Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 25.08.2010 o 15:36, Ostrowiak napisał:

ojatato, ktoś z własnej dobrej woli zaprosił budepa do gildii

1 kwietnia już był :O


Doprawdy inteligentny i wyrafinowany żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2010 o 16:30, Slayer_Watti napisał:

Da się jakoś wyłączyć drugą klasę u hero,tzn. żeby znowu był jednoklasowy.Strasznie mnie
to ciekawi a nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat.


Nie da się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2010 o 16:31, cinus2 napisał:

> Da się jakoś wyłączyć drugą klasę u hero,tzn. żeby znowu był jednoklasowy.Strasznie
mnie
> to ciekawi a nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat.

Nie da się.


Cholera,czyli będę się musiał przyzwyczaić ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś sposób żeby odzyskać hasło?
Nie grałem w GW od ok. 1,5 roku, a chciałbym znowu wrócić do gry.
(Mam nadzieję, że nie usuwają postaci jeśli nie będzie online od jakiegoś czasu :o)
Aha i co do Emaila też nie jestem w 100% pewien. Jest jakiś sposób żeby na sam nick z gry? ;/ (raczej nie, więc, czy na stronie gw jest coś takiego jak w przypadku World of Warcraft [Wow Armory] gdzie możemy zobaczyć swoją postać w przeglądarce?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2010 o 00:13, Kamil2142 napisał:

Jest jakiś sposób żeby odzyskać hasło?

Tak

Dnia 04.09.2010 o 00:13, Kamil2142 napisał:

(Mam nadzieję, że nie usuwają postaci jeśli nie będzie online od jakiegoś czasu :o)

NIGDY.

Dnia 04.09.2010 o 00:13, Kamil2142 napisał:

Aha i co do Emaila też nie jestem w 100% pewien. Jest jakiś sposób żeby na sam nick z
gry? ;/ (raczej nie, więc, czy na stronie gw jest coś takiego jak w przypadku World of
Warcraft [Wow Armory] gdzie możemy zobaczyć swoją postać w przeglądarce?)

Nie. Najzwyczajniej w świecie musisz mieć maila, po czym z tego maila wysyłasz do supportu prośbę o hasło i skany swoich zdrapek aktywacyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2010 o 13:20, xkarionx napisał:

Jaki będzie maxymalny poziom w GW2?

80 lvl z zaakcentowaniem, że różnice expa do wbicia następnego poziomu nie będą tak duże/nie będzie ich wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że parę postów wyżej ktoś miał podobne pytanie odnośnie odzyskiwania hasła.

W GW nie grałem dobre 3-4 lata. Nazwy konta/maila/hasła nie pamiętam, a klucz aktywacyjny również dawno przepadł, więc kontaktowanie się z supportem mija się z celem. Więc zostaje opcja "ściągam grę i wypróbowuję wszystkie zazwyczaj używanie loginy/hasła".

I tutaj pytanie. Ile jest ściągania updejtów do podstawki od gry zainstalowanej z płytek? Nie chce mi się tracić całego dnia na ściąganie patchy, tylko po to, aby zobaczyć, że konto przepadło.

Ewentualnie... Raz włączony updejter będzie ssał patche do samego końca, bez żadnych zbędnych "OK/Akcept"? W takim wypadku mógłbym zostawić go na noc ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2010 o 14:52, Mordant napisał:

I tutaj pytanie. Ile jest ściągania updejtów do podstawki od gry zainstalowanej z płytek?


Cała masa. Mój obecny gw.dat waży 3,9 GB także srogo. Chyba najprościej byłoby udać się do kogoś z zainstalowanym GW i tam sprawdzić. Albo wyczaić za płytką z klientem. Wydaje mi się, że by zobaczyć menu do logowania nie trzeba wszystkiego ściągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Zdaję się, że przed zalogowaniem nie będziesz musiał ściągać uaktualnień.

pitah---> kolega pisał, że nie grał 3-4 lata, więc prawdopodobnie ma samego propha. Myślę, że może ściągać więcej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2010 o 14:52, Mordant napisał:

W GW nie grałem dobre 3-4 lata.

Jeżeli znasz kogoś, kto gra na bieżąco, to wystarczy, że zgrasz od niego plik gw.dat i gw.exe (np. na płytkę), a następnie wgrasz do jakiegoś katalogu (który będzie od tej pory katalogiem instalacyjnym) i odpalisz gw.exe, a nic nie będziesz musiał więcej ściągać (no może jakieś parę kilo jak co tydzień).

Jeżeli nie masz takiej możliwości, to instalujesz najdalszą kampanię jaką masz, czyli tą najpóźniej wydaną i gra aktualizuje się do wersji Eye of the North, co zabiera jakiś czas.
Jednak tuż po tym będziesz mógł się logować i sprawdzić które z haseł pamiętasz.
Oprócz tego musisz sobie przypomnieć również pełną nazwę jednej z postaci z tego konta bo od dawnych czasów takie zabezpieczenie wprowadzono na kradzieże kont.

Dnia 11.09.2010 o 14:52, Mordant napisał:

I tutaj pytanie. Ile jest ściągania updejtów do podstawki od gry zainstalowanej z płytek?

GW jest tak zorganizowany, że ściąga się całe core, które już pozwala się zalogować. Potem gra musi jeszcze dociągnąć wszystkie lokacje jakie można odwiedzić. Obecnie gw.dat osiąga prawie 4 GB, a wersja z Prophecies zajmowała ok. 1,5 GB. Odpadłoby jednak ładowanie lokacji z Factions i Nightfalla, które miały po ok. 1 GB. Tak więc zgrubnie pozostałoby 500 MB do dogrania w czym sporą częścią byłyby lokacje z GWEN. Tak więc mogłoby to być moim zdaniem od 100 do 300 MB do możliwości zalogowania.

Dnia 11.09.2010 o 14:52, Mordant napisał:

Ewentualnie... Raz włączony updejter będzie ssał patche do samego końca, bez żadnych
zbędnych "OK/Akcept"? W takim wypadku mógłbym zostawić go na noc ;).

Oczywiście, że tak to działa. Gra się aktualizuje sama, a z opcją "-image" ciągnie całą zawartość, aż do 4 GB po czym nadaje się do wypalenia na płytce jako błyskawiczną wersję instalacyjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

dostałem takiego maila

"Greetings,

It appears to us that you have a PlayNC account, and we''re opening the Guild Wars 2 beta on the 20th of september 2010.
If you would like to have a chance to win a beta key (there''s 5000 of them), head over to [m - 007] and log in, on the right panel you will see "Opt In For Beta", click it, and apply for the Guild Wars 2 beta!

Regards,

- NCsoft Support

- NCsoft Team"

klikając na link wyskakuje mi komunikat "Zgłoszony przypadek oszustwa" czy ktoś z gramowiczów miał takiego maila i czy rzeczywiście to jakieś oszustwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wywal tego mejla, bo w ten sposób jakieś lamy kradną konta. nie nabieraj się na info o becie GW2.
i usuń stąd tego linka, bo ktoś przyjdzie, kliknie i będzie buba ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2010 o 11:11, Mefisto napisał:

/ciach/

Popieram przedmówcę. Chińczycy próbują ludzi złapać na lekko różniące się adresy od oficjalnych.

Ps. Najlepiej to do moda to głosić, on ładnie to wyedytuje ;)
Pps. W sumie Olamagato piszę tu od czasu do czasu, wiec powinien to zauważyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2010 o 11:48, Budo napisał:

/.../

OSZUSTWO, NIE KLIKAĆ W LINKA, NIE MA ŻADNYCH ZAPROSZEŃ DO BETY GW 2.

Dla osób, które przeglądają od góry do dołu temat - to nie pomoże.
Jak pisałem - mod jakiś zjawi się to wyedytuje. Do tego czasu tylko liczyć na to, że nikt nie wejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować