Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

sciaglem traila gw. i mam problem z kontem....

tzw. zakladam na stronie NCSOFTU potwierdzilem maila i jest aktywny (zweryfikowany)
i za chiny nie moge sie zalogowac! wpisuje nazwe konta z koncowka @ncsoft i @plaync NIE DZIALA: (

CO JEST?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdę powiedziawszy wolę taką selekcję niż lvl 20 noobka z NF/Fac będącego pod koniec kampanii i pytającego jak wbić 21lvl...( no dobra może słaby argument ale zdarzały się takie incydenty ). W każdym razie 20lvl Pro >>> 20 lvl FC/NF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 19:31, Alehor napisał:

> IMO Pro jest najlepszą kampanią na począte. Jak w pro masz 20lvl to znaczy, że coś
umiesz. Może nie dużo, ale więcej
> niż 20lvl z NF i Fac.

Większość nowych graczy zanim osiągnie 20lvl w prophie daje sobie z grą spokoj głównie
z... nudów i takie są fakty

8 razy propa różnymi postaciami przeszedłem. FC, NF 3 razy, gwen raz ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 20:16, Infinitas napisał:

8 razy propa różnymi postaciami przeszedłem. FC, NF 3 razy, gwen raz ;>


Hmm to chyba jednak kwestia gustu... klimatu propa nie trawię a factions poprostu kocham... może dlatego że właśnie z factions zaczynałem swoją przygode w GW :D w każdym razie prop jakoś mnie od siebie odrzuca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynałem przygodę z GW od Prop. i to do tej kampanii mam największy sentyment. Oczywiście, kiedy miałem tylko tą kampanie, to zazdrościłem innym i mnie wkurzało, że pierwsza kampania jest taka marna. Kiedy znów mam wszystkie (prócz dodatku, który planuje kupić teraz, ale sam nie wiem...), to Prop. najbardziej mnie urzeka, zaś FC najmniej. Zdecydowanie wg. mnie NF ma najwięcej różnorodności w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 02:57, Pernia napisał:

a dla mnie najlepszy jest właśnie factions, mimo że zaczynałem od NF. :S


Ma ten swój orientalny klimat :D

SHADOW FORM ZNEFIONY MWHAHAHAHAHAH xD

I CO!? PEWNIE NIE CZULIŚCIE SIE TAK OD NERFU URSANA MWAHAHAHHAH xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Huh, nieźle. Praktycznie wyłączył farm raptorów i sporą część innych farmów.

No to teraz, drodzy sinowie, masowy FFFFUFUFUFFFUUUU RAEGQUIT ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Hehe dobry update. Wprawdzie shadow form mnie używam i mam to gdzieś (ciekawe co z ekonomią teraz xD), a obsi już kupione, ale bardzo dobre zmiany warriora, czyli mojej głównej postaci. Oprócz tego ciekawe zmiany ryta, swaye do domu itd itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam , mam pewien problem. Mianowicie, jakies 4 miesiące temu dostałem hacka na konto i 400zł poszło w piach. Próbowałem skontaktować się z pomocą techniczną nc-softu lecz mam ztym taki problem że za kazdym razem gdy chce wysłać e-mail to z głównego konta mnie wylogowywuje i musze robić tak jakby nowe konto zeby wysłać co gorsza za kazdym razem na inny email gdyż dostaję informację ze na starym emailu juz jedno konto jest...na które i tak nieda się zalogować.Co mam począci zeby odzyskać grę?? ma ktoś z tym jakieś doswiadczenie?(dodam ze posziadam wszystkie karty z kodami,jedna zniszczona i 2 literki urrwało rzy odklejaniu bbo to tekturowa karta byla i musialem dopisać na niej i niewiem czy będą mieli z tym jakiś problem,posiadam także fakturę zakupu prophercy i zadnej innej i niewiem czy z tym także będą mieli problem.

P.S sry za błędy ale z wiadomych mi przyczyn niepotrafie wyłapać i sprawdzić wszystkich, mam nadzieję ze nie wpłynie to na czytelność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie rozumiem paru rzeczy. Jeśli masz jakikolwiek sprawny email to możesz wysłać wiadomość do supportu z zapytaniem co robić. Oni Ci dalej powiedzą. Adres to support[at]guildwars.com. Będziesz im musiał podać dane odnośnie Twojego konta, a także kilka Twoich danych osobistych i wysłać skany lub zdjęcia kart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 07:43, Ostrowiak napisał:

Huh, nieźle. Praktycznie wyłączył farm raptorów


huh?
Akurat najlepsze buildy fo farmu raptorów są nietknięte, więc farm raptorów na praktycznie się nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się innego nerfu :P
W sumie to jest nadal dobry skill do runnowania. Myślałem, że po prostu skrócą czas działania.
Zmiany skilli warka mi się podobają, za to monka są lame :/
Po co ruszali 600/smite :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 10:13, Budo napisał:

/.../

Nie rozumiem paru rzeczy. Jeśli masz jakikolwiek sprawny email to możesz wysłać wiadomość
do supportu z zapytaniem co robić. Oni Ci dalej powiedzą. Adres to support[at]guildwars.com.
Będziesz im musiał podać dane odnośnie Twojego konta, a także kilka Twoich danych osobistych
i wysłać skany lub zdjęcia kart.



support[at]guildwars.com jest to ich email mam rozumiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 12:45, marcin112 napisał:

support[at]guildwars.com jest to ich email mam rozumiec?


Tak jest. Oczywiście mail po angielsku wysyłasz. Jak nie ogarniasz angielskiego, to idź na gw.pl i poszperaj trochę, tam jest od groma wątków związanych z odzyskiwaniem konta i nawet przykładowe maile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 07:43, Ostrowiak napisał:

No to teraz, drodzy sinowie, masowy FFFFUFUFUFFFUUUU RAEGQUIT ? :>


Nevah, DoAsc is still alive.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 07:43, Ostrowiak napisał:

No to teraz, drodzy sinowie, masowy FFFFUFUFUFFFUUUU RAEGQUIT ? :>


To jest nieunikniony skutek nerfu SF. Bo co robić na sinie jak już nie można już farmić UW?

Mam pytanko. Czym się różni stary opis SB od nowego? :p
"Target ally cannot be the target of enemy spells" i "Enemy spells cast on target ally fail" chyba nie różnią się za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować