Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 08.04.2010 o 22:43, walgierz napisał:

Europejskie serwery leżą.
Ja wbiłem na postać stojąca w GH, udało się, choć lagi okrutne. Skok do LA na int dis
i już było ok.


Było pisać dwie godziny temu, teraz spaty ;]
Mi się udało zagrać partię jq, wygraliśmy, bo u nas tylko lagi były, a wrogów grało w ogóle tylko pięciu :P
Nawet rzuciłem kilka spelli na losowe cele :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2010 o 17:45, Budo napisał:

Może tak, a może nie. Myślę, że to wątki, które będą się ciągnąć dłużej (przynajmniej
ten z Thackerayem). Pomyśl sobie, finał w postaci ślubu w dniu premiery gw2 :D


Po 250 latach? o.O
Co najwyżej wspólna mogiłę obstawiam.
Ale, że Logan to (pra?)wnuk Gwen i Keirana to chyba już nikt nie wątpi po ostatnich upach. ;)

Dnia 08.04.2010 o 17:45, Budo napisał:

Mantle vs Blade- może coś się wyjaśnić w urodzinki, chociaż kurde lud liczył na Menziesa
;]


Ja tam wole jak rozbudowują lore niż dodają jakiegoś hard bossa w elitarnych lokacjach. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2010 o 12:59, Ash napisał:

Po 250 latach? o.O


Ślub byłby w gw1 łośku.

Dnia 09.04.2010 o 12:59, Ash napisał:

Ale, że Logan to (pra?)wnuk Gwen i Keirana to chyba już nikt nie wątpi po ostatnich upach.
;)


Od początku to było wiadome... już pierwsze dialogi zainteresowanych wzbudzały podejrzenia, a co dopiero jak poznaliśmy postać Logana.

Dnia 09.04.2010 o 12:59, Ash napisał:

Ja tam wole jak rozbudowują lore niż dodają jakiegoś hard bossa w elitarnych lokacjach.
;)


Robią i to i to. I fajnie, mi się takie inicjatywy podobają. Była menażeria i zquesty, był Dhuum, to teraz trochę historii dopowiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, dawno nie grałem w GW a tu widzę cały czas się coś zmienia. Hmm w końcu trzeba będzie zajrzeć chociaż na chwilę. Ale jak rozumiem nie ma na razie wiadomości co dostaniemy w GW 2 HoM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 07:46, HumanGhost napisał:

Oj, dawno nie grałem w GW a tu widzę cały czas się coś zmienia. Hmm w końcu trzeba będzie
zajrzeć chociaż na chwilę. Ale jak rozumiem nie ma na razie wiadomości co dostaniemy
w GW 2 HoM?


Nope. Z ciekawszych rzeczy nt gw2 to były ostatnio wypuszczone chyba 4 filmy z artami po ok 10 minut. Warto obejrzeć, bo dużo nowych i ciekawych rzeczy, podlinkowane w wątku o gw2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem te filmiki. Trochę arty pomieszane z tymi z "jedynki", ale w sumie całkiem fajne.

Jak nie będę miał w co grać to pewnie wrócę do GW. Niemniej mam sporo zaległości w pozostałych tytułach i szkoda by było ich nie nadrobić. Hehe dobrze, że do premiery GW 2 jeszcze trochę czasu zostało. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyjdzie teraz moja ignoracja, ale... Dawno już nie grałem w GW i czy istnieje jakaś możliwość, aby zmienić hasło nie pamiętając starego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2010 o 15:37, Budo napisał:

Ślub byłby w gw1 łośku.


No tak nie pomyślałem.

Dnia 09.04.2010 o 15:37, Budo napisał:

Robią i to i to. I fajnie, mi się takie inicjatywy podobają. Była menażeria i zquesty,
był Dhuum, to teraz trochę historii dopowiedzą.



Ano, teraz chyba będzie codzienna aktualizacja War in Kryta, już dwa wpisy są i opisy walczących frakcji. :)
Nawet jakieś tapety się pojawiły. Czyżby AN planowało nam jakieś podjęcie wyboru jak we Faction wybierało się Kurzick/Luxon? Byłoby miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne jakiś queścior który "Odmieni Oblicze Kryty" a potem zapraszamy do sklepiku nc żeby kupić kostiumy Mantle i Blade.

Czemu kostiumy? Te arty ze strony głównej War in Kryta ostro to sugerują :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 09:02, Ostrowiak napisał:

Czemu kostiumy? Te arty ze strony głównej War in Kryta ostro to sugerują :O


No to już chyba pewne, że kostiumy ;]
Ja liczyłem na nowe frakcje, tytuły i nowy format pvp... ale się chyba przeliczyłem, bo Regina zdementowała plotki o nowym trybie pvp. Może chociaż jakąś fajną linię questów dorzucą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie czy mógłby ktoś być tak uprzejmy i doradzić mi jak wyposażyć Ele ognia tak by zadawał jak największe obrażenia obszarowe. Chodzi mi o build jakie runy w zbroje i wyposażenie Cały czas gram postacią wyposażoną według własnej intuicji i w sumie nie mam problemów ale cały czas mam wrażenie ze nie wyciągam z niej tyle ile jest to możliwe Przeglądałem gildwiki ale jest tego tyle ze nie wiem za co się złapać wiec postanowiłem spytać o rade doświadczonych graczy Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2010 o 16:18, pitah napisał:

budo to knab


A Ty dwa.
Kupiłem sobie bmp na allegro, jak przyjdzie kod to sobie popykam, tylko nie wiem jakie bronie potem wybrać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


btw czy ja dobrze zrozumiałem, że mogę mieć tych broni ile chcę za każdym razem jak przejdę kolejną misję, albo discovery mode dla danej postaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować