Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

A ja gram moim assem na AB (po to go stworzyłem) i wymiatam ;) Wybieram sobie jakieś cele na uboczu - głównie ele, monków, Rt, necro itp, czasem woja i Rangera też sie sprzątnie. A nawet jak zdechne to i tak od razu jestem wskrzeszany i jest pogrom ponownie ;] Gorzej jak atakuje mnie kilka ludzi na raz, no ale taki już jest urok Alliance Battles ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 11:16, Jarzy napisał:

Ja zrobiłem błąd i wybrałem dla mojej A drugą klase rit :/ I teraz będe cierpiał dopóki nie
zmienie drugiej klasy,bo rit jest póki co bezużyteczny jako druga klasa dla A :/


Używaj Weapon Spelli, to chyba jedyne sensowne zastosowanie dl a/rt
Swoja droga, ja mam a/mo i używam tylko jednego skila mo. Resurecta ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też właśnie dla rebirth zmieniłem mojej rangerce drugą klase na Mo.Co do A to myśle,że dobrym pomysłem dla A jest ranger jako druga klasa ze względu na ogromną ilośc skilli do uciekania(dodge,escape elite,storm chaser) i obronnych (whirling defence,dryders defence itd.Co do A na alliance battles to kiedyś jak grałem rangerką próbował mnie złapać jeden A.Odpaliłem whirling defence a potem throw dirt i zatrułem typka a na koniec utłukłem strzałami.Nie sprawił problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja. Na Assassina wystarczy to i już po nim. Jak oślepnie to wiadomo, nie wyprowadzi żadnego ataku i jest nic nie warty. Tak samo jest jak ma Weaknes. Zadaje znacznie mniejsze obrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 14:33, DEViANCE napisał:

Racja. Na Assassina wystarczy to i już po nim. Jak oślepnie to wiadomo, nie wyprowadzi żadnego
ataku i jest nic nie warty. Tak samo jest jak ma Weaknes. Zadaje znacznie mniejsze obrażenia.

Wszyscy narzekają na assasinów,ale myśle,że to dobra klasa.W porównaniu z graniem nnp.wojem jest dużo bardziej wymagająca i ciekawsza,bo ciągle musisz martwić sie,żeby nie zginąć.Poza tym trzeba kombinować,żeby szybko nie kiepnąć,szczególnie,że henche w factions to bieda :/ Najlepiej żywać shadow step do typka,walnąc od razu jakiś skill blokujący albo unikający i wyprowadzić sekwencje ataków.Potem jeśli jest gorąco to ewentualnie spirzać z centrum pola walki i do nowa :) Asassinki są bardzo sexi poza tym,nie wiem czy nie bardziej od łuczniczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 15:47, Jarzy napisał:

Asassinki są bardzo sexi poza tym,nie wiem czy nie bardziej od łuczniczek.


Nie opowiadaj herezji - Rangerki przynajmniej mają trochę ciała, a Assasinki są chude i płaskie. poza tym popatrz na Rangerkę jak strzela z łuku(efekty falowe) ^^. Dobra, zagalopowałem się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 15:47, Jarzy napisał:

Asassinki są bardzo sexi poza tym,nie wiem czy nie bardziej od łuczniczek.


Nie opowiadaj herezji - Rangerki przynajmniej mają trochę ciała, a Assasinki są chude i płaskie. poza tym popatrz na Rangerkę jak strzela z łuku(efekty falowe) ^^. Dobra, zagalopowałem się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 16:17, Selv napisał:

Uniki niestety tylko wla R/A ze wzgledu na to, ze wszystkie należa zaleza od Exp a ta statsa
jest rgr only :P

Kurde,zapomniałem o tym!Można ewentualnie zwierzaczka sobie wziąć,żeby robił za tarcze,ale to kosztje przynajmniej 2 miejsca na pasku :/ Chociaż może i sie opłaca?

Raziel-a obczaiłeś assasinke bez pancerza?Bielizna rangerki sie tutaj nie umywa!Niektórych kręcą elementyalistki,ale one to mają jakieś takie dziwne pantalony!Co do efektu falowego u rangerek to jeden mój ziomek zawsze brał dla swojej postaci drugą klasę rangerki tylko i wyłączeni,żeby zobaczyć efekt falowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 17:44, Jarzy napisał:

Raziel-a obczaiłeś assasinke bez pancerza?Bielizna rangerki sie tutaj nie umywa!Niektórych
kręcą elementyalistki,ale one to mają jakieś takie dziwne pantalony!Co do efektu falowego u
rangerek to jeden mój ziomek zawsze brał dla swojej postaci drugą klasę rangerki tylko i wyłączeni,żeby
zobaczyć efekt falowy ;)


No tu masz racje, rangerka ma takie brudne majciochy... A co mu to dalo? Efekt falowy piersi widać przecież z Rangerka na primary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 19:27, dark raziel napisał:

No tu masz racje, rangerka ma takie brudne majciochy... A co mu to dalo? Efekt falowy piersi
widać przecież z Rangerka na primary...

Nie tylko pierwszoklasowa.Przy drugiej klasie też chyba widzieć :D Zdecydowanie assasinki mają najbardziej sexi bielizne.I są takie zgrabne-jednym słowem bardzo mi sie podobają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby jak widać? Efekt falowy widać jedynie gry Ranger to pierwsza klasa. Dark raziel ma rację. Nie wiem jak może ktoś mieć ten efekt jak jako rangera ma drugą klasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 20:31, Jarzy napisał:

/.../ Zdecydowanie assasinki mają
najbardziej sexi bielizne.I są takie zgrabne-jednym słowem bardzo mi sie podobają :)


Dla mnie asska jest za plaska i chuda - no jakbym na to nie patrzył to zawsze mi sie kojarzy z anorektyczką. Ale co do bielizny to się zgodze... zdecydowanie najciekawsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heheh,co racja to racja ;) Niezłe dyskusje teraz odchodzą.

Anow1m-anoraktyczki to mogą być necro.One są czasem takie ziemiste z koloru skóry.CZasem nawet wręcz kredowo białe.No i kurde ich bielizna dorzucana do pancerzy scar pattern jest beznadziejna!Wygląda jak pampersy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh dajcie spokój wszyscy wiedzą że najsłodsze są elementalistki ;] A tuż za nimi rangerki, bo warriorki to feministki, assasinki anorektyczki a o neckromantkach to już w ogóle szkoda gadać, zero kobiecości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

de gustibus es non disputandum... i nie moge sie zgodzić ze zdaniem przedmówcy że nokromantki to zero kobiecości, przyznaje sa trochę "drętwe" i "sztywne" oraz mogło by sie wydawać ze są "zimne" ale to nie prawda :3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 13:17, pitah napisał:

Eh dajcie spokój wszyscy wiedzą że najsłodsze są elementalistki ;] A tuż za nimi rangerki,
bo warriorki to feministki, assasinki anorektyczki a o neckromantkach to już w ogóle szkoda
gadać, zero kobiecości.

Nie zgodze sie.Ele panienki wyglądają jak...ekhem,damy lekkich obyczajów,że sie tak okrężnie wyraże.Ale jeszcze bardziej od nich są ritualistki.Normalnie rozmiar F jak Ewa Sonnet :/ Przesadzili naprawde z wymiarami ritualistek!Najbardziej kobiece są rangerki i assasinki.Assasinki to są takie konkretne i dystyngowane panienki nauczane w sztuce zabijania a rangerki to są takie troszke dziewuszki.Necro panienki też są ok,ale ich wdzianka są zdecydowanie BEZNADZIEJNE! 0 sexapilu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować