Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Pro jest najlepsze dla początkującego, bo zanim wbije 20lvl wie jak się gra, wie o co chodzi, a nie pyta się jak w EA zmienić skille...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2010 o 13:28, peter000 napisał:

A co mam waszym zdaniem kupić najpierw: Guild Wars Nightfall czy Guild Wars czy Guild
Wars: Factions?

Guild Wars Prop. Najlepsza kampania dla początkującego. Świetnie wprowadza w świat GW, a na pewno nie zniechęca. I tak w końcu kupisz wszystkie kampanie, ale na pewno nie zaczynaj od Factions, a po NF możesz się zniechęcić widząc głupotę polskich dzieci na czacie i w grze.

Ktoś wie za ile dodatek można kupić w Saturnie? Mam już wszystkie kampanie i aż nie wypada nie mieć EoTN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2010 o 16:03, peter000 napisał:

Przepraszam, że nie jestem taki mądry jak ty.


Przepraszam, że na głupie pytanie odpowiadam głupio. O FAQ wiedziałeś? Jeśli nie to polecam, świetna sprawa, i pozwala na przyszłość uniknąć tego typu odpowiedzi. Sam się o takie prosisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2010 o 19:18, Sigu napisał:

Pro jest najlepsze dla początkującego, bo zanim wbije 20lvl wie jak się gra, wie o co
chodzi, a nie pyta się jak w EA zmienić skille...


I zanudzi się po drodze na śmierć milion razy w pustych miastach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo na 2lvl wejdzie do Kama i jeśli się nie przyłączy do emo-masochistów, dysortografów, totalnych bezmózgów itp których nieobecności w kama w stosunku conajmniej 9999999999999:1 normalnego gracza nie uświadczysz to zrezygnuje z gry, tudzież nigdy nie przyzna się że jest Polakiem i zatraci wiarę w młodzież od której zależy przyszłość świata.

Ja osobiście na polskich dystryktach jestem tylko, jak ktoś tworzy na nich party na jakiś wypad czy coś takiego. Do Kama pol1 nie wchodzę bo to szkodzi zdrowiu psychicznemu i fizycznemu. Zazwyczaj siedzę na Japońskim czy jakimś innym Azjatyckim. Bo tam fajnie, pusto, a tyczy się sporadycznie występujących krzaczków to można wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2010 o 21:42, Sigu napisał:

Albo na 2lvl wejdzie do Kama i jeśli się nie przyłączy do emo-masochistów, dysortografów,
totalnych bezmózgów itp których nieobecności w kama w stosunku conajmniej 9999999999999:1
normalnego gracza nie uświadczysz to zrezygnuje z gry, tudzież nigdy nie przyzna się
że jest Polakiem i zatraci wiarę w młodzież od której zależy przyszłość świata.


Tylko na pl disach. Na każdym innym jest normalnie.

Dnia 25.03.2010 o 21:42, Sigu napisał:

Ja osobiście na polskich dystryktach jestem tylko, jak ktoś tworzy na nich party na jakiś
wypad czy coś takiego. Do Kama pol1 nie wchodzę bo to szkodzi zdrowiu psychicznemu i
fizycznemu.


No i ja tak samo i każdemu tak polecam. Siedzę głównie na eur eng, handluję na amerykańskich, czasami gram na int.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to się w końcu w czymś zgadzamy xD
Od 2 lat może ^^

Chodzi mi o to, że po prostu nowi gracze chodzą po polskich bo myślą, że znajdą pomoc. Mylą się i przy okazji często dołączają do tych których spotkali :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2010 o 21:42, Sigu napisał:

Ja osobiście na polskich dystryktach jestem tylko, jak ktoś tworzy na nich party na jakiś wypad czy coś takiego.


Ja w sumie podobnie. Ale jeśli sadystyczny los rzuci mnie do Kamadanu pol dis, to zawsze rozdzielę kilka /reportów. Gdyby więcej osób tak zrobiło podejrzewam, że kilu oszołomów musiałoby gdzie indziej potrollować przez jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2010 o 23:45, walgierz napisał:

Ja w sumie podobnie. Ale jeśli sadystyczny los rzuci mnie do Kamadanu pol dis, to zawsze
rozdzielę kilka /reportów. Gdyby więcej osób tak zrobiło podejrzewam, że kilu oszołomów
musiałoby gdzie indziej potrollować przez jakiś czas.


Optymista walgierz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z jakiś dziwny build/nieumiejętność rezowanie(czyt - brak na skillbarze) ludzie dostają reporta...

Ja będę inny i polecę Fc! Krótka, przyjemna kampania, dostęp do(prawie) wszystkich ważniejszych lokacji, 2 typowo grywalne postacie.
Lecz co jak co polecam mieć jakiegoś znajomego do wspólnego grania. Rozpoczynania od naszych disów wypacza ''musk'' ]:-|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2010 o 18:18, peter000 napisał:

Gdyby to było w FAQ to bym tu nie pisał.


Jaki FAQ czytałeś?

http://www.guildwars.com/products/guildwars/features/default.php

"How much does Guild Wars cost? How much will additional campaigns cost?

Guild Wars is priced at a comparable cost to other first-tier PC games. The subsequent campaigns of Guild Wars will be comparably priced in relation to other games."


Jak dla mnie powyższe jest na tyle klarowne by domyśleć się, że "kupno" jest równoczesne z otrzymaniem klucza, podobnie kolejne kampanie. GW nie jest za darmo i kolejne kampanie wymagają osobnych kluczy, które można dodać do konta.
Normalnie jak dziecko za rączkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem te, które były na forum. A poza tym to zmyliło mnie to, że te kody są dosyć mało popularne w sklepach i widziałem tylko do podstawki. A z resztą nie musisz pisać ciągle tego samego, teraz już wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A widziałeś kiedyś pudełka? Już samo to sugeruje jakową cenę. I nadruk na nich, że abonamentu nie ma, też jest.

edit: post miał być odpowiedzią, nie to kliknąłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2010 o 15:26, Budo napisał:

Optymista walgierz ;]


Wiesz, może to zboczenie zawodowe, ale szlag mnie trafia jak słucham popisujących się znajomością wulgaryzmów małolatów. Taki /report daje mi choć cień satysfakcji, że nie pozostałem obojętny na przejawianą głupotę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Zobacz, zmień dystrykt na eur eng, popatrz jak cudowny może być świat. zapytaj jaki jest max level cap w gw, a dostaniesz kilka zwykłych odpowiedzi, zero bluzgów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nie można raportować za idiotyzm i dysortografię :/
Ehhh... powala mnie polska inwencja twórcza, w żadnym razie nie pozytywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2010 o 10:39, Sigu napisał:

Ale nie można raportować za idiotyzm i dysortografię :/
Ehhh... powala mnie polska inwencja twórcza, w żadnym razie nie pozytywna.


Taki naród, taka mentalność, to i taki Spamadan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować