Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 16.02.2012 o 18:49, Budo napisał:


Każdy łączył kiedyś konto z nc soft master account, to było lata temu.


Cóż, ja tego nie robiłem, nawet nie wiedziałem, że trzeba. NCsoft master account zrobiłem sobie dopiero teraz. Powinni o takich rzeczach informować przez maila, albo co ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2012 o 19:00, Outlander-pro napisał:

>
> Każdy łączył kiedyś konto z nc soft master account, to było lata temu.

Cóż, ja tego nie robiłem, nawet nie wiedziałem, że trzeba. NCsoft master account zrobiłem
sobie dopiero teraz. Powinni o takich rzeczach informować przez maila, albo co ... :/


Stary to było pewnie z 6 lat temu, już zapomniałeś. Jak też się zdziwiłem jak się dowiedziałem o master account w czasie gdy mi zamknęli konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.02.2012 o 19:03, Budo napisał:

Stary to było pewnie z 6 lat temu, już zapomniałeś. Jak też się zdziwiłem jak się dowiedziałem
o master account w czasie gdy mi zamknęli konto.


Jednak wiem co mówię ... otrzymałem nowe hasło, sprawdzam konto i co się okazuje? Stare postacie są co prawda, ale wszystko wyczyszone, 500k ze storage zniknęło, tak jak wszelkie ectosy, diamenty i inne materiały, wszelkie cokolwiek warte itemy itp, nawet pancerze zniknęły, te w których był superior vigor. Pojawiła się też nowa postać, na której o dziwo znalazło się 50k, 24 ectosy i 30 scrolli do UW. Widać złodziej ostro farmił. Ale prezent za najstarszą postać (stworzoną w listopadzie), nadal jest nierozpakowany, czyli konto ograbione dość dawno, jeszcze na innej postaci znalazłem prezent za czwarte urodziny. Heh, nawet nie mam pojęcia jak ktoś mógł mi się dobrać do konta :F A liczyłem, że wszystko spieniężę i wykupię pierdołki do HoMa, a teraz kicha -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2012 o 21:16, Outlander-pro napisał:

Widać złodziej ostro farmił.


Wątpię. Zapewne sprzedał konto i nowy właściciel farmił, a teraz obudził się z ręką w nocniku jak mu konto zablokowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciesz sie, że przynajmniej masz coś na start :P
Jak trzeba jakichś rzeczy to daj znać, aktualnie praktycznie nie gram, bo co chciałem to zdobyłem, więc rozdaje co nieco ludziom, którzy jeszcze coś próbują w tej grze robić, choć już wielu rzeczy się pozbyłem... ostatnio poszło kilka stacków zkeyów ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2012 o 21:16, Outlander-pro napisał:

Pojawiła się też nowa postać, na której o
dziwo znalazło się 50k, 24 ectosy i 30 scrolli do UW.


Aż nadto by zacząć. Zagadaj, na pewno znajdę jakieś bronie.
Teraz w GW jest znacznie łatwiej o pieniądze, które przy obecnej inflacji szybko dopełnią kilka brakujących pkt w HoM.

ign ariel velis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że rozgorzała dyskusja na temat HoMa związana z nieszczęściem kolegi. Ja niestety pomóc nie mogę, bo sam nic aktualnie nie mam, ale w związku z tym moglibyście podać jakiś fajny sposób na farmienie aktualnie kasy, w miarę przyjemny? Dotychczas farmiłem głównie grając RA, kiedy był Zaishen Quest na nie, a następnie sprzedawałem keye. Chciałbym jakoś wbić te 14 pkt do 30 przed GW2. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrób WiK na wszystkich postaciach, do tego codzienne Wanted (ja robiłem tylko te za 10-15 WS chyba, że boss był blisko outposta. Szybko można wypracować optymalną strategię doboru). W miesiąc zarobiłem tyle, by podskoczyć z 30 do 50pkt (handlowałem też minipetami, ale z tego co widzę to teraz dość trudnodostępny towar).
Łatwo zgarnąć zbroje dla hero z GWEN (na pvx jest team 7 hero, jedna szmatka w 18 minut - albo po prostu 4-5k u innych graczy).
Zbieraj każdy złom, identyfikuj i sprzedawaj. Te sprzęty, które zawierają iron rozbijaj i albo sprzedawaj farmerom, albo użyj do destroyer weaponów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2012 o 12:12, barsum napisał:

fajny sposób na farmienie aktualnie kasy, w miarę przyjemny?


Gwarantuję, że spędzając z grą kasa ci wleci sama. Trzeba tylko grać, a nie wchodzić po godzinkę lub dwie dziennie jak robi to lwia cześć osób marudzących na brak platyn w grze. :) Jest mnóstwo sposobów na kase, od wymienionego przez ciebie ZCombat na RA, przez resztę Zquestów, WiK na wszystkich postaciach (rok temu można było na tym zbić fortunę, co tez mi się udało), udział w eventach, craftowanie consów (i sprzedaż) z tego co wyleci (w grze bardzo rzadko ich używałem, swego czasu miałem niemal dwa stacki wszystkich, większość sprzedałem przy cenie 8k za conset łatwo policzyć, że mamony miałem mnóstwo). Elitki łapać normalnie, a nie kupować tomów, a jak wypadną to sprzedać.
Wystarczy nieco ekonomicznie spojrzeć i zaraz platynki się pojawiają. Szkoda tylko że jest ograniczenie w skrzyni do 1k platyn i trzeba kupować ectosy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś ochotę na wspólne ogarnianie HoM`a? 2-3 razy w tygodniu wieczorkiem znajdę czas by pograć. IGN Dark Wier. Pomoc materialna, tudzież niepotrzebne mini-pety, zbroje, bronie. Mile widziane^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2012 o 22:48, KubooPL napisał:

Zainteresowany mini z 1 i 2 urodzin? Chyba wszystkie white, musiałbym zobaczyć.

Oczywiście, że tak. Jestem prawie codziennie koło 20:00 w grze.

BTW. Była jakaś komenda by wymusić na grze aby ściągnęła się cała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.02.2012 o 17:16, Daronn_Darker napisał:

BTW. Była jakaś komenda by wymusić na grze aby ściągnęła się cała?


-image

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ma ktos ochote przejsc wszystkie kampanie od poczatku, zaczynajac od prophecies?? z checia zrobilbym postac, na ktorej bede mial wszystkie kampanie skonczone, ale samemu sporo czasu na to potrzeba, a w kilka osob na pewno szybciej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować