Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Są trzy misje potrzebne do Ascensionu (czyli otwarcia Augury), Elona Reach, Dunes of Despair i Thirsty River. Po prostu zrób je wszystkie (mapki bodajże na wiki, ale natkniesz się na outposty przy zwiedzaniu pustyni), po czym idź do Augury i wejdź w nowo powstałe płomienie.

W środku będzie... Niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie pytasz, nie wiem o co chodzi.
Tym niemniej by wykonać misje Augury Rock, musisz wcześniej wykonać 3 inne misje na pustyni:
- Elona Reach
- Dunes of Despair
- Thirsty River

Wtedy możesz pogadać z NPCem - Great Ritual Priest Zahmut. To jedyna misja w Prophecies odpalana za pomocą NPC.
Przydatna mapka Crystal Desert.
http://wiki.guildwars.com/images/e/e0/Crystal_Desert_Label.jpg
Jeżeli nie masz dostępu do outpostów misji, to niestety musisz albo ruszyć 4 litery i do nich pobiec, albo poszukać tzw. runnera, który pobiegnie ci do owych outpostów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2010 o 14:30, aragorn14 napisał:

No tak, tylko że ja nie należę jeszcze do żadnej gildii, nie robiłem też żadnych screenów.
A pytanie wysłałem dokładnie tydzień temu i nie ma żadnej odpowiedzi :(


1. napisałeś po angielsku normalnie, czy kali zjeść krowa?
2. maile od nich mogą przychodzić do spamu.
3. spróbuj napisać znowu. Ludzie pisali, że czasem czekali 2 tygi na odpowiedź, ale ilekroć ja pisałem do supportu zawsze dostawałem odpowiedzi szybciutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.05.2010 o 17:56, Budo napisał:

1. napisałeś po angielsku normalnie, czy kali zjeść krowa?

Normalnie po angielsku.

Dnia 15.05.2010 o 17:56, Budo napisał:

2. maile od nich mogą przychodzić do spamu.

Tak się składa, że do mojej skrzynki bardzo mało spamu przychodzi.A jeśli już to widzę skąd mail przyszedł.

Dnia 15.05.2010 o 17:56, Budo napisał:

3. spróbuj napisać znowu. Ludzie pisali, że czasem czekali 2 tygi na odpowiedź, ale ilekroć
ja pisałem do supportu zawsze dostawałem odpowiedzi szybciutko.

Ok. Poczekam jeszcze trochę i napiszę, może się uda. Dzięki za rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2010 o 18:49, Nerr012 napisał:

Mam pytanie nie da się jakoś ominąć wpisywania imiona postaci ?


Jest opcja zapamiętaj imię, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2010 o 18:56, Budo napisał:

> Mam pytanie nie da się jakoś ominąć wpisywania imiona postaci ?

Jest opcja zapamiętaj imię, co nie?

Tylko że dawno nie grałem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Zabezpieczenia nie są po to, żebyś mógł je sobie dowolnie wyłączać ><
Kolega wyżej ma taki sam problem, poczytaj posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2010 o 18:56, Nerr012 napisał:

> > Mam pytanie nie da się jakoś ominąć wpisywania imiona postaci ?
>
> Jest opcja zapamiętaj imię, co nie?
Tylko że dawno nie grałem .

Odpowiem to samo co komus wczesniej. Moze jestes w stanie przypomniec sobie imie jednej z twoich postaci. To nie takie trudne, usiadz spokojnie i zacznij powoli kojarzyc fakty(kiedy konczyles gre ostatnio jakie miales postaci, jakie klasy, z kim rozmawiales czesto, moze mozesz sobie przypomniec jakis twoj dialog z kims i samo ci sie imie przypomni). Jesli nie da rady to moze masz jakies stare screeny z gry i tam bedzie nazwa? W razie wielkiej desperacji mozesz napisac do supportu...

P.S. Ja tez mialam ten sam problem ale na szczescie skojarzylam sobie rozmowe z gry z pewna osoba ktora to podziwiala imie mojej rytualistki. Postacie tworzylam i kasowalam dziesiatki razy w przeszlosci...(szkoda ze wtedy nie bylo jescze hom i caly dobytek przepadl xd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2010 o 20:02, Eilene napisał:

> > > Mam pytanie nie da się jakoś ominąć wpisywania imiona postaci ?
> >
> > Jest opcja zapamiętaj imię, co nie?
> Tylko że dawno nie grałem .
Odpowiem to samo co komus wczesniej. Moze jestes w stanie przypomniec sobie imie jednej
z twoich postaci. To nie takie trudne, usiadz spokojnie i zacznij powoli kojarzyc fakty(kiedy
konczyles gre ostatnio jakie miales postaci, jakie klasy, z kim rozmawiales czesto, moze
mozesz sobie przypomniec jakis twoj dialog z kims i samo ci sie imie przypomni). Jesli
nie da rady to moze masz jakies stare screeny z gry i tam bedzie nazwa? W razie wielkiej
desperacji mozesz napisac do supportu...

P.S. Ja tez mialam ten sam problem ale na szczescie skojarzylam sobie rozmowe z gry z
pewna osoba ktora to podziwiala imie mojej rytualistki. Postacie tworzylam i kasowalam
dziesiatki razy w przeszlosci...(szkoda ze wtedy nie bylo jescze hom i caly dobytek przepadl
xd)

Ta trudno właśnie przypomnieć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2010 o 08:56, Budo napisał:


Ty nie wiesz co robić w Augury Rock, a chcesz iść na deep? xD


Budziak nie śmiej sie, Ty ciagle biegasz z mendą a rwiesz sie na vanquishe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się na kupnem GW, ale mam parę pytań.
1. Czy GW wraz z dodatkami jest jeszcze w ogole do kupienia w sklepach ( empik ,media m ) ?
2. Czy, że tak powiem, opłaca się jeszcze kupowac tą grę? Tzn- na horyzoncie " dwójka" a czy w "jedynkę" jeszcze duzo osób gra? No i czy są jakieś serwery tylko dla polaków i czy tam dużo jest graczy?
3. Czy jak się ma wszystkie dodatki/ chaptery to ona są połączone w jeden świat?
4.Jak w ogóle wygląda mechanika tej gry bo coś tam słyszałem, że tylko w miastach się spotyka z innymi graczami albo do party. Czy jest podobnie jak w DDO? Czyli mamy np. miasto gdzie są gracze a misje rozgrywaja sie w takch osobnych instancjach/ Czy jeżeli mam wysztkie dodatki to miast jest chyba więcej- jak się wtedy pomiędzi nimi podróżuje?
5. Czy znajdzie się w tej grze coś dla miłośnika zbierania nowych itemków?
6. Jeszcze jedno, czy tu się steruje tak jak w DDO- czyli np. lewy jak naciśniej to postać machnie mieczzem, czy task jak np w wowie- czyli klikasz na wroga a postać go atakuje sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.05.2010 o 07:25, conan8 napisał:

1. Czy GW wraz z dodatkami jest jeszcze w ogole do kupienia w sklepach ( empik ,media
m ) ?

jest - wyszła chyba nawet jakaś reedycja. ale bardziej opłacalnym zakupem jest GW Complete Collection - wszystko w jednym, do tego wychodzi taniej. pytaj Rzezima albo wpisz w tym wątku w wyszukiwarkę, była o tym mowa.

Dnia 23.05.2010 o 07:25, conan8 napisał:

2. Czy, że tak powiem, opłaca się jeszcze kupowac tą grę? Tzn- na horyzoncie " dwójka"
a czy w "jedynkę" jeszcze duzo osób gra?

co do dwójki to mamy na razie parę teaserów z obrazkami, trochę opisów + lore i ujawnioną jedną klasę :P nie doczekamy się prędko.
w GW gra jeszcze masa osób, jak się zaprzesz i trafisz do dobrej, pomocnej gildii z ogarniającymi ludźmi, to spokojnie wyrobisz się ze wszystkim, co ta gra oferuje (bynajmniej nie jest tego mało, oj nie!)

Dnia 23.05.2010 o 07:25, conan8 napisał:

No i czy są jakieś serwery tylko dla polaków i czy tam dużo jest graczy?

są, ale radzę je omijać szerokim łukiem, bo poziom prostactwa i żenady aż boli. ogarniający gracze siedzą na angielskich dystryktach (albo mają wyłączony local czat).

Dnia 23.05.2010 o 07:25, conan8 napisał:

3. Czy jak się ma wszystkie dodatki/ chaptery to ona są połączone w jeden świat?

tak, można się przenosić między kampaniami (daną postacią trzeba tylko wykonać krótkiego questa dla każdego kontynentu, potem stateczkiem płynie się z jednego miasta portowego do drugiego) - tak więc jedną postacią możesz przejść wszystkie kampanie (bez tego nie można by uzyskać niektórych tytułów, jak za odkrywanie terenu czy wypełnianie misji fabularnych).

Dnia 23.05.2010 o 07:25, conan8 napisał:

4.Jak w ogóle wygląda mechanika tej gry bo coś tam słyszałem, że tylko w miastach się
spotyka z innymi graczami albo do party. Czy jest podobnie jak w DDO? Czyli mamy np.
miasto gdzie są gracze a misje rozgrywaja sie w takch osobnych instancjach/ Czy jeżeli
mam wysztkie dodatki to miast jest chyba więcej- jak się wtedy pomiędzi nimi podróżuje?

do miast dochodzi się na piechotkę (albo zostaje się przeniesionym po wykonaniu misji fabularnej) wypełniając questy, potem wystarczy otworzyć mapę i kliknąć na odwiedzoną osadę (coś jak fast travel w Oblivionie).
i tak, GW ma coś podobnego jak DDO - w mieście tworzysz drużynę, a kiedy wyjdziesz poza nie/zaczniesz misję fabularną itd, gra tworzy kopię świata specjalnie dla twojego teamu.

Dnia 23.05.2010 o 07:25, conan8 napisał:

5. Czy znajdzie się w tej grze coś dla miłośnika zbierania nowych itemków?

po tysiąckroć: tak. potęgą tej gry jest to, że sprzęt o najmocniejszych możliwych statystykach możesz kupić już po paru godzinach grania za symboliczne kwoty (albo po prostu dostać od innych graczy, którzy wietrzą skrytki i rozdają zbędne graty) - o wartości przedmiotu świadczy bowiem jego wygląd, najładniejsze przedmioty (podkreślam: o dokładnie takich samych statystykach co te ''brzydkie'' i zwykłe) osiągają astronomiczne ceny.

Dnia 23.05.2010 o 07:25, conan8 napisał:

6. Jeszcze jedno, czy tu się steruje tak jak w DDO- czyli np. lewy jak naciśniej to postać
machnie mieczzem, czy task jak np w wowie- czyli klikasz na wroga a postać go atakuje
sama?

postać atakuje automatycznie, ale dzięki skrótom klawiaturowym prawie wcale nie trzeba używać myszki (z tego co wiem, azjatyckie hardkory grają bez nich ;)) - robi się proste kombinacje (namierzanie najbliższego celu, przełączanie między wrogami-celami, wskazywanie atakowanego wroga itd. bardzo proste, cztery klawisze na krzyż).
no i umiejętności aktywuje się cyferkami z klawiatury albo klikając na pasku umiejętności myszką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować