Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 24.07.2012 o 14:50, AngelonMarcus napisał:

Chociażby po to, żeby mieć satysfakcję z posiadania i tego, że się nie zginęło. ;)
Poza tym żeby wbić już tyle ile się da w ciągu tych 14 dni.

Kiepska ta satysfakcja wiedząc, że za 14 dni nic z tego nie zostanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.07.2012 o 14:54, Karanthir666 napisał:

> Poza tym żeby wbić już tyle ile się da w ciągu tych 14 dni.
Kiepska ta satysfakcja wiedząc, że za 14 dni nic z tego nie zostanie :P

Dlaczego nie? Jak wykupię kampanię, to wtedy zwrócą mi tą postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2012 o 14:58, AngelonMarcus napisał:

Dlaczego nie? Jak wykupię kampanię, to wtedy zwrócą mi tą postać.

Póki co, ja ci nie pomogę. Mam teraz inne rzeczy na głowie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2012 o 14:09, AngelonMarcus napisał:

Witam. Niebawem wezmę sobie trial na GW 14-dniowy i chciałbym podczas tego stworzyć postać
na której zrobię "Ocalałego", jest jakaś chętna osoba do wykonywania misji wraz ze wszystkimi
bonusami, itd. ?


Nie chce Ciebie martwić, ale trial jest może 14-dniowy, ale ograniczony jest do 10 godzin gry. Postać oczywiście nie przepada i jak kupisz kampanie będziesz mógł grać nią dalej.
Jeśli nie wystartujesz z propa to w ciągu tych 10 godzin powinieneś dać rade wbić 20 lvl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego, że nie ma tematu ogólnego z dwójki, to spytam tutaj. W jaki sposób działa ta zamknięta beta Guild Wars 2 ? Zapisuję się gdzieś do listy i liczę, że mnie wybiorą? Z chęcią zobaczyłbym jak sama gra wygląda i może jakoś spróbowałbym się do niej przyzwyczaić zanim wyjdzie pełna wersja, którą mam zamiar kupić w najbliższym czasie po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2012 o 02:50, Kamil2142 napisał:

Z racji tego, że nie ma tematu ogólnego z dwójki

Ekhem http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=20586&tpage=1

Dnia 27.07.2012 o 02:50, Kamil2142 napisał:

Z chęcią zobaczyłbym jak sama gra wygląda i może jakoś spróbowałbym się do niej przyzwyczaić
zanim wyjdzie pełna wersja, którą mam zamiar kupić w najbliższym czasie po premierze.

Za późno, w ostatni weekend odbyła się ostatnia beta, kolejny kontakt z grą będzie przy premierze. A działało to tak, że kupowało się pre-purchase lub liczyło na otrzymanie klucza do bety na jakiejś stronie/konkursie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2012 o 02:55, Adjatha napisał:



No tak, ale temat nie nazywa się "temat ogólny" tylko jakieś plotki etc. co mnie trochę zbiło z tropu i postanowiłem jednak wybrać się tutaj.
Dzięki za szybką odpowiedź w środku nocy. No cóż, w takim razie pogram przy premierze, whatevs. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2012 o 09:34, Boguslav4 napisał:

Co w praktyce stanie się z Guild Wars po premierze sequela?


Odejdzie 70-80% społeczności do nowej gry.
Następstwa? Zdecydowanie mniej graczy, umrą tryby pvp jakie jak RA, JQ, FA czy HA. Na innych będzie też znacznie mniej graczy. PvE może się jakoś trzymać dzięki hero, ale gra stanie się niemal single player.
Ekonomiczne konsekwencje będą gigantyczne, ceny będą wariować.
Twórcy niby zapowiedzieli, że nie wyłączą serwerów, i będą nadal inwestować w eventy itp. Jednak na niedopowiedziany a zapowiedziany content już bym nie liczył, ale kto ich tam wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio się znowu zajawiłem na GuildWars i wziąłem się za maxowanie title''i i poznawanie w grze tego, czego jeszcze nie widziałem.

Spodobały mi się Chaos Glovesy, więc mam takie pytanko - czy ktoś byłby w stanie odstąpić mi trochę ecto, bym mógł sobie sprawić własną parę? :)

I czy ktoś w ogóle jeszcze gra w tą grę i jest chętny do pomocy przy misjach? Chodzi mi o NF HM (Gate of Madness mi zostało chyba tylko) i Factions również na HM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2012 o 10:18, Ash napisał:

Odejdzie 70-80% społeczności do nowej gry.
Następstwa? Zdecydowanie mniej graczy, umrą tryby pvp jakie jak RA, JQ, FA czy HA. Na
innych będzie też znacznie mniej graczy. PvE może się jakoś trzymać dzięki hero, ale
gra stanie się niemal single player.
Ekonomiczne konsekwencje będą gigantyczne, ceny będą wariować.
Twórcy niby zapowiedzieli, że nie wyłączą serwerów, i będą nadal inwestować w eventy
itp. Jednak na niedopowiedziany a zapowiedziany content już bym nie liczył, ale kto ich
tam wie.

GW1 nie umrze jeżeli w GW2 będzie sporo retrospekcji do GW1, być może w podobny sposób jak został zrobiony minidodatek BMP w GW1. Byłoby wręcz ciekawie, gdyby pojawiła się możliwość odpalenia GW1 z GW2 (np. w niższej cenie niż osobno kupowany GW1). Technicznie żaden problem - można klienta ściągnąć i odpalić z drugiej gry, a konta połączyć na zasadzie master-slave. To byłby pierwszy rodzaj bonusu i "nowego" contentu jaki można by z łatwością w GW2 zastosować. W końcu co to za głupie 4 GB po ściągnięciu 17 GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2012 o 12:35, Darktomd napisał:

Witam , mam pytanie kiedy Gram.pl zacznie wysyłke Guild Wars 2 do posiadaczy pre-purchase?

Nieprędko. Wg. nich to 1-2 dni przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2012 o 12:49, Karanthir666 napisał:

> Witam , mam pytanie kiedy Gram.pl zacznie wysyłke Guild Wars 2 do posiadaczy pre-purchase?

Nieprędko. Wg. nich to 1-2 dni przed premierą.


hmmm z tego co słyszałem to mieli wysyłać 10 dni przed premiera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2012 o 13:43, Darktomd napisał:

hmmm z tego co słyszałem to mieli wysyłać 10 dni przed premiera...

A mi tak napisali, więc moja wersja prawdziwsza. Ja się tylko modlę o to, żeby moja gra doszła przed 5 dniem po premierze. Jak nie, to zacznie się na UOKiK, a na czym się skończy... Kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2012 o 05:44, Olamagato napisał:

GW1 nie umrze jeżeli w GW2 będzie sporo retrospekcji do GW1 [...]


Ok, nie mówię, że gra umrze w 100%, ale tryby pvp, na które już teraz ciężko się dostać z małej liczby chętnych na umrą śmiercią naturalną. To samo stanie się z handlem. Jedyną rzeczą do robienia będą pobudki fabularne i ciekawość zaczerpnięta z sequela. Jednak i to można poddać wątpliwości biorąc pod uwagę wielki zasób GWWiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2012 o 14:09, AngelonMarcus napisał:

Witam. Niebawem wezmę sobie trial na GW 14-dniowy i chciałbym podczas tego stworzyć postać
na której zrobię "Ocalałego", jest jakaś chętna osoba do wykonywania misji wraz ze wszystkimi
bonusami, itd. ?


Nie wiem czy jest sens zaczynać się bawić w guild wars teraz, skoro jesteśmy u progu dwójki. Po premierze gw2 gw1 opustoszeje jeszcze bardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować