Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 28.06.2006 o 20:48, Budo napisał:

> jeszcze jedno: kurcze, jest w grze chociaz jeden budynek do ktorego można wejsc?? jakies
sklepy,
> kraczmy w miastach?? bo narazie jestem w ascalonie i tu nic takiego nie ma (moge najwyzej
wejsc
> na arene:P)

Eee, tak jakby sie zastanowić... to nie ma...
:/


fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 07:04, KrisK91 napisał:

Senji''s Corner... Kilka godzin gry (:

Domyślam sie,,że kilka godzin.PRzez które miejsca będe musiał jeszcze przejść,żeby sie tam dostać?

Czy postacie z Tyrii dostają jakiekolwiek umiejętności w Canthcie czy trzeba je kupić u trenera?Czy postacie z Tyrii mogą zrobić zadania w Canthie za które dostaje sie dodatkowe punkty atrybutów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2006 o 12:35, Jarzy napisał:

Domyślam sie,,że kilka godzin.PRzez które miejsca będe musiał jeszcze przejść,żeby sie tam
dostać?

Jeszcze chyba 2 lokacje w mieście i cały obszar luxonów :) - Chociaż poczekaj na kogoś kto ma teraz czas to sprawdzić na mapce... Bo ma pamięć ;P.
Nie wiem czy można dostać się tam od strony Kurzicków o.O

Dnia 29.06.2006 o 12:35, Jarzy napisał:

Czy postacie z Tyrii dostają jakiekolwiek umiejętności w Canthcie czy trzeba je kupić u trenera?

Kupić - niestety, to jedyny sposób :|
>Czy

Dnia 29.06.2006 o 12:35, Jarzy napisał:

postacie z Tyrii mogą zrobić zadania w Canthie za które dostaje sie dodatkowe punkty atrybutów?

Chyba nie o.o - z naciskiem na chyba XD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 12:35, Jarzy napisał:

> Senji''s Corner... Kilka godzin gry (:
Domyślam sie,,że kilka godzin.PRzez które miejsca będe musiał jeszcze przejść,żeby sie tam
dostać?


Jescze 4 misje i po tych misjach wyierz sobie z kim chcesz grać (czyli czy z Luxonami czy z Kurzickami) i w głównym mieście jednym z tych 2 klanów ( czyli Cavalon dla Luxonów, lub Hause zu Heltzer dla Kurzickow ) znajdzisz zadanie dotyczące dojścia do Fort Aspenwood. ( ale nie pamiętam czy trzeba uzebrac na początku 10k faction jednych z tych 2 klanów czy nie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze o pomoc. Niechcacy dostałem sie z Ascalonu do zniszczonego Ascalonu. Jak mam wrócic do Ascalonu gdzie zaczynałem gre. Na mapie jest teleport Old Ascalon ale nie działa. W mieście nie ma zadnego który przenosił by mnie do Ascalonu w którym zaczynałem gre. Dodam że jest to mój pierwszy dzień w grze wiec nie za wiele tu jeszce rozumiem dla tego prosze o wyrozumiałośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 16:14, Zuberuss napisał:

Jak mam wrócic do Ascalonu gdzie zaczynałem gre

Nie da sie - dlatego tez takimi czerwonymi literkami bylo to napisane podczas tej rozmowy po ktorej dostales sie do zniszczonego Ascalonu. Jedyne wyjscie to zaczac gre od nowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 16:18, HumanGhost napisał:

Nie da się wrócić, przykro mi.

Dziękuje wiec za pomoc. Są to skutki nieznajomości angielskiego. Wiec nie pozostaje mi nic innego jak zacząć grę od początku. :( JEszcze reaz dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 16:34, Zuberuss napisał:

> Nie da się wrócić, przykro mi.
Dziękuje wiec za pomoc. Są to skutki nieznajomości angielskiego. Wiec nie pozostaje mi nic
innego jak zacząć grę od początku. :( JEszcze reaz dziekuje.

Smutne,ale prawdziwe.Postaraj sie czytać wszystko co jest na czerwono napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jak panowie i Panie - zbieracie juz Jade Wind Orbs i jak wam idzie :>? Ja na razie marnie - tylko dziesiec sztuk. Ale w sumie zbieralem je tylko przez jakies 15-20 minut :D. Polecam obszary kolo Shing Jea Monastery - mi najwiecej wypadlo z Kappa i Nagasow ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To w tamtych rejonach też wypadają?Planowałem wpaść tam na polowanie.Czy postacie z Tyrii mogą dostać sie na obszar koło Shing Jea Monastery?Jeśli tak to jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 20:43, Jarzy napisał:

To w tamtych rejonach też wypadają?Planowałem wpaść tam na polowanie.Czy postacie z Tyrii mogą
dostać sie na obszar koło Shing Jea Monastery?Jeśli tak to jak?


Wychodzisz z The Marketplace zachodnią bramą na przystań. Tam gadasz z gostkiem i Cię przenosi.

Piotrek K. -> Ja farmię swoim MM w górach na tych Sansej czy jak im tam. Flesh Golem powala ich wszystkich, aż miło patrzeć. Tam też najwięcej orbów zdobyłem (ok. 70 ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 20:43, Jarzy napisał:

To w tamtych rejonach też wypadają?Planowałem wpaść tam na polowanie.Czy postacie z Tyrii mogą
dostać sie na obszar koło Shing Jea Monastery?Jeśli tak to jak?

Kulki lecą ze wszystkiego, co czerwone i się rusza. :P
Oczywiście najłatwiej farmi się je na Shing Jea Island, a to z powodu tego, że większość mobków tam to jednostrzałowcy. :)
Oczywiście lecą też w Echovaldzie, Jade Sea i chyba wszędzie, ale zawsze pojedyncze sztuki, więc po co się męczyć z mobami na 20 levelu, jeśli można tłuc Kappy i Mantisy na wyspie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt faktem.Masz racje.Szkoda,że doszedłem do Canthy tylko moją rangerką i wojaczką :/ Tak to bym chociaż wszystko wyklepał minionami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 22:34, oOreVenOo napisał:

Mam nadzieje ze nie trzeba bedzie 250 kulek na maske bo bym chyba nie wyrobił psychicznie ;(
;p

Nie bój nic. Podejrzewam, że będzie system taki, jaki był w przypadku masek Tengu. Czyli gros kulek dostanie się w nagrodę za zrobienie kilku "eventowych" questów.
A reszta (niewielka) z farmu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 22:36, Krejt napisał:

Nie bój nic. Podejrzewam, że będzie system taki, jaki był w przypadku masek Tengu. Czyli gros
kulek dostanie się w nagrodę za zrobienie kilku "eventowych" questów.
A reszta (niewielka) z farmu. :)


Mam nadzieję, że tak będzie ;) BTW, dużo stracą ludzie, którzy kupywali dzisiaj orby 300-400g each ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ech to co sie teraz dzieje w kaineg to szok, ceny za orby wachaja sie w granicach 150-500 golda. dla farmerów to nawet niezły interes ale w sumie co fajnego jest w posiadaniu kolejnej zawalajacej storage maski... nawet jesli jak juz potwierdzono ma byc powiekszony storage. (ale [tak jak zawsze jest ale] tylko na materialy, 32 czy 34 sloty i tylko na 250 sztuka kazde rodzaju... acha i ostatnia wiadomosc, tylko dla ludzi w gw:f) tak na marginesie sprzedam peta Burning titan +15 orbów za 70k. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować