Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 03.04.2010 o 07:29, DevilQ napisał:

Witam panów Od dłuższego czasu nie logowałem się w grze dziś chciałem się zalogować i
co widzę nazwę postaci trza podać WOW No i tu problem żadnej nie umiem sobie przypomnieć
;-( Jakieś rady co mam teraz zrobić ?


http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=62&pid=23486
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=62&pid=25780

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.04.2010 o 10:44, cinus2 napisał:


Dzięki za odpowiedz wpadłem już na ten pomysł i sobie poradziłem Dziękuje bardzo ;-)
Sporo się zmieniło w GW przez dwa lata teraz będę musiał się wciągnąć na nowo bo całkiem wypadłem z obiegu ;-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej mam problem, ponieważ w Guild Wars teraz trzeba podawać nazwę naszej postaci a nie mogę sobie jej przypomnieć :d Co mogę zrobić? Próbować coś wpisać czy się z kimś skontaktować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2010 o 18:32, faraoneek23 napisał:

> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=62&pid=53663
>
> Taki sam przypadek ;)
No to mam prze... ;D bo miałem formata a z gildią nie mam kontaktu, zostaje kontakt do
tych dziadów ;D

A na tym forum lub innym nie wrzucałeś nigdzie fotek z GW ? Mi to pomogło ;-) Zastanów się może dawałeś gdzieś itemy do wyceny lub coś w ten deseń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nightfall zniknal z empiku i gram.pl - ktos sie orientuje, czy planuja jakies wznowienie, czy tez moze bedzie lecial do tanszej serii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, już udało mi się nawiązać kontakt z miłym panem z supportu i podał mi dane konta. Okazuje się że zostałem przywódcą Gildii w której i tak nikt nie gra od miesięcy. Mogę ją jakoś usunąć? Czy moja druga postać na profilu będzie należała do tej gildii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 21:21, faraoneek23 napisał:

Czy moja druga postać na profilu będzie należała do tej gildii?


Gildia jest na konto, tzn, że wszystkie Twoje postacie będą do niej należały na tym koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2010 o 15:39, xkarionx napisał:

Niedawo przeszedłem trzecia grę Nightfall i powiem ze nawet fajna ale tak na 8/10.:(


To skąd ta smutna emota? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2010 o 15:46, Budo napisał:

> Niedawo przeszedłem trzecia grę Nightfall i powiem ze nawet fajna ale tak na 8/10.:(


To skąd ta smutna emota? ;]

Bo dla niego 8/10 to mało, wszystkie gry które lubi ocenia 10/10 :E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Cisza cisza i chyba nie wiecie co się toczy w światku gw... otóż ostatnio dzieją się dwie ciekawe rzeczy- nowe dialogi między Gwen i Thackerayem w HoM zbliżają nas do nieuchronnego związku tychże, do tego Thackeray jest teraz collectorem i ma trochę fantów na wymianę.

Druga akcja to konflikt Shining Blade vs White Mantle... pojawił się obóz Shining Blade w lokacji Tallmark Wilderness i niedługo dowiemy się pewnie większej ilości szczegółów, bo obóz będzie się rozrastał. Do tego mamy takie cuś... nowe kostiumy, nowe pvp?
http://www.guildwars.com/warinkryta/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2010 o 16:34, Niewiernus napisał:

Jego nie kręcą piksele ;)


^_^

Dnia 08.04.2010 o 16:34, Niewiernus napisał:

@Budo
Wszystkiego i tak się dowiemy na 5-tą rocznicę ;)


Może tak, a może nie. Myślę, że to wątki, które będą się ciągnąć dłużej (przynajmniej ten z Thackerayem). Pomyśl sobie, finał w postaci ślubu w dniu premiery gw2 :D
Mantle vs Blade- może coś się wyjaśnić w urodzinki, chociaż kurde lud liczył na Menziesa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Tak zatrybiło między Thackerayem a Gwen, że aż gw padło :D
Wbijam a tu ie można się zalogować, lokacje ładują się godzinę, ping 22k, wylogować się też nie mogłem lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2010 o 21:19, Budo napisał:

Tak zatrybiło między Thackerayem a Gwen, że aż gw padło :D
Wbijam a tu ie można się zalogować, lokacje ładują się godzinę, ping 22k, wylogować się
też nie mogłem lol


Europejskie serwery leżą.
Ja wbiłem na postać stojąca w GH, udało się, choć lagi okrutne. Skok do LA na int dis i już było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować