Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Ja chetnie bo mam 16 lvl a samemu to nie zabawa a mam 7/25 bo nie wiedzialem ze bonusy w misjach trzeba tez robic.Jak cos nick w grze Necra Dice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie rozumiem tej strony pvx. Mam derwisza i tylko na nim gram, wiec szukałem jakichś buildów dla niego. Żeby robić VQ i misje to z której kategorii mam wybierać buildy? I bonusowe pytanie, czy te zestawy z Hero to są te dla tych osób co chcą solowa karierę robić? Za wyrozumiałość i odpowiedz z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2012 o 00:35, Daronn_Darker napisał:

Chyba nie rozumiem tej strony pvx. Mam derwisza i tylko na nim gram, wiec szukałem jakichś
buildów dla niego. Żeby robić VQ i misje to z której kategorii mam wybierać buildy?

http://www.gwpvx.com/Build:D/any_Pious_Teardowns
jedyny build dla derva z General oceniany na great.

Dnia 25.02.2012 o 00:35, Daronn_Darker napisał:

I bonusowe pytanie, czy te zestawy z Hero to są te dla tych osób co chcą solowa karierę
robić? Za wyrozumiałość i odpowiedz z góry dzięki.


Nie za bardzo wiem co to solowa kariara. Jeśli mówisz o zwykłej grze, to tak, buildy dla hero tam znajdziesz. Są też tam buildy do określonych farmów czy runnowania, w opisie każdego jest stosowna informacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 25.02.2012 o 00:40, walgierz napisał:

Nie za bardzo wiem co to solowa kariara. Jeśli mówisz o zwykłej grze, to tak, buildy
dla hero tam znajdziesz. Są też tam buildy do określonych farmów czy runnowania, w opisie
każdego jest stosowna informacja.

Tak chodzi mi o robienie solo wszystkiego, bo doprosić sie kogoś o pomoc w VQ to byłby cud. Co do farmów i runnowania, to wiem o tym. Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2012 o 00:57, Daronn_Darker napisał:

Tak chodzi mi o robienie solo wszystkiego, bo doprosić sie kogoś o pomoc w VQ to byłby cud. Co do farmów i runnowania, to wiem o tym. Dzięki za pomoc.


Pamiętaj, że mówiąc "solo" możesz zostać opacznie zrozumiany. Tym mianem określa się robienie czegoś samemu, bez pomocy hero/henczy. Jest to mozliwe w przypadku kilku misji, dungeonów, a nawet vq ;)
Granie z komputerowymi pomocnikami chyba najczęściej okresla się grą z h/h.
Dodam, że build na Piousa sprawdza się świetnie, a dla hero polecałbym:
http://www.gwpvx.com/Build:Team_-_7_Hero_Player_Support
Vq trzaska się tym szybko i przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2012 o 12:19, Daronn_Darker napisał:

/.../
To jeszcze jedno pytanie. Jak to jest z tymi umiejętnościami Herosów? Można je tylko
kupić u tego specjalnego gościa w Elonie, czy mogę je jakoś łapać?


Każda umiejętność, która zostanie odblokowana na koncie, jest dostępna dla hero. Możesz je wykupywać za pkt Baltazara. Kiedy łapiesz jakiś elit, albo kupujesz umiejętność u nauczyciela, staje się ona odblokowana na koncie. Kupowanie u [hero skill trainer] jest podwójnie opłacvalne, bo nie dość, że hero będa mogli danego skilla uzywać, to jeszcze stanie się on odbokowany dla Twojej postaci, którą z tym nauczycielem rozmawiałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Teraz tak przeglądam sobie plecak i znalazłem kilka "Herobooków". Można mieć "zwykła" wersje i HM na raz? Bo jak sobie tak liczę, to wychodzi mi, że gdybym zrobił wszystkie te książki i pooddawał to miałbym 740k exp i 71k golda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2012 o 12:35, Daronn_Darker napisał:

/.../
Teraz tak przeglądam sobie plecak i znalazłem kilka "Herobooków". Można mieć "zwykła"
wersje i HM na raz? Bo jak sobie tak liczę, to wychodzi mi, że gdybym zrobił wszystkie
te książki i pooddawał to miałbym 740k exp i 71k golda.


Można mieć wszystkie ksiazki na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem. Postanowilem sobie ponownie pograc w GW po roku czasu przerwy, ale mam problem z zalogowaniem. Pojawia mi sie blad o kodzie 004. Z tego co wyczytalem w sieci to przyczyna moze byc bledna nazwa postaci, ale jestem pewien tego co wpisuje. Napisalem do Supportu, jeszcze mi nie odpowiedzieli, ale watpie by mi pomogli. Najgorsze jest to ze nie mam nigdzie zapisanych kluczy. Zastanawiam sie, czy przypadkiem ktos mi nie shakowal konta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konto było połączone z usługą NCSoft?
Klucze były kupowane przez ich stronę/allegro(lub inne miejsce z gotowymi kluczami), czy w wersji pudełkowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2012 o 12:18, Niewiernus napisał:

Konto było połączone z usługą NCSoft?

Nie

Dnia 26.02.2012 o 12:18, Niewiernus napisał:

Klucze były kupowane przez ich stronę/allegro(lub inne miejsce z gotowymi kluczami),
czy w wersji pudełkowej?

Przez allegro (gratuluje sobie usuniecia emaili z kluczami...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli konto dalej jest na twoim e-mailu to możesz się pofatygować o informacje o swoim koncie.
Nie wiem jak będzie wyglądała kwestia uwierzytelnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2012 o 10:05, cinus2 napisał:

Jak trzeba jakichś rzeczy to daj znać, aktualnie praktycznie nie gram, bo co chciałem
to zdobyłem, więc rozdaje co nieco ludziom, którzy jeszcze coś próbują w tej grze robić,
choć już wielu rzeczy się pozbyłem... ostatnio poszło kilka stacków zkeyów ^^


Jeśli masz jakieś zkeye (a konkretnie 146 sztuk) to fajnie, to bym sobie wbił ten 3 rank i miał tytuł PvP w HoMie, a to 3 punkty do przodu. Poza tym jeśli ktokolwiek ma jakiś zbędny szajs ze skinem destroyer/opressor/tormented do oddania/sprzedania za niewielką cenę to też fajnie. No i jeśli ktoś ma zbędne minipety do oddania, to też przyjmę/kupię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah i pancerze dla hero by się przydały, brakuje mi jeszcze 2 sztuk dla tych z GWEN i wszystkich dla całej reszty, więc jeśli komuś się walają po storage, to przyjmę :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje kogoś do weekendowego wbijania punktów w Hall of Monuments. Oczywiście farmienie w granicach rozsądku :P.

Jako, że GW2 się zbliża, wypadałoby dobić do tych 30 punktów. Niestety, samemu zupełnie nie chce mi się czegokolwiek robić. Tym bardziej, że nie grałem od ładnych paru lat, więc do końca nie wiem za co się zabrać ;).

Jakby ktoś był zainteresowany, to pisać - kontakt w podpisie. Można też dodać mnie w grze "Mordant the Monk", tyle że loguje się jedynie na kilka sekund, aby sprawdzić czy jest ktoś z friendlisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie nietypowe pytanie, Czy jest może jakaś osoba, która potrafi zaufać człowiekowi(jest naiwna, ale ja nie ukradne:P) która udostępniła by swoje konto do gry? Mogę nawet powbijać punkty w HoM, po prostu dawno nie grałem, chętnie przed GW2 pograłbym na jakimkolwiek koncie, ja nigdy nie miałem dodatku eotn, ładnych parę lat nie grałem i nie pamiętam danych do mojego konta a nie chcę mi się babrać w odzyskiwanie haseł... Dodatku nie miałem ale to zaraz bym ogarnął jak to się farmi i nawet mogę komuś pofarmić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować