Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 20.02.2010 o 00:07, Budo napisał:

Masz coś na poparcie? Z tego co wiem, to był cały balans pvp, robony pod gvg, bo reszty
nie trzeba ruszać. Ale zmiany typu EDA wyraźnie pokazały, że nie tylko gvg było brane
pod uwagę.


Nigdzie nie było powiedziane, że to balans pvp, było mówione, że to balans pod GvG, a GvG to nie jest całe pvp :P
HA od dawna prosi sie o balans, meta nie zmienia się praktycznie od pół roku, zresztą update map w HoHu był zapowaidany dawno temu i jakoś nie widać...
http://wiki.guildwars.com/wiki/User:Regina_Buenaobra/Journal#GvG_Skill_Balance.2C_Next_Skill_Updates.2C_Wintersday_Re-Run_-_19_January_2010
Nie wiem jak inni, ale z tego co Regina mówiła nie moge nijak wywnioskować, że to był cały balans na całe pvp :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2010 o 01:21, cinus2 napisał:

Jak widać zmiany w PvP dalej będą ;]


Dzięki, coś tam będzie. Ale jakoś tak... nie wiem taki se ten update. Ale może hammerem będzie można w pve popykać coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm z Perm Wars robi nam się Rit Wars. Czyżby podpowiedź do nowej mety? Rytki i tak są przepakowane potężnie w pve. Przykład ostatnio robiliśmy Deep HM padły 3 pokoje + tank z mojego, żyłem ja spirit spammer + UA-monk. Spokojnie wyczyściłem własny pokój, kolejny i uratowałem cały padnięty team - oczywiście przy małej pomocy tanka, który był co chwile wskrzeszany przy pomocy UA.

Hmmm fajny buff Heal As One..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że męczą i męczą Soldier''s Fury...
Ale buff młotków ciekawy, może spróbuję nimi pograć w PvE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2010 o 07:49, Rzezim napisał:

Rytki i tak
są przepakowane potężnie w pve.


To zemsta za to, że ryt był bezużyteczny przez jakieś dwa lata w pve ;]

Dnia 20.02.2010 o 07:49, Rzezim napisał:

Hmmm fajny buff Heal As One..


Też zauważyłem, nawet nie do końca rozumiem jak to ma działać xD

pls nerf blind!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2010 o 07:49, Rzezim napisał:

Przykład ostatnio robiliśmy Deep HM padły 3 pokoje + tank z mojego, żyłem ja spirit spammer + UA-monk. Spokojnie wyczyściłem własny pokój, kolejny i uratowałem cały padnięty team - oczywiście przy małej pomocy tanka, który był co chwile wskrzeszany przy pomocy UA.


Oj Rzezim, już nam opowiadałeś ten sen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2010 o 10:50, Budo napisał:

Też zauważyłem, nawet nie do końca rozumiem jak to ma działać xD


Wyjdzie w praniu.
Soldiers Fury i AR są teraz do bani (AR dla mnie zawsze takie było) lepiej jest zjeść czerwony cukierek:D

Walgierz - pff - Ty O(f)permą. Wrzuć sobie Defy Pain i Feel no Pain i może jakoś nauczysz się żyć z tym strasznym doświadczeniem, które próbujesz negować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem sobie ostatnio feedback balansa skilli i w sumie bardzo fajne zmiany. Szczególnie może zystać Tactics, jak powszechnie wiadomo nie używany atrybut :/
Taktyka jest fajna :)
Ma fajne buffy i riposte xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnoście Zaishen Menagerie. Nigdy się tym za bardzo nie interesowałem, ale jak już mam rangera to wypadałoby się z tym zaznajomic. Moje ptanie brzmi:
Czy gdy odblokuje peta na 20lvl z formą Elder to będzie dostępny tylko Elder czy wszystkie ewolucje na 20lvl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 00:18, Niewiernus napisał:

Lvl na 20- masz wszystko(jeżeli się nie mylę)


Na pewno nie do pvp. Do pve też chyba nie jest tak wesoło, nie pamiętam dokładnie jak to jest z tymi ewolucjami. Na pewno ewolucja dire odblokowuje wszystko i wszędzie, więc lvlujcie pety tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi chodziło w sensie sobie lvlowanie zwierzaka z jakiegoś tam lvl-u do 20. Wtedy miałeś te wszystkie ewolucje, po oddaniu.
Ogólnie jak chce się odblokowywać zwierzaka to od najniższych ''poziomów'' ulepszeń do najwyższego. To akurat sam wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 12:02, Bartex69 napisał:

A odpowiednikiem dla MQsc po stronie kurzików było?


Drazach Thicket Speed Clear

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 18:06, Sigu napisał:

Drunkard się nie przerywa po smierci, nie?


O.o? Niby dlaczego miałby się przerywać po śmierci? chlejesz to chlejesz... minuty się nabijają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować