Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 26.02.2010 o 14:39, Sigu napisał:

Mam pytanko. Czym się różni stary opis SB od nowego? :p
"Target ally cannot be the target of enemy spells"

Po prostu wrogowie nie mogą rzucać na ciebie czarów i nie mają z tego powodu żadnych skutków ubocznych.

Dnia 26.02.2010 o 14:39, Sigu napisał:

i "Enemy spells cast on target ally fail" chyba nie różnią się za bardzo.

Tutaj wrogowie teoretycznie mogą rzucać na ciebie spelle, ale spelle te failują czyli automatycznie caster traci energię potrzebną na ich rzucenie.

Czyli różnica jest taka, że wrogowie nie będę tracić energii na rzucanie spelli na kogoś z SB :P Przynajmniej ja tak to rozumiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 19:56, Rzezim napisał:

loginem jest mail na który dostałeś aktywacje, nie żaden z końcówką ncsoft itd.


Probowalem nie dziala.
Zalozylem nowe konto na nowy mail - potwierdzilem adres email.
Nie dziala. Probowalem wszystkie kombinacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sry, za drugi post ale nie moglem juz edytowac tamtego:

Jeszcze mam jedno pytanie:
Duzo osob mowi ze GW jest super, opinie pozytywne bardzo mało negatywnych opinii.
I chciałbym sobie kupić GW:
Guild Wars - podstawa za 49.90zł
Guild Wars: Nightfall Edycja Kolekcjonerska - za 69.90zł
Guild Wars: Factions Edycja Kolekcjonerska - za 59.90zł

Które wybrać? Tzw. od jakiej części gry zacząć? Ogólnie to mnie interesują Edycje Kolekcjonerskie bo są w nich fajne dodatki^^ i za jakiś okres czasu gdy się ''''nakład'''' ich wyczerpie można sprzedać je i zarobić na tym kilka zł ;^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 15:59, Nieznajomosc napisał:

Które wybrać? Tzw. od jakiej części gry zacząć?


Guild Wars: Factions Edycja Kolekcjonerska - za 59.90zł

Factions może krótka ale moja ulubiona kampania... w EK dostaniesz miniaturkę kunavanga (zajebiaszczy smok), specjalny efekty do komend tańca dla zabójców oraz rytualistów i takie tam, no i wogóle dodatki do FC są znacznie lepsze niż NF...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 18:10, Nieznajomosc napisał:

Czy moglby mi ktos wyjasnic '''' krok po kroku '''' jak zalozyc konto w Guild Wars (do
TRIAL''A)
(zalezy mi)


Robisz konto tu :
https://secure.ncsoft.com/cgi-bin/playncCreate.pl
zalogowany wchodzisz tu : http://www.guildwars.com/ i klikasz baner Try Guild Wars for free....
Dostajesz któregoś z kolei maila i możesz grać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania. Co dała ta aktualizacja? Bo coś wyżej o niej dyskutowaliście, ale ja jeszcze nie jestem w temacie, bo gram od tygodnia ;)
Kupiłem GW na oficjalnej stronie elektronicznie (bez pudełka) i w opisie był taki podpunkt: "Bonus Items: This special edition of Guild Wars® includes seven exclusive weapons, and a Fire Imp combat ally to assist in your adventures." Gdzie mogę znaleźć te moje bonusy?
A może i trzecie pytanie, które mnie nurtuje. Co to jest ten farming? Zbieranie dużej grupy potworów i dropienie z nich przedmiotów?
No... już ostatnie pytanie, moja kampania idzie na przód i z Askalonu zostałem przeniesiony do Doliny Jaków (?). Doszła tam jedna nowa zbroja do zrobienia, ale różni się od tych starych jedynie wyglądem więc nie chcę na nią tracić moich z trudem uzbieranych pieniędzy. Kiedy i gdzie pojawi się do zrobienia jakaś następna zbroja z lepszymi statystykami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno walczyłem z gildią na HA i trafiliśmy na [WoOm]. Ludzie są niesamowici. Nawalamy ich, 4 padło, wycofują się i czekają na rez. Po rezie znowu 3 padło, wycofują się. Następnie padło kilku kolejnych i po następnym rezie pokonali nas. Przeżyliśmy szok, bo team mieliśmy wspaniały a nie jeden z nich miał 60% dp.
HA i PvP to jednak fajna zabawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 02:03, Hartus napisał:

Dwa pytania. Co dała ta aktualizacja? Bo coś wyżej o niej dyskutowaliście, ale ja jeszcze
nie jestem w temacie, bo gram od tygodnia ;)


Jeśli grasz od tygodnia to nie musisz zupełnie się przejmować aktualizacją. Pozmieniała kilka skill-ów przez co w ulu wrze.

Dnia 27.02.2010 o 02:03, Hartus napisał:

Kupiłem GW na oficjalnej stronie elektronicznie (bez pudełka) i w opisie był taki podpunkt:
"Bonus Items: This special edition of Guild Wars® includes seven exclusive weapons,
and a Fire Imp combat ally to assist in your adventures." Gdzie mogę znaleźć te moje
bonusy?


W mieście wpisz /bonus i dostaniesz kilka broni + kamień przyzywania impa (który działa tylko do momentu gdy jesteś <20 lvl), /bonus możesz wpisywać wielokrotnie.

Dnia 27.02.2010 o 02:03, Hartus napisał:

A może i trzecie pytanie, które mnie nurtuje. Co to jest ten farming? Zbieranie dużej
grupy potworów i dropienie z nich przedmiotów?


Farm - to jeden z stylów grania nastawiony na zdobywanie przedmiotów czy też rzadki materiałów od mobów.

Dnia 27.02.2010 o 02:03, Hartus napisał:

Kiedy i gdzie pojawi się do zrobienia jakaś następna zbroja z lepszymi statystykami?


W Propie max armor jest dostępny dość późno, praktycznie po przejściu całej kampanii. O wiele wcześniej zdobędziesz go przechodząc do GWEN czy też do Kaineng (będzie to możliwe po dostaniu się do Lions Arch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Powiem Tobie wielką tajemnice i klucz do zwycięstwa. Ludzie.... tacy jak oni.... używają mózgu *.*
Poza tym sprawdź sobie laddera - ilość gier rozegranych(z przewagą winów) już coś mówi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że są wysoko. Ale jak ich spotkaliśmy to od razu kilka osób resign wpisało. Przez 8 minut jechaliśmy ich jak chcieliśmy. Potem załamanie i leżymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 13:03, Budo napisał:

> support[at]guildwars.com jest to ich email mam rozumiec?

Tak jest. Oczywiście mail po angielsku wysyłasz. Jak nie ogarniasz angielskiego, to idź
na gw.pl i poszperaj trochę, tam jest od groma wątków związanych z odzyskiwaniem konta
i nawet przykładowe maile.

ogarniam ogarniam nawet calkiem dobrze tylko mysalem ze odpowiadaja na wiadomosci wysylane tylko z poziomu strony dziękuje i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować