Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Zacznijmy od tego co pamiętasz? Nazwę konta/passy/nazwę jednej postaci/przypisana do konta NCSoft?
Ogólnie pomaga zasada kontakt z supportem(klucze i inne bzdety będą proszone o podanie)

@nightfaler
A miałeś NF-a? Wytłumacz im co i jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 15:50, Niewiernus napisał:

Zacznijmy od tego co pamiętasz? Nazwę konta/passy/nazwę jednej postaci/przypisana do
konta NCSoft?
Ogólnie pomaga zasada kontakt z supportem(klucze i inne bzdety będą proszone o podanie)

@nightfaler
A miałeś NF-a? Wytłumacz im co i jak...


Nazwę konta i jednej postaci na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A skąd mam wiedzieć xD
Fajnie jak już znerfią. Ecto zdrożeje, ale niestety obsi juz nie będzie prestige :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to zakupiłem podstawę GW :) Mam pytanie co do przedmiotów. Zrobiłem sobie w Askalonie zbroje. Gdzie będę mógł zdobyć następną? Czy takie naprawdę dobre zbroje zdobywa się z misji, czy może jakiś rajdów na coś z czego takową zbroje można wydropić? A, jeszcze jedno, jest jakaś gramowa gildia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 18:04, Sigu napisał:

To oni jeszcze sprzedają EK? oO


No cóż nie sprzedawała im się. Lecz popatrz na cenę 59,90 trochę więcej niż sam dodatek. Kurka myślę nad kupnem i później sprzedaż Kuunvanga lub jak mu tak ;) Ja za swoje EK płaciłem 179 ( normalnie to było 250 ale na szczęście wtedy to gram był CDProjektu i można było fajnie ceny obniżać dzięki wPLN

Hartus ----> W GW dobre zbroje to się robi jakoś sobie nie przypominam by zbroje kiedykolwiek dropały z przeciwników. W GW, moim zdaniem, ważniejszy jest skill i dobór odpowiednich umiejętności, a nie zbroje i bronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałeś allegro? Jakaś firma ściąga z UK edycje kolekcjonerskie Nf i Fc. Tanio sprzedają, jeszcze kumpel chciał. Lecz EK Propa to rarytas... nie da się już jego dorwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 18:10, Piotrbov napisał:

Hartus ----> W GW dobre zbroje to się robi jakoś sobie nie przypominam by zbroje kiedykolwiek
dropały z przeciwników. W GW, moim zdaniem, ważniejszy jest skill i dobór odpowiednich
umiejętności, a nie zbroje i bronie.

To lepszą zbroję będę mógł zrobić w innym mieście czy wraz z postępem kampanii? Bo w Askalonie mogę zrobić 2 zbroje o identycznych statystykach różniących się wyglądem i składnikami. I jak każdą zbroje robimy sami, a nie dropimy to do tych najlepszych zbroi potrzeba rzadkich i drogich składników czy każdy bez problemu taką może stworzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Armory można craftować ( wytwarzać ) u crafterów w niektórych lokacjach. GW nie jest jak inne gry, tu nie dropi ( ani nie dostaje się z misji ) armorów.

-> Piotrbov
Ja EK nie mam, ale w sumie dla Kuny mógłbym sobie kupić :p
Nie pisz, że armor nie jest ważny, bo do pewnego stopnia jest :p
Przecież nie będziesz latał w armie z ascalonu do końca gry :p
Ja muszę się przyznać, że ciągnąłem na jednym armorze ( tym z Ascalonu, Charr Hide ) aż do Droknar''s Forge ( bez runów, sam wszystko solo z henchami :p ) :)

-> Niewiernus
A tam Pro xD
Peta nie ma :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 18:20, Hartus napisał:

To lepszą zbroję będę mógł zrobić w innym mieście czy wraz z postępem kampanii?

W innym mieście wraz z postępem kampanii. ;) Gra prowadzi Cię od lokacji do lokacji (oczywiście biec możesz sam też) i w następnych outpostach będą do kupienia lepsze zbroje.

Dnia 25.02.2010 o 18:20, Hartus napisał:

I jak każdą zbroje robimy sami, a nie dropimy to do tych najlepszych zbroi
potrzeba rzadkich i drogich składników czy każdy bez problemu taką może stworzyć?

Najlepsza zbroja - tzn. pod względem statystyk jest osiągalna dla każdego praktycznie bez problemu. Potem pojawiają się jednak też Elite Armor - nie różniący się statsami, za to droższe tak z paręnaście razy. Ale to już szpan i kwestia własnego widzimisię - ''o, ta mi się podoba, to sobie kupię'' - ale równie dobrze podobać się może standardowa wersja. :) Zresztą praktycznie to samo jest z bronią (wygląd => cena; upgrade''y są raczej tanie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 18:08, Hartus napisał:

No to zakupiłem podstawę GW :) Mam pytanie co do przedmiotów. Zrobiłem sobie w Askalonie
zbroje. Gdzie będę mógł zdobyć następną? Czy takie naprawdę dobre zbroje zdobywa się
z misji, czy może jakiś rajdów na coś z czego takową zbroje można wydropić? A, jeszcze
jedno, jest jakaś gramowa gildia? :)


Gramowa gildia była kiedyś dawno, ale zakończyła swój żywot. Jeśli chodzi o zbroje to robi się je tylko u crafterów, ew. u collectorów. Crafterzy stoją w różnych miastach, kupuj nową zbroję jak Cię stać, albo jak będziesz miał problemy z przejściem dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 18:25, Sigu napisał:

Nie pisz, że armor nie jest ważny, bo do pewnego stopnia jest :p
Przecież nie będziesz latał w armie z ascalonu do końca gry :p
Ja muszę się przyznać, że ciągnąłem na jednym armorze ( tym z Ascalonu, Charr Hide )
aż do Droknar''s Forge ( bez runów, sam wszystko solo z henchami :p ) :)


heh, wiesz co? Ja nie robiłem zbroi na moich postaciach dopóki nie miałem dostępu to najlepszej zbroi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 19:18, Niewiernus napisał:

Btw kto był leaderem gramowskiej guild? ;)


Na pewno Deviance (aka SiDi) i potem chyba graczomaniak. Czy jeszcze ktoś to nie wiem, Chronos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile w fac i nf jest to łatwe bo szybko się dociera do KC i CD to Droknar''s Forge jest już trochę dalej :p
IMO Pro jest najlepszą kampanią na początek, może nie masz za dużo kasy, może trudno jest zarobić na armor, a nawet go kupić, ale wychodząc z pre już sporo wiesz i ogarniasz podstawowe ruchy. Jak w pro masz 20lvl to znaczy, że coś umiesz. Może nie dużo, ale więcej niż 20lvl z NF i Fac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 19:25, Sigu napisał:

IMO Pro jest najlepszą kampanią na począte. Jak w pro masz 20lvl to znaczy, że coś umiesz. Może nie dużo, ale więcej
niż 20lvl z NF i Fac.


Większość nowych graczy zanim osiągnie 20lvl w prophie daje sobie z grą spokoj głównie z... nudów i takie są fakty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować