Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Przed chwilą wykonałem ostatnią misję w Piekielnej Czeluści i jak rozumiem jest to koniec gry? Co mam teraz robić? Zdobywać te tytuły? Niezbyt mnie do tego ciągnie...
I czy można zdobyć lepszy pancerz niż te do zrobienia w miastach? Liczyłem, że na końcu fabuły dostane coś ciekawego, a tu nic :/ Skąd ci wszyscy gracze mają takie zbroje? Z innych kampanii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2010 o 01:27, Hartus napisał:

I czy można zdobyć lepszy pancerz niż te do zrobienia w miastach? Liczyłem, że na końcu
fabuły dostane coś ciekawego, a tu nic :/ Skąd ci wszyscy gracze mają takie zbroje?
Z innych kampanii?


Hell''s Precipice- domyślam się, że o tą misję Ci chodzi. Tak, skończyłeś propha. Co teraz możesz robić?
- zbierz dobry sprzęt- max zbroje, runy, broń jak trzeba,
- zdobądź sorrow''s furnace- kuźnia smutku oferuje kilka trudnych questów, które mogą być wyzwaniem,
- po ukończeniu kampanii odblokowuje się linia questów z tytanami atakującymi różne rejony Tyrii- miłego polowania,
- spróbuj swoich sił w lokacjach elitarnych, np. uw, fow, czy w tombach,
- zdobądź protectora Tyrii- zrób wszystkie misje razem z bonusami,
- zajmij się pvp,
- pokończ questy,
- uzupełnij umiejętności,
- zacznij grać hm,
- kup kolejną część.

Inne zbroje- nie wiem dokładnie o jakie Ci chodzi, ale każda kampania daje jakieś własne armory. Tu masz listę.
http://guildwars.wikia.com/wiki/Armor_types

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2010 o 08:11, Budo napisał:

- po ukończeniu kampanii odblokowuje się linia questów z tytanami atakującymi różne rejony
Tyrii- miłego polowania,

Gdzie szukać tych questów? Może wrócę do GW po roku nieobecności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2010 o 09:37, zajacisko napisał:

Gdzie szukać tych questów? Może wrócę do GW po roku nieobecności:)


Daje je wizja Glint w Droks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2010 o 12:17, Hartus napisał:

A gdzie mogę zdobyć taką elitarną zbroję?


W linku, który dałem wcześniej masz wszystko napisane. Załóżmy, że masz warriora- wchodzisz w warrior armor i masz pełną listę zbroi posortowaną dla każdej kampanii osobno. Potem klikasz w zbroję, która Cię interesuje i masz dokładne zdjęcia, koszt, miejsce w którym można ją zrobić. Trochę samodzielności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2010 o 23:11, Budo napisał:

(...)


Sorry -_-.
Mówię o tzw. Guild Master''ach,kim Oni właściwie są.Wydawcy GW? Czy jak? Bo niektórzy gadają,że CI którzy NIE MIELI W OGÓLE WPŁYWU na stworzeniu gry Guild Wars też mogą nim być,czy po prostu ta osoba głupoty pieprzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

ee gm to raczej game master... z tego co się orientuję w guild wars nie ma czegoś takiego jak gmy, za gma można było uznać Gaile, która wbijała czasami do gry, żeby rozmawiać z ludźmi, ale ona już dość dawno temu odeszła z ArenaNet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zauważył Budo w GW nie ma GM''ów. Byli oni w fazie beta GW ( oraz bet kampanii ) aby patrzeć czy wszystko działa i byli to tylko i wyłącznie pracownicy Anetu. Mieli oni kilka więcej skilli, które można czasami nawet zobaczyć na filmikach prezentujących Anetowy gameplay kampanii ( był taki jeden z EotN ).

Teraz są tylko CM''owie - Community Maganerowie.
Są to pracownicy Anetu, którzy w żaden sposób nie mają wpływu na np. przedmioty w grze ( tj. nie mogą ich spawnować ), ale maja na przykład zmute''owania cię czy zbanowania ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2010 o 13:28, Budo napisał:

(...)


Tia.Pamiętam Gaile,ale czemu zresztą odeszła ? Tak zresztą dzięki za info ogólne.

@Sigu-Dzięki za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2010 o 15:16, Sigu napisał:

Jak zauważył Budo w GW nie ma GM''ów. Byli oni w fazie beta GW ( oraz bet kampanii )
aby patrzeć czy wszystko działa i byli to tylko i wyłącznie pracownicy Anetu

bullshit, pamietam jeszcze, ze 2 lata temu mozna bylo spotkac izziego w gtob/ha ganiajacego sie z graczami.
Wtedy zadnej bety nie bylo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2010 o 21:48, Sigu napisał:

I zapewne dzisiaj można go czasami spotkać... Co nie zmienia faktu, że stanowisko GM''a
nie istnieje.

Istnieje, a przynajmniej istnialo, swiadczy o tym chociazby wielki napis "GM" nad ich postaciami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://wiki.guildwars.com/wiki/Game_master

Dodajcie sobie ich do listy znajomych i obserwujcie czy są dostępni. Może to naiwne, ale chyba najlepszy sposób, aby sprawdzić czy GM nadal istnieją.

Poza tym muszę kupić dodatek, bo mam już wszystkie kampanie, ale jednak coś mnie powstrzymuje. Poza tym festiwal pizzy w Pizza Hut, inne przyjemności - sam nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia, pare miesięcy temu iakiś GM na RA biegał, postawił z różnych kont iedna przy drugich z 8 postaci od 6-20 lvla w obsi i chaosach każda i iakieś ranki hero/zaishen i spamował co chwila emoty xP Iak się go spytałem czy zrobią emotkę do glada to powiedział że emotka iest do zaishen & hero i do niczego więcei >:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerzę wątpię...
Wątpię też w to, że GM''owie mają na wszystkich swoich charach obsi + chaosy...
Hmm... z tego co ja wiem to GM''owie ( jeśli są ) i CM''owie nie noszą jakichś wyszukanych armorów, a jak mają alt konta to na bank nikt nie wie, że są GM''ami.

Btw... to GM na wiki to małe przekłamanie, albowiem żadna z wymienionych tam osób nie ma statusu w grze GM. Są to zazwyczaj CM''owie... To coś takiego jak w Tibii ^^
GM to gracz, a CM to pracownik CipSoftu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak nie masz pojecia o czym piszesz ;d
>Btw... to GM na wiki to małe przekłamanie, albowiem żadna z wymienionych tam osób nie ma statusu w grze GM
jak to sprawdziles? osobiscie sam widzialem izziego przynajmniej 2 razy z byczastymi literami "GM" nad postacia..
Dawniej, ktos podwal screena z gh [Cel] podczas mata, gdzie takze zawital game master.. skad wiesz, ze to nie byla zadna osoba z listy ktora jest podana na wiki? :>
e: gaile tez miala/ma gm konto gm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...
Widzia3em Gail... widzia3em Regine... mają GM nad postacią, ale są Community Managerami...
Gaile Gray, Support Liaison (formerly Community Relations Manager)
Regina Buenaobra is a Community Manager for ArenaNet.
Linsey Murdock, Game Designer
Julien Crevits was the French Community Coordinator
Martin Kerstein is the German Community Manager for ArenaNet.
... i tak dalej.

20100317214447

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2010 o 21:49, miszcz929 napisał:

"albowiem ?adna z wymienionych tam osób nie ma statusu w grze GM"
To, ze ktos jest community managerem, sprawia ze nie moze byc gm?


Nie może ^^

20100317222312

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować