Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Jezus Maria...
Kupujesz samochód. Jeździsz nim kilka lat. Brakuje Ci te np. 10 tysięcy do nowego, więc wystawiasz go na aukcji. A tu zonk, podchodzi koleś z młotem, wybija Ci szyby i robi śliczne wgniecenia na całej szerokości bo mu się nudziło. Jesteś sobie winien, bo gdyby nie on, to salon by nie zarobił. Co mnie regulamin? Gdyby nie ten frajer, nic by nie było, bo nawet anet nie ma takich kompleksów żeby sprawdzać wszystkie aukcje. Poza tym, cholera, było napisane na pudełku że nie można gry odsprzedać?! Dowiedziałem się o tym dopiero po rozpakowaniu, czyli "zgódź się na regulamin albo wypier***aj"
A z tym piractwem to mnie dobiłeś. Przeczytaj jego definicje zanim zaczniesz gadać od rzeczy? kkthxbai
miszcz929 - w 100% się zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2010 o 20:46, Infinitas napisał:

Poza tym, cholera, było napisane na pudełku że nie można gry odsprzedać?! Dowiedziałem się o tym
dopiero po rozpakowaniu, czyli "zgódź się na regulamin albo wypier***aj"


Oczywiście, nie mogę ręczyć za wszystkie możliwe edycje w jakich gra wyszła, ale u mnie zarówno na Prophecis, Factions jak i na Nightfallu (EotN nie mam w wersji pudełkowej) jest napisane "Kupuj tylko oryginalnie zapakowaną grę. Gra nie może być odsprzedana po zakupieniu". Ok, na Nightfallu jest "po użyciu". Czyli jednak nie trzeba rozpakowywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2010 o 20:46, Infinitas napisał:

Gdyby nie ten frajer...


Sam jesteś frajer bo przez własną głupotę umoczyłeś... a teraz wylewasz swoją frustrację na tych którzy tą głupotę dostrzegają. Na początku było mi cię szkoda jednak teraz widać że nie umiesz czytać ze zrozumieniem, jesteś kolejnym raptusem o nieskończonych pokładach rejdżu i nie ma kogo żałować...

BTW: Nabywając samochód nie podpisujesz umowy w której zawarta jest notka to tym że nie możesz go potem odsprzedać etc dlatego też nie przytaczaj takich idiotycznych przykładów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio gdy byłem na Szczecin Game Show słuchałem wykładów odnośnie piractwa i podobnych (prowadził je właściciel napisów.org czy .pl, nie pamiętam) i tam wyraźnie gość mówił, że firma nie ma prawa zabraniać odsprzedaży gry, ponieważ kupując grę kupujemy prawo do jej użytkowania, a nie tylko nośnik, a tego prawa możemy się zrzec na rzecz kogoś innego. Możliwe, że trochę pomotałem bo byłem wtedy przymglony paroma browarami ale zdanie przewodnie pamiętam dobrze, producent/dystrybutor NIE MA PRAWA zabronić handlu wtórnego swoim produktem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2010 o 23:01, Alehor napisał:

> Gdyby nie ten frajer...

Sam jesteś frajer bo przez własną głupotę umoczyłeś... a teraz wylewasz swoją frustrację
na tych którzy tą głupotę dostrzegają. Na początku było mi cię szkoda jednak teraz widać
że nie umiesz czytać ze zrozumieniem, jesteś kolejnym raptusem o nieskończonych pokładach
rejdżu i nie ma kogo żałować...

Nie napisałeś w tych 3 linijkach żadnego argumentu, więc możesz swoją ciętą ripostę wsadzić głęboko w rzyć :* Może Ci być mnie i szkoda, możesz ,mnie nazywać jak chcesz, możesz mówić że jestem głupi, mam to tam gdzie światło nie dochodzi :) Raptusem jesteś sam pisząc jak napalone dziecko bez ładu i składu? Potem się dziwisz że inni "nie czytają ze zrozumieniem"...

Dnia 26.11.2010 o 23:01, Alehor napisał:

BTW: Nabywając samochód nie podpisujesz umowy w której zawarta jest notka to tym że nie
możesz go potem odsprzedać etc dlatego też nie przytaczaj takich idiotycznych przykładów.

Kupując GW nie podpisuję umowy w sklepie że nie będę gry odsprzedawać?
Lord_Ya -----> Malutkim druczkiem , tak że sam nie mogłem tego znaleźć... Swoją drogą nawet nie wiedziałem że nie można sprzedawać konta, myślałem że to się tyczy tylko WoWa i tych mmo FTP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2010 o 16:54, Infinitas napisał:

Lord_Ya -----> Malutkim druczkiem , tak że sam nie mogłem tego znaleźć... Swoją
drogą nawet nie wiedziałem że nie można sprzedawać konta, myślałem że to się tyczy tylko
WoWa i tych mmo FTP...


Ej ANet!
Co.
Bo napisaliście to małym druczkiem to nie przeczytałem i nie wiedziałeeem :<
A, to pardonsik. Wybacz nam. Możesz robić co chcesz. I jeszcze masz tu lizaka.

PROFIT, RLY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMFG.
Jak wiedze, poziom hipokryzji imc Alehora rosnie w sile...
A nie dawno zalil sie w temacie Steam, ze VALVe mu konto zablokowalo, bo kupowal CD-Keye z nieoficjalnych zrodel xD
// proponuje przestac karmic trolla

Tymczasem ja mam pytanko.
Czekac na GW2 czy kupowac, ktoras z czesci GW1? Sa dosc tanie... tylko czy po premierze GW2 serwery GW1 beda dalej czynne? Nie chcialbym, zeby byla sytuacja taka sama jak z serwerami TDU-->TDU2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będą dalej czynne, w dodatku jak pewnie słyszałeś szykuje się kilka większych/mniejszych patchów.. czyli Gw nie jest na pozycji straconej, a ostatnie wydarzenia związane z HoM''em pobudziły gospodarkę. Więc na pewno nie wyrzucisz pieniędzy w błoto w dodatku może odblokujesz kilka/wszystkie bonusy do Gw2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2010 o 17:29, gothicsheep napisał:

Murzyn to frajer, kazdy o tym wie.

Moje konto, moja sprawa.

Trzeba go zgankować na hohu!

@kuba9876543210
Polecam Trilogy w wersji pudełkowej ew. przez ich sklep

@qq_MoaR
Będzie update... jakiś yeb**y nerf śnieżek, nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Możliwe, że gw:b dalszy ciąg będzie miało właśnie związany z Miku i to będzie wątek rozgrywający się w Kintaju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2010 o 18:03, kuba9876543210 napisał:

OMFG.
Jak wiedze, poziom hipokryzji imc Alehora rosnie w sile...
A nie dawno zalil sie w temacie Steam, ze VALVe mu konto zablokowalo, bo kupowal CD-Keye
z nieoficjalnych zrodel xD
// proponuje przestac karmic trolla


Hipokryzji? Fakt ja też zfrajerowałem, zrobiłem równie głupio co Infinitas, dostałem bana choć nie rejdżowałem na tego kto do tego bana się przyczynił, a miałem żal do samego siebie... ale jakoś się z tego wyplątałem i teraz trzymam się regulaminu. Skończmy ten temat bo i tak nic nie wskóramy a powoli rozpoczynamy flame war, dziwię się że jeszcze nie dostaliśmy po warnie, murzyna każdy zna a strata Infinitasa będzie przestrogą dla innych.

/topic

Co do nowego contentu, też mam nadzieje że będzie będzie rozgrywał się on w Fc jako że to moja ulubiona kampania, na nowe outposty nie liczę ale mam nadzieję że to będzie coś więcej niż to co zaprezentował nam HotN który jest po prostu "na jeden raz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2010 o 18:03, kuba9876543210 napisał:

OMFG.
Jak wiedze, poziom hipokryzji imc Alehora rosnie w sile...
A nie dawno zalil sie w temacie Steam, ze VALVe mu konto zablokowalo, bo kupowal CD-Keye
z nieoficjalnych zrodel xD
// proponuje przestac karmic trolla

Tymczasem ja mam pytanko.
Czekac na GW2 czy kupowac, ktoras z czesci GW1? Sa dosc tanie... tylko czy po premierze
GW2 serwery GW1 beda dalej czynne? Nie chcialbym, zeby byla sytuacja taka sama jak z
serwerami TDU-->TDU2.


Kupuj, zdążysz sobie pograć jeszcze. Do GW 2 sporo czasu, nie wiadomo czy wyjdzie tak jak planowano, czyli w 2011.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2010 o 12:26, Alehor napisał:

coś więcej niż to co zaprezentował nam HotN który jest po prostu "na jeden raz"


Jedna postać?
BTW Questy/misje hotn są powtarzalne, wystarczy mieć łuk Keirana.

Winds of Change będzie w Cantha i ma być podobnie długi jak WiK (to już od dawna wiadomo).
Trochę ciężko oczekiwać by ślub i znalezienie kawalera jako content trwał tak samo długo jak wojna domowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować