Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 03.03.2010 o 20:55, Bartex69 napisał:

>

Btw. Chęć na GW : >?


Nie interesują mnie triale, lecz klucz do gry na stałe ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2010 o 21:48, Ecko09 napisał:

Nie interesują mnie triale, lecz klucz do gry na stałe ;]


takiego klucza nikt Ci nie odda. chyba najtaniej dostaniesz go na allegro (jakieś 45 złotych za sam cd-key).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.03.2010 o 21:48, Ecko09 napisał:

Nie interesują mnie triale, lecz klucz do gry na stałe ;]


Ja mogę mieć. Niemniej, wiesz... Interesuje mnie nie działalność charytatywna, a Twoje pieniążki... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2010 o 19:44, Bartex69 napisał:

@ Up :Tia.Z chesta dropią te kryształki gdzie się wymienia AoT...W ile Ty/ogólnie zbiera
się tych kryształków do AoT?


Zarówno przed i jak i po nerfie 3runy=AoT, z tym wyjątkiem, że kiedyś to zajmowało 3x 50-60min, a teraz 3x 70-80min.
Żeby rozwiać wątpliwości AoT=35e+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem nowym graczem GW i zgubiłem moje hasło do logowania. Spróbowałem wyczyścić stare hasło i wpisać nowe z mail-a, ale to nie działa. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2010 o 15:29, Pawciu45 napisał:

Witam. Jestem nowym graczem GW i zgubiłem moje hasło do logowania. Spróbowałem wyczyścić
stare hasło i wpisać nowe z mail-a, ale to nie działa. Proszę o pomoc.


Nowo przysłane hasło jest ważne tylko jakiś czas, chyba 24 godziny. Możliwe, że przespałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2010 o 15:40, Budo napisał:

Nowo przysłane hasło jest ważne tylko jakiś czas, chyba 24 godziny. Możliwe, że przespałeś.


Zaraz po wysłaniu prośby o nowe sprawdziłem skrzynkę i z mail''a wpisałem hasło. Nie ma więc mowy żebym się spóźnił.

[EDIT] Wpisałem już drugie z kolei hasło i nie zadziałało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2010 o 15:42, Pawciu45 napisał:

Zaraz po wysłaniu prośby o nowe sprawdziłem skrzynkę i z mail''a wpisałem hasło. Nie
ma więc mowy żebym się spóźnił.


Zdaję się, że hasło zmieniasz z poziomu konta ncsoftu. To co przychodzi o takie jednorazowe hasło, które trzeba użyć w koncie ncsoftu i dopiero tam ustawić właściwe hasło do gw. W mailu powinno być wszystko wytłumaczone, ja ostatnio zmieniałem hasło i nie miałem większych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.
Co zmienia zajmowanie terenów przez Kurzicków i Luksownów. To że np. (i przeważnie) Luksoni zajmą miasto, normalnie, Kurzicków. Co z tego mają prócz tego że, teoretycznie, mają więcej terenów?
Zniżki w sklepach? Czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2010 o 15:19, bardek napisał:

Mam pytanie.
Co zmienia zajmowanie terenów przez Kurzicków i Luksownów. To że np. (i przeważnie) Luksoni
zajmą miasto, normalnie, Kurzicków. Co z tego mają prócz tego że, teoretycznie, mają
więcej terenów?
Zniżki w sklepach? Czy coś?


Po pierwsze, przedstawiciele frakcji przeciwnej (tj. mający więcej niewydanych punktów danej frakcji) niż ta kontrolująca miasto mogą mieć problem z handlowaniem z NPC, ci najczęściej będą odmawiać. Po drugie, w obszarach przylegających do miasta, przy kapliczkach przy wejściu będą stać kapłani danej frakcji, co powoduje, że nie zawsze załapiemy się na to błogosławieństwo, które chcemy (i są drobne problemy dla przedstawicieli przeciwnej frakcji). Jest jeszcze kwestia kontrolowania miast przez sojusze, co daje przedstawicielom sojuszu dostęp do specjalnych części miast, gdzie można taniej kupić niektóre rzeczy (w tym wytrychy). Choć w tymi sojuszami to jest to tylko w ten sposób związane z położeniem granicy, że można przejąć tylko miasto kontrolowane przez frakcję sojuszu, a im więcej frakcja ma miast, tym teoretycznie bardziej prawdopodobne, że coś danemu sojuszowi się uda zdobyć (ok, nie znam się do końca na mechanice tego zjawiska).
Położenie granicy odbija się też na bitwach sojuszy (AB), im bardziej w głąb terenów jednej frakcji sięga granica, tym teoretycznie łatwiej jej wygrać bitwę i cofnąć granicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2010 o 15:19, bardek napisał:

Mam pytanie.
Co zmienia zajmowanie terenów przez Kurzicków i Luksownów. To że np. (i przeważnie) Luksoni
zajmą miasto, normalnie, Kurzicków. Co z tego mają prócz tego że, teoretycznie, mają
więcej terenów?
Zniżki w sklepach? Czy coś?


Jeśli zajmujesz ich teren (vanq) dostajesz uznanie, zależy to też po czyjej jesteś stronie. Ja jak grałem byłem Kurzickiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 16:08, SongoX napisał:

Czy gra przez internet wymaga abonamentu?


Nie, grasz bez opłacania abonamentu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 16:08, Isildur napisał:

Nie, grasz bez opłacania abonamentu ;)


To brzmi ciekawie, chyba muszę zastanowić się nad zakupem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 16:10, SongoX napisał:

To brzmi ciekawie, chyba muszę zastanowić się nad zakupem :D


Proponuję się nie zastanawiać, tylko od razu przejść do czynów :)
Na stronie http://www.guildwars.com/freetrial/ możesz uzyskać darmowy trial, który pozwoli ci zagrać 24 godziny ( w okresie 14 dni ) w GW.
Jeśli zagrasz w wersję Trialową pomnóż swoje doznania razy nieskończoność a otrzymasz mały ułamek tego co dostarcza pełna wersja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa... A potem kupisz wszystkie kampanie, zestaw misji doadtkowych, i nawet się nie obejżysz jak będziesz siedział na GW do 2 w nocy, i ratował Tyrie, i ędziesz miał pusty portfel.
A tak pozatym, że GW wymaga mnóstwo czasu, to jest to dobra gra. Bardzo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dodałeś setek godzin zabawy z community (Polacy wbrew pozorom są fajni, jak odsiać idiotów), główkowania nad buildami, zastanawiania się na taktyką w lokacji i eventach :D

Z wszelkich sieciówek to GW mnie zowniło, pewnie dlatego, że jest mmo raczej formalnie - prawdziwy rasowy RPG nastawiony na skille i kooperację z multi genialnym (instancje owniom).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 20:32, sirHAHA napisał:

Taaa... A potem kupisz wszystkie kampanie, zestaw misji doadtkowych, i nawet się nie
obejżysz jak będziesz siedział na GW do 2 w nocy, i ratował Tyrie, i ędziesz miał pusty
portfel.
A tak pozatym, że GW wymaga mnóstwo czasu, to jest to dobra gra. Bardzo dobra.


Zgadzam się, ale po jakimś czasie może zacząć nudzić ( np. ja ) gdy zna się całą grę na pamięć. I chce się wypróbować czegoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wole RPG''i z głęboką fabula i drużyną (BioWare), co nie znaczy że GW jako RPG jest złe. Najlepsze i zarazem najgorsze w GW jest to że nie ma przesadnego dopakowania i epickośći. Np. w WoWie krew mnie zalewa jak widzę krasnala z pięciotonową złotą zbronicą, z dwoma mega wielkimi toporami, i z jakimś zajebiśćie odjechanym mountem, który jak choinka świąteczna. W GW zbroje są ładne i klimatyczne, i bez przesadnego dopakowania. Ale, np. kula ognia wygląda dupnie, grając np. Ele czy Necro wogóle nie czuć potęgi magii, ot rzucasz jakimiś głupimi czerwonymi kulkami. Nie wspominając o żałośnie wyglądającej magii powietrza i ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować