Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 09.10.2010 o 17:39, Niewiernus napisał:

> Uhh,dziwny ten kalkulator.Wyszło mi 25/50,ale teraz z pewnością się zacznie farmienie

> do HoM coby lepsze itemki w dwójce zdobyć.
Jak Budo wspomniał, ''ceny zwariowały'' - to jest prawda.
Wszystko jest strasznie drogie, przede wszystkim materiały podskoczyły(niektórych to
jest brak). Dołożyć do tego nerf DWG(będzie?) to samo ecto i reszta rzeczy mocno podrożeje.

Dla osób w gorącej wodzie kąpanych - preferuje przeczekać, jak to zwykle bywa na eventach(Halloween
tuż tuż) - zainteresowanie zwykłą grą spadnie, a z nią ceny(taka moja prognoza).


I tu się z Tobą zgodzę,ostatnimi czasy ceny naprawdę wariują.No ale takie to już czasy,że nawet biednego GW kryzys nie oszczędził ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Was - czy wg licznika HoM zostaje uznane np. trzykrotne dodanie takiego biczownika jako trzy oddzielne miniaturki do ogólnej ich liczby? Z góry dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 17:53, Mohair napisał:

Pytanie do Was - czy wg licznika HoM zostaje uznane np. trzykrotne dodanie takiego biczownika
jako trzy oddzielne miniaturki do ogólnej ich liczby? Z góry dzięki za odpowiedź :)

Ogólna liczba - nie wyświetlisz 3 biczowników na raz podczas HoM ''acc mode''. Gdyby tak było to każdy nabywałby takie tanie minsy, a to wg. mnie byłoby bez sensu.

Takie jest moje rozumowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.10.2010 o 18:04, Niewiernus napisał:

Takie jest moje rozumowanie...


Tak, już sprawdziłem sam ;) Ale i tak jakimś cudem miałem trochę unikalnych "czystych" w skrytkach, to parę punktów wleciało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Co to jest biczownik? T_T

Od wczoraj dobiłem 5 punktów do homa. Na szczęście w tytułach mam dużo, zostają mi armory, pety, bronie, co nie będzie problemem. Obsi i torma już mam, uff, najdroższe z głowy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie:

Jakie to minipety :
-Uncommon
-Rare
-Unique

Nic nie znalazłem na wiki,tylko dot. white,purple,gold i green

P.S- Jeśli z których wymaga GOLD lub Green,podajcie jakiś bardzo tani green oraz gold mini,będę wdzięczny.


Edit2:Jakiś szybki sposób na Moa Pet 20 dobic? Tzn. jak wiem Moa jak ją "przyciągniesz" skillem rangera jest na 5 lvl. Zgadza się? Jeśli ktoś może poproszę o szybki sposób wbicia jej 20 lvl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2010 o 14:13, Bartex69 napisał:

Edit2:Jakiś szybki sposób na Moa Pet 20 dobic? Tzn. jak wiem Moa jak ją "przyciągniesz"
skillem rangera jest na 5 lvl. Zgadza się? Jeśli ktoś może poproszę o szybki sposób wbicia
jej 20 lvl.


Jesli nie masz nabitego SS/LB to idz na farm tego (wygoogluj w wiki co i jak) wraz ze swoim Moa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2010 o 14:13, Bartex69 napisał:

Edit2:Jakiś szybki sposób na Moa Pet 20 dobic? Tzn. jak wiem Moa jak ją "przyciągniesz"
skillem rangera jest na 5 lvl. Zgadza się? Jeśli ktoś może poproszę o szybki sposób wbicia
jej 20 lvl.


Najlepiej chyba death-levelować w Menażerii. Najlepiej to chyba zrobić postacią PvP - łowcą lub nekromantą, nie będzie problemu ze zdobywaniem sprzętu. Idziesz do menażerii Zaishen z dwoma hero-mesmerami, którzy mają Flesh of my Flesh, maksymalnie wysokie Fast Casting i sprzęt skracający rzucanie/odnawianie czarów. Sam bierzesz armor pełen runek -75hp, skill do łapania zwierzaków, skilla nekrusa Blood is Power, jakąś zwykłą broń i coś wampirycznego. Szukasz w menażerii gdzie są moa (o ile pokazałeś jakiegoś złapanego moa Emryd), atakujesz jednego, reszta teoretycznie staje się agresywna, ale nie powinny atakować. Zabijasz wszystkie aż zostanie tyko jeden. Stajesz w jego agro, zmieniasz broń na wampiryczną i się zabijasz Blood is Power. Jak umrzesz, powinienieś zostać szybko wskrzeszony. Potem zaraz znów umrzesz od wampirycznej broni. Znów cię wskrzeszą. I tak dalej. Za każdą Twoją śmierć, pet dostanie expa. Po jakiś 20-30 minutach ciągłego umierania, zwierzak powinien mieć już 20 poziom (startując z piątego). Zamieniasz broń na normalną (uwaga, masz na to ułamki sekund - możesz to zrobić tylko gdy żyjesz, a masz degena) i łapiesz wylevelowanego moę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze rozwiązanie dla leniwych: po prostu wylevelować peta za pomocą zaishen coins lub fb w kilka sekund.
A tak w ogóle to zwykły moa nie jest wymagany do HoMa, w tym kontekście niezbędny jest Black Moa którego łapie się od razu na 20 lvlu i nie trzeba się przejmować jego levelowaniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wychodzę z podziwu dla osób, które postanowiły nabić 50/50 w ciągu weekendu. Dla mnie to głupota, ale kim ja jestem żeby oceniać.
Zawsze olewałem HoMa, wystawiając tylko to co mi się podobało (stąd 0 broni, bo destro i tormenty to dla mnie kwintesencja brzydoty i brak obsi, który kojarzy mi się z trollami kamadańskimi - typ warek w czarnym obsi z chaosami). Teraz mam motywację, by HoMa zapełnić. Tyle, że mnie się zupełnie nie śpieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2010 o 20:08, Budo napisał:

Coś Ci przypomnę :P


Ja to doskonale pamiętam ;]
Ale w Twoim przypadku to nie trollowanie tylko zwyczajnie kiepski gust ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Sam masz kiepski gust. Włosów Twojej necro to nie zapomnę.
btw punktów do homa masz i tak więcej, ale to przypadek ;]
Mój plan to dobić do 40, na szczęście same proste mi zostały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm wbijac punkty czy nie. Zaraz tez wychodzi wow cata i juz mam totalny dylemat! Lubie obie gry i to bardzo ale guild warsa juz mam tak obcykanego a w wowie wchodza nowosci. Tyle, ze fajnie by bylo byc bardziej przygotowanym na guild wars 2. A tu jescze dochodzi fakt, ze sie ucze i w sumie mam z 2 godzinki na dzien by cos porobic czyli musze wybrac(nie wspominajac o innych grach, ktore sie tylko kurza na polce).

Przydalyby sie jakies wakacje, zeby nadrobic pare punkcikow:P. Czasem tesknie do tych czasow, kiedy moglam sobie pozwolic na nolifeowanie...

Widze, ze niektorzy tu na forum juz sprawdzili jak sie maja ceny materialow itp. Szkoda, ze nie sledzilam wydarzen bo moglabylam nakupic materialow tanio i teraz sprzedawac^^. Jedna rzecz jest fajna, to ze wiecej ludzi sie zmobilizuje robic achievmenty z misjami na HM. Zazwyczaj to bida byla, a z herosami jakos trudniej je robic;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2010 o 22:02, Eilene napisał:

Hmm wbijac punkty czy nie. Zaraz tez wychodzi wow cata i juz mam totalny dylemat! Lubie
obie gry i to bardzo ale guild warsa juz mam tak obcykanego a w wowie wchodza nowosci.

GW w sumie ma jakieśtam nowości, choćby ostatnie War in Kryta

Dnia 10.10.2010 o 22:02, Eilene napisał:

Przydalyby sie jakies wakacje, zeby nadrobic pare punkcikow:P. Czasem tesknie do tych
czasow, kiedy moglam sobie pozwolic na nolifeowanie...

To rzucaj szkołę/studia/cokowiek ;]

Dnia 10.10.2010 o 22:02, Eilene napisał:

Widze, ze niektorzy tu na forum juz sprawdzili jak sie maja ceny materialow itp. Szkoda,
ze nie sledzilam wydarzen bo moglabylam nakupic materialow tanio i teraz sprzedawac^^.

W sumie nikt nie przewidział takiego obrotu zdarzeń, twórcy nigdzie o tym nie wspominali(jak pamiętam) - więc dla wielu to jest zaskoczenie i pretekst aby ''urwać sobie głowę'' z robieniem tych całych punktów.

Dnia 10.10.2010 o 22:02, Eilene napisał:

Jedna rzecz jest fajna, to ze wiecej ludzi sie zmobilizuje robic achievmenty z misjami
na HM. Zazwyczaj to bida byla, a z herosami jakos trudniej je robic;).

To fakt. Emeryci, którzy odstawili gild łorsa dla innych tytułów mają zamiar wracać lub to zrobili. Wielu wyszło z założenia, że jak wszystko zrobili co mieli i to im wystarczy do GW 2, a tu niespodzianka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

50/50 mothafucka!

Spodziewalem sie troche wyzej zawyzonej poprzeczki, ale z drugiej strony w pelni rozumiem zamiary i ogolem system uwazam za bardzo udany. Do tego stronka prezentuje sie znakomicie i mozna sobiie wszystko podgladac. Nice!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 10.10.2010 o 22:39, Niewiernus napisał:

To rzucaj szkołę/studia/cokowiek ;]

>

Hehehe, nie. Juz niestety doroslam do tego, zeby umiec priorytetowac co w zyciu jest najwazniejsze. Moje zycie sie troszke zakrecilo pare lat temu kiedy GW wyszlo i sporo czasu mi zajelo by to odplatac. Teraz ciesze sie, ze potrafie grac casualowo. Zawsze mozna ponolifeowac po studiach kiedy juz sie pracuje, wtedy jest nieco wiecej czasu. Tyle, ze wtedy to pewnie bede grac w najnowsza gre online blizza bo moja szkola moze potrwac jescze pare lat:).

gothicsheep. 50/50 masz? Moze chcesz mi porobic achievy co?:PP Nie no zartuje, mi wystarczy 30/50 tylko musze te 3 punkty jakos dorobic w wolnej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować