Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

O, a tak w ogóle to jak to jest z tymi skanami kodów? Jeżeli mam do Propa, Fc i EotN, ale do Nf mi się gdzieś zapodział to jak im wyślę tego maila, że mi ukradli konto to będę miał potem tylko to do czego mam kody, czy sprawdzą jakoś, czy uwierzą na słowo?
Pytam właściwie z czystej ciekawości, bo nie mam zamiaru odzyskiwać tego konta. Zbyt dużo "straconych" godzin i za bardzo mnie znowu ciągnie do GW. A w GW2 zacznę sobie bez żadnych bajerów i tytułów. Tak hardkorowo!

A i tak jeszcze z większej ciekawości. W polskim Spamadanie nadal jest tyle dzieci co rok temu? Czy wszyscy pouciekali do innych gier? Nadal "som tam mistżowje ortografji"?
Siedzenie tam i czytanie tekstów było ciekawym zajęciem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>konto
Podasz skany wszystkich kodów, login, hasło i bodaj jedną z postaci na koncie. Oddadzą.

Dnia 22.08.2011 o 23:19, Markush napisał:

spamadan

Dzisiejsze spamery z Kama straciły klimat i moc, to nie to samo co 2-3 lata temu. Teraz to zwykłe napinacze, kiedyś były epickie trolle jak Dawid Wietrzycki :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2011 o 23:31, Ostrowiak napisał:

> spamadan
Dzisiejsze spamery z Kama straciły klimat i moc, to nie to samo co 2-3 lata temu. Teraz
to zwykłe napinacze, kiedyś były epickie trolle jak Dawid Wietrzycki :<


Dawid to nie był troll - on tak miał fabrycznie, niestety polska społeczność GW zniszczyła temu 10letniemu (on naprawde wtedy miał 10 lat)dziecku psychikę xD

ps: jak ogólnie stoją ceny 4 i 5 urodzinowych petów? brakuje mi kilku do wymaxowania HoMa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2011 o 23:19, Markush napisał:

O, a tak w ogóle to jak to jest z tymi skanami kodów? Jeżeli mam do Propa, Fc i EotN,
ale do Nf mi się gdzieś zapodział to jak im wyślę tego maila, że mi ukradli konto to
będę miał potem tylko to do czego mam kody, czy sprawdzą jakoś, czy uwierzą na słowo?


Aż tak źle nie jest. Wszystkie nie są potrzebne. Ale na pewno minimum 2 klucze powinny być załączone.

Ja wszystkie 4 karty z kluczami przechowuje, razem z tymi karteczkami, do których były przylepione. Bardzo ładnie to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh... dosłownie przed chwilą dostałem buga na Kilroyu... przy bosie nagle z 600hp zostało mi zero, od tak spadło sobie.... I wyświetliło mi się okienko: zostałeś znokautowany, expa od nowa wlicza... Wszystko by było do zrozumienia, ale zostało mi niecałe 50k do "Survivora"... szlag może człowieka trafić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja mam podać i,m te dane:

- The creation date of your Guild Wars account (even if approximate)
- The date of birth registered in the account
- Unique account ID: (This was sent to you via email on the date your game account was activated, with a subject header of “Game Account Activated.”)
skoro mój email został skradziony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2011 o 20:02, Daronn_Darker napisał:

Jak ja mam podać i,m te dane:


Więc to znaczy, że napisałeś do nich i dostałeś odpowiedź tak?

Dnia 23.08.2011 o 20:02, Daronn_Darker napisał:

- The creation date of your Guild Wars account (even if approximate)


Napisz pi razy oko, kiedy stworzyłeś konto Guild Wars

Dnia 23.08.2011 o 20:02, Daronn_Darker napisał:

- The date of birth registered in the account


Napisz datę swoich urodzin.

Dnia 23.08.2011 o 20:02, Daronn_Darker napisał:

- Unique account ID: (This was sent to you via email on the date your game account was
activated, with a subject header of ?Game Account Activated.?)
skoro mój email został skradziony?


To jest coś innego. Musisz wejść na swoją skrzynkę pocztową, na którą zakładałeś konto i wyszukaj e-maila z tematem "Game Account Activated." W tym e-mailu będzie "Your unique account ID is: " i to co tam dalej sie pokazuje wpisz do odpowiedzi na tego e-maila od supportu.
Edit. Eee to znaczy że nie możesz dostać się na swoją skrzynke pocztową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Wysłałem im skany i dane z konta, ale dla nich to dalej za mało. Nie, nie mogę. Email został też skradziony. Dzięki za odpowiedz, ale alej nie pamiętam kiedy utworzyłem konto. kiedy była premiera Propa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2011 o 20:47, Daronn_Darker napisał:

/.../
Wysłałem im skany i dane z konta, ale dla nich to dalej za mało. Nie, nie mogę. Email
został też skradziony. Dzięki za odpowiedz, ale alej nie pamiętam kiedy utworzyłem konto.
kiedy była premiera Propa?


To to napisz, że e-mail''a też zhackowali i tyle. Premiera Propha była 28 Kwietnia 2005 roku.

P.S. To nie to, że ci nie uwierzyli, lecz chcą mieć pewność, że nie popełnią błędu przy dawaniu tobie dostępu do tego konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem kampanie Nightfall, i mam dwa pytania:
1. Jaką kampanię teraz kupić? Czy może powinienem się zająć dodatkiem?
2. Ukończyłem tą kampanie... i co dalej? Co mam robić? Chodzić na jakieś instancje, grać PvP czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2011 o 20:35, Jakass napisał:

1. Jaką kampanię teraz kupić? Czy może powinienem się zająć dodatkiem?

Jak Nightfall poszedł tobie za szybko to polecam Prophecies ;)

Dnia 25.08.2011 o 20:35, Jakass napisał:

2. Ukończyłem tą kampanie... i co dalej? Co mam robić? Chodzić na jakieś instancje, grać
PvP czy co?

Dwa słowa - Hard Mode...
oraz robienie tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Także polecam Prophecies :) A co do tego co masz dalej robić.... Rób to co lubisz...farm,graj z party, graj PvP, PvE, może zajmij się wymaksowaniem HoM-A, jest mnóstwo możliwości. Tylko właśnie ta jedna kampania ogranicza nieco Twoje możliwości, jednak nie jest tak źle, ponieważ daje ona dostęp do hero ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2011 o 20:35, Jakass napisał:

Właśnie ukończyłem kampanie Nightfall, i mam dwa pytania:
1. Jaką kampanię teraz kupić? Czy może powinienem się zająć dodatkiem?
2. Ukończyłem tą kampanie... i co dalej? Co mam robić? Chodzić na jakieś instancje, grać
PvP czy co?


w przeciwnie do kolegów wyżej ja polecam Ci Factions - wątek fabularny dużo krótszy niż w proph ale jednak moim zdaniem znacznie ciekawszy, lokacje są bardzo klimatyczne, i dostajesz 2 bardzo fajne profesje może to rzez sentyment bo FC było moją pierwszą częścią ale imho FC>Proph

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2011 o 20:35, Jakass napisał:

1. Jaką kampanię teraz kupić? Czy może powinienem się zająć dodatkiem?


Zdecydowanie Factions. Warto ją kupić choćby dla samego klimatu ( o czym wspomniał już Alehor ) i dla niepowtarzalnego soundtracku. Najlepiej wspominam właśnie momenty spędzone w tej kampanii. Zawsze od niej zaczynałem grę nową postacią i najchętniej do niej wracałem :>

Dnia 25.08.2011 o 20:35, Jakass napisał:

2. Ukończyłem tą kampanie... i co dalej? Co mam robić? Chodzić na jakieś instancje, grać PvP czy co?


Załap się do jakiejś dużej, aktywnej gildii i bierz udział w organizowanych eventach. Imo to jest właśnie najbardziej znaczący element tej gry. Dobra gildia potrafi naprawdę solidnie zachęcić do spędzenia kolejnych godzin przy kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2011 o 14:40, Daronn_Darker napisał:

Trzy dni użerania się z supportem. Płacą im chyba tylko za to by niszczyli psychikę graczy.
Konto odzyskane. Komputer wyczyszczony. Mam nadzieje, że więcej problemów nie będzie.


Przesadzasz.
Ja też odzyskiwałem konto kilka dni, ale trudno mi narzekać na profesjonalizm supportu. Jak się udziela konkretnych informacji i ma się potrzebne dokumenty, to wystarczyły 3 maile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować