Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 15.06.2006 o 17:27, Camponator napisał:

Seeker''s Passage a ja nie mam pojęcia gdzie to jest! Można prosić o namiary

Jesli spojrzysz na mapke z tej ==>> http://guildwars.gameamp.com/game_map/game_map/125.php strony. To Seeker''s Passage jest dokladnie w prawym dolnym rogu mapki. Niestety jesli dopiero zaczales grac w GW to droga do tego miejsca jest dluuuga i meczaca. Zawsze oczywiscie zostaja runnerzy, ale to kosztuje ...
Oczywiscie samo dojscie do tego miejsca nic nie da. Trzeba najpierw wykonac wszystkie misje na pustyni, zabic Doppelgangera, a nastepnie wtedy mozna sie wziac za misje zmiany profesji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2006 o 20:32, Camponator napisał:

A kto to ci runnerzy?


Ludzie nie wdajacy się w walki z mobkami, tylko biegający z miejsca na miejsce za kasę.

Dnia 15.06.2006 o 20:32, Camponator napisał:

Gdzie ich można wynająć?


Prawie w kazdej lokacji się zjadzie jakiś. Wystarczy napisać: lf runner to X.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2006 o 20:44, graczomaniak napisał:

Powie mi ktoś co oznaczają te krzyżyki na screenie?? Bo jak ich uzywam to piswze miss. O co
chodzi?:)


Nie grałem assasinem - ale chyba musisz użyć "innego" skilla by ten stał się aktywny. Combo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2006 o 21:00, graczomaniak napisał:

No własnie nie bardzo, bo nie wiem, którego użyć, a jak używam innego to dalej jest tak samo
:(.


to całkiem proste, zaczynasz skillem z jedną ukośną kreską, nastepnie mozesz uzyc skila na który sa juz dwie ukosnie , a ostatecznie skilla gdzie owe "x" jest w kółeczku na twoch screenach tego nie widac bo je zamazałeś (kółeczko :3) i tak powstaja kombosy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lewy znaczek oznacza po czym można wykonać dany atak.
srebrna Kreska - po lead
x - po offhand
gwiazdka - po dual atack

Prawy znaczek oznacza czym jest dany skill.
Zlota kreska - lead
zloty x - offhand
gwiazdka - dual

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2006 o 21:00, graczomaniak napisał:

No własnie nie bardzo, bo nie wiem, którego użyć, a jak używam innego to dalej jest tak samo
:(.


4 i 5 nie uzyjesz bo nie masz wczesniejszej czesci comba [w pozycji 4 ma byc skill ktory ma po lewej znaczek z skilla nr 3(prawa strona) a po prawej znaczek z skilla 5(lewa strona)

combo najlepiej ukladac od lewej do prawej w taki sposob zeby znaczki sasiadujacych skilli mialy je identyczne [jak w dominie]
latwiej je tez pozniej uruchomic, bo robisz kolejno np 1,2,3,4 i gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2006 o 20:44, graczomaniak napisał:

Powie mi ktoś co oznaczają te krzyżyki na screenie?? Bo jak ich uzywam to piswze miss. O co
chodzi?:)

Chodzi o to,że u zabójcy jeden ataki są wyprowadzane sekwencyjnie.Najpier lead atak(atak prowadzący),potem off-hand attack(atak wtórny?) a na koniec dual attack(podwójny atak kończący).Próba wyprowadzenia takich ataków w innej kolejności=niepowdzenie.

Gdzie znajde cennik przedmiotów zielonych z Factions?Widziałem na aukcjach gw guru jakiś miecz,który doszedł ceną do 300k!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2006 o 23:03, Jarzy napisał:

Chodzi o to,że u zabójcy jeden ataki są wyprowadzane sekwencyjnie.Najpier lead atak(atak prowadzący),potem
off-hand attack(atak wtórny?) a na koniec dual attack(podwójny atak kończący).Próba wyprowadzenia
takich ataków w innej kolejności=niepowdzenie.



To co zrobć zeby miec to w takiej kolejności???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Przy każdym ataku masz napisane jaki to rodzaj ataku.Obczaj który jest który i po prostu odpalaj po kolei ataki.Tyle filozofii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde,ale gra zabójcą jest wypasiona!Ciąlge emocje na polu walki!Żadna inna klasa nie zapewnia takich emocji!W końcu udało mi sie zrobić Maythem at the marketplace z henchmenami.Widziałem ludków któzy sie w ekipy zbierali na to zadanie.Jeden necro mówił,też ,że ma flesh golema do pomocy.A mnie sie udało z henchami :) Nie ma to jak sie miotać po polu walki i pozwolić wrogowi łapać sie za henchów :D Trzeba przyznać,że ludzie z AN mieli pomysła do Factions.Szczególnie mi sie spodobało jak typki np.zjeżdżają na linach,żeby walczyć albo jak afflicted wyskakują z dziur w kanałach-majstersztyk!Mała rzecz a cieszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to od dziś greeny lecą tez z bossów na "normalnych" terenach Tyrii i Canthy. Ciekawie zrobili, choć spowoduje to pewnie gwałtowny spadek cen przedmiotów. Zobaczymy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chwila!W Tyrii leciały tylko koło Augury-coś tam refugee green dla mnicha.Z kogo jeszcze można je wydębić?Ma jakiegoś greena np.boss ettinów albo boss troli koło Droknaru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2006 o 13:07, HumanGhost napisał:

No to od dziś greeny lecą tez z bossów na "normalnych" terenach Tyrii i Canthy. Ciekawie zrobili,
choć spowoduje to pewnie gwałtowny spadek cen przedmiotów. Zobaczymy. :-)


Eeee... nieprawda. Na guildwiki napisali że są 3 nowe greeny. Wypadają z wind riderów i root behemotów, ale tylko w The Falls. Oraz nowy łuk z Rotscale, który został trochę podrasowany i ma lepszą obstawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2006 o 14:27, HumanGhost napisał:

No przecież nie z kazdego bossa. Tylko kilka greenów leci, ale zawsze to jakies urozmaicenie.
Jest jeszcze jeden green dla monka na pustyni.


Ale on był dodany już dawno temu :p A te greeny nie wypadają z bossów, tylko z normlanych mobków (Rotscale nie jest bossem, choć ma 30 lvl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować