Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 27.02.2010 o 13:54, Daronn_Darker napisał:

Ale sobie żarty robisz. Myslisz ze nie wiem o tej stronie? Chce od "żywego" człowieka
sie dowiedzieć. Tam juz czytałem.


sądzisz, że buidy na tej stronie wymyśla komputer? ;]
zawarte tam są opisy najbardziej elementarnych farmów, skoro dopiero zaczynasz to będą dla Ciebie jak znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 14:08, Sigu napisał:

Oni grali Balansem a my Seeping Spikiem... Widać, że doświadczeni i zgrani byli.


Ogólnie ciężko wyciągać ludzi ze spike''ów, gdzie grają z teamami do tego przeznaczonych, nawet grających wysoko na ladderze ;]


@Budo
Urok balance''ów skilli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 14:25, Budo napisał:


Ta, jedne szity znerfili a tu dzień po balansie inne szity ludzie wymyślają.


DoA / FoW można robić równie skutecznie co przed nerfem (na tych samych buildach nawet) - ja myślałem że to będzie farmer''s doom day a tu d#pa xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 14:44, Alehor napisał:

DoA / FoW można robić równie skutecznie co przed nerfem (na tych samych buildach nawet)
- ja myślałem że to będzie farmer''s doom day a tu d#pa xD


Mówiłem o pvp. Pve mnie zbytnio nie interesuję, sam nie farmię, a cena ekto mi wisi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom, a to jest potężny spike ( a wczoraj był jeszcze potężniejszy, IWAY warrior schodził na combo ).

->Budo
Zdarza się. Discordway, Sab też są imba w PvE :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 14:44, Alehor napisał:

DoA / FoW można robić równie skutecznie co przed nerfem (na tych samych buildach nawet)
- ja myślałem że to będzie farmer''s doom day a tu d#pa xD


Ten nerf tak naprawdę uderzył w niedzielnych farmerów co potrafili utrzymać SF-a i farmili raptory czy jakieś inne śmieszne farmy. Ci pro farmerzy dadzą sobie rade. Zmiany w 600 wcale nie zabiły jej od raczej wymuszą bieganie z żywym smitem (dzisiaj dla testu zrobiłem run CoF-a ostatni run lvl zajął mi 28 minut, gdybym miał żywego smite byłoby o wiele szybciej). Na pewno skończy się farm, że smite wrzuca bondy i grunt by był w radarze 600-tki.

Cóż bogaci się jeszcze wzbogacą a biedacy będą nadal klepać biedę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 14:59, Sigu napisał:

->Budo
Zdarza się. Discordway, Sab też są imba w PvE :p


Trzeba odróżnić sabwaya od buildów pod farm. Sabway umożliwia nawet słabszym graczom dotarcie i przejście cięższych lokacji, a sf to farm farm farm czy 600 smite. To różnica. Gw ma filozofię bycia gra do wyslowowania i stąd sabway czy discord mają się całkiem nieźle. Gw2 też ma takie być btw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na bulidach więc proszę Was, czy możecie wskazać najlepszy z tych które do tej pory zgromadziłem? Przy okazji sprawdźcie czy poprawnie rozdaje punkty atrybutów :) Mi przede wszystkim zależy na wysokich obrażeniach z łuku.

20100227225329

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie dobrze jest rozdzielać punkty w 3 atrybuty. Wyrzuć z Magii Ognia i Panowania ze Zwierzętami(jak dla mnie) i balansuj jakoś z pozostałą trójką - pamiętając o wymaganiach łuku.

Co do skilli... hmm nie masz Sygnetu Wskrzeszenia? Za szybko z pre chyba wychodziło się ;)
Wybierz: Błyskawiczna Zręczność, Maść z Trola, Przerywający Strzał, Potężny Strzał, Przeszywający Atak, Strzał Myśliwego, Sprzyjające Wiatry(ew Sygnet Wskrzeszenia). To moja koncepcja

Tak poza tym... ile masz kampanii? Grasz tylko na Propie czy jeszcze do któreś masz dostęp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 23:17, Niewiernus napisał:

Wg mnie dobrze jest rozdzielać punkty w 3 atrybuty. Wyrzuć z Magii Ognia i Panowania
ze Zwierzętami(jak dla mnie) i balansuj jakoś z pozostałą trójką - pamiętając o wymaganiach
łuku.

Co do skilli... hmm nie masz Sygnetu Wskrzeszenia? Za szybko z pre chyba wychodziło się
;)

Było zadanie przy wejściu do Askalonu na sygnet, ale musiałem mieć prawdziwego gracza w drużynie, a nikogo nie było w pobliżu i jakoś nie zrobiłem :P

Dnia 27.02.2010 o 23:17, Niewiernus napisał:

Wybierz: Błyskawiczna Zręczność, Maść z Trola, Przerywający Strzał, Potężny Strzał, Przeszywający
Atak, Strzał Myśliwego, Sprzyjające Wiatry(ew Sygnet Wskrzeszenia). To moja koncepcja


Tak poza tym... ile masz kampanii? Grasz tylko na Propie czy jeszcze do któreś masz dostęp?

Tylko podstawkę, gram od tygodnia.

Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 23:41, Hartus napisał:

Było zadanie przy wejściu do Askalonu na sygnet, ale musiałem mieć prawdziwego gracza
w drużynie, a nikogo nie było w pobliżu i jakoś nie zrobiłem :P


To wtedy pisze się need someone for res, ktoś się zgłasza i wystarczy, że wyjdziesz z nim z miasta. Nic więcej nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 23:45, Budo napisał:

> Było zadanie przy wejściu do Askalonu na sygnet, ale musiałem mieć prawdziwego gracza

> w drużynie, a nikogo nie było w pobliżu i jakoś nie zrobiłem :P

To wtedy pisze się need someone for res, ktoś się zgłasza i wystarczy, że wyjdziesz z
nim z miasta. Nic więcej nie trzeba.

Uzupełnię braki u sprzedawcy umiejętności :) Swoją drogą nagromadziłem sporo punktów umiejętności (19) i powinienem kupić każdą brakującą mi umiejętność czy trzymać te punkty na później?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dobrze, że jest do solowania, bo inteligencja niektórych graczy jest niższa niż AI.
SF był definitywnie imba, a teraz nawet piszą, że jest lepszy niż był. Imo balans SF to fail.
Jak kurzickowie radzą sobie na DTsc z nerfem? Luxoni już mają działające buildy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 23:51, Hartus napisał:

Uzupełnię braki u sprzedawcy umiejętności :) Swoją drogą nagromadziłem sporo punktów
umiejętności (19) i powinienem kupić każdą brakującą mi umiejętność czy trzymać te punkty
na później?


Póki co się wstrzymaj, to kupno skilli to wbrew pozorom duży wydatek na początek. Kupuj te przydatne i przede wszystkim rób questy na skille- w ten sposób tanio uzupełnisz umiejętności i jeszcze jakiś exp wpadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kumpla już wiem iż w piątek sklejono nowy, więc nie mają tak źle...

@Hartus
Np, a koncepcja Budo(odmienia się?) jest najbardziej słuszna i trafna


@Piotrbov Skromność przez Ciebie przechodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 23:51, Hartus napisał:

Uzupełnię braki u sprzedawcy umiejętności :) Swoją drogą nagromadziłem sporo punktów
umiejętności (19) i powinienem kupić każdą brakującą mi umiejętność czy trzymać te punkty
na później?


To ma być sporo? Ja na swojej głównej postaci mam tych punktów ponad 200. Więc się nie martw że tych punktów tobie zabraknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko Skill Pointsy(SP) nie świadczą o graczu ;)
To co ja niby mam o sobie mówić?...

Btw WTB balance tej je***ej elitki dla sina, bo powstanie jakiś znów jakaś syfwayowa meta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować