej ;]
Ja osobiście czasami pogrywam sobie metą, bo nie ma to jak hammer warrior, ale lubię też grać czymś bardziej oryginalnym czasami. Niekiedy dobre rzeczy wychodzą jak się posiedzi :P
Ale oczywiście zdarzają się też faile, cały dynks, żeby odróżnić jedno od drugiego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


baj de łej, jak wygląda procedura zgłaszania buildu do pvx wiki, każdy może tam coś wrzucić? Jeszcze się w to nie bawiłem, ale w sumie podrzucił bym kilka buildów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wiem, lecz poczekać zawsze można ;)
Zapewne to będzie jak z nerfem SF, ale cóż....

@Sigu
Zaprawdę, twoje dzieci/wnuki/itd będą miszczami pytań retorycznych!...

@miszcz929
Dodaj iż chodziło o spike... 2 skillami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2010 o 18:44, Niewiernus napisał:

To wiem, lecz poczekać zawsze można ;)
Zapewne to będzie jak z nerfem SF, ale cóż....


Nerf sf jeszcze może być, bo połowa update''u (pve) nas czeka niedługo. Nie zdziwię się, jeśli sf dostanie po pupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2010 o 17:46, Budo napisał:

Napisałeś "Poczekajmy do balance skilli...", no ale jak mamy czekać skoro balance już
był xD


Ostatni balans skilli pod pvp został podzielony na części i na razie był skupiony głównie pod GvG. Na balans skilli pod inne tryby mamy jeszcze trochę czekać. Było mówione, że podobno ma być jeszcze w lutym, choć ciągle cisza na ten temat od pewnego czasu panuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie zdziwie iż go nie znerfią, długo im to wychodzi.
Znów zrzucą na to iż następna rzecz, któa opóźnia im pracę nad GW2 ;)

@cinus2
Czyżby u nich przyszła idea nerfu, poświęconego dla HA? Jak realne to zobaczmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2010 o 18:49, cinus2 napisał:

Ostatni balans skilli pod pvp został podzielony na części i na razie był skupiony głównie
pod GvG. Na balans skilli pod inne tryby mamy jeszcze trochę czekać. Było mówione, że
podobno ma być jeszcze w lutym, choć ciągle cisza na ten temat od pewnego czasu panuje...



thx captain obvious. Przeczytaj całą dyskusję i posta powyżej Twojego ;]
Mówiliśmy o pvp, a ja wiem, że pve jeszcze przed nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2010 o 19:07, Budo napisał:

thx captain obvious. Przeczytaj całą dyskusję i posta powyżej Twojego ;]
Mówiliśmy o pvp, a ja wiem, że pve jeszcze przed nami.


Też mówie o pvp.
To co bylo to nie był caly balans pvp, tylko zmiany głównie pod gvg aby były jakieś zmiany na mAT''a. Reszta pvp prawdopodobnie czeka w kolejce razem z balansem pve :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2010 o 20:13, cinus2 napisał:

To co bylo to nie był caly balans pvp, tylko zmiany głównie pod gvg aby były jakieś zmiany
na mAT''a. Reszta pvp prawdopodobnie czeka w kolejce razem z balansem pve :P


Masz coś na poparcie? Z tego co wiem, to był cały balans pvp, robony pod gvg, bo reszty nie trzeba ruszać. Ale zmiany typu EDA wyraźnie pokazały, że nie tylko gvg było brane pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować