Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Mam dylemat czy zamawiać pre-order''a Guild Wars 2. Wysyłka ma być 27 zatem tuż przed samą premierą. Wydaje mi się, że gra dużo wcześniej może zostać wystawiona na półkach sklepowych MM albo Saturn. Miewałem już taką sytuację, że zamawiałem pre-order''a danej produkcji i dostawałem go w terminie późniejszym niż gra pojawiała się w sklepach (bo czasem sprzedawcy wystawiają towar przed oficjalną premierą) i na dodatek wychodziło drożej...

Niby jest ten klucz do wcześniejszego startu... ale skoro wyślą grę dopiero 27 to zapewne aby cieszyć się wcześniejszą rozgrywką trzeba będzie całość po wpisaniu owego klucza ściągnąć. Dużo osób będzie chciało zagrać jak najwcześniej, więc czy to się w ogóle uda ? Gra pewnie waży z 25 giga, więc stąd moje wątpliwości. Jak myślicie zamawiać czy czekać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2012 o 17:35, Siupson napisał:

Jak myślicie zamawiać czy czekać ?


Grę możesz ściągnąć po założeniu konta i wpisaniu klucza z pre-ordera, więc to duża zaleta. Można wcześniej wszystko ściągnąć.
Poza tym jeśli zamówisz, np. w Empiku z dostawą do salonu to grę dostaniesz w dniu premiery albo najpóźniej dzień po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2012 o 15:56, Siupson napisał:

Grę można już pobrać po podaniu kodu z pre-ordera. Ściąga się bardzo szybko. Polecam.


Zaś ja polecam wypowiadać się wątku przeznaczonym do rozmowy o danej grze. Tutaj rozmawiamy o części pierwszej, tutaj wypowiadamy się na temat sequela:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=20586&u=3637

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2012 o 16:53, Ash napisał:

> Grę można już pobrać po podaniu kodu z pre-ordera. Ściąga się bardzo szybko. Polecam.


Zaś ja polecam wypowiadać się wątku przeznaczonym do rozmowy o danej grze. Tutaj rozmawiamy
o części pierwszej, tutaj wypowiadamy się na temat sequela:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=20586&u=3637


Dzięki. Nie wiem jak to możliwe ale jakoś mi umknęło, że ten wątek dotyczy części pierwszej. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem niespodziewanie maila od NCSoftu, że niby próbuję zmienić hasło do Guild Wars, i jeśli rzeczywiście chcę to zrobić, to by kliknąć linka. Jeśli to nie ja, to by wiadomość zignorować. Cóż, maila od razu skasowałem i kminię teraz, czy ktoś mi próbuje konto ukraść (znowu) i co z tym fantem zrobić. Hasło zmienia się poprzez NCSoft Master Account, zatem czyżby tam mi się ktoś włamał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 14:33, Outlander-pro napisał:

Dostałem niespodziewanie maila od NCSoftu, że niby próbuję zmienić hasło do Guild Wars,
i jeśli rzeczywiście chcę to zrobić, to by kliknąć linka. Jeśli to nie ja, to by wiadomość
zignorować. Cóż, maila od razu skasowałem i kminię teraz, czy ktoś mi próbuje konto ukraść
(znowu) i co z tym fantem zrobić. Hasło zmienia się poprzez NCSoft Master Account, zatem
czyżby tam mi się ktoś włamał?


Dostałem podobną prośbę, tylko że na konto w Guild Wars 2. Oczywiście skasowałem i na wszelki wypadek zmieniłem hasło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.08.2012 o 15:10, Piotrbov napisał:

Dostałem podobną prośbę, tylko że na konto w Guild Wars 2. Oczywiście skasowałem i na
wszelki wypadek zmieniłem hasło.

Cóż, skminiłem że i tak dostałbym powiadomienie gdyby ktoś się na NCsoft Master Account zalogował (przynajmniej jeszcze pół roku temu dostawało się maila przy każdej próbie logowania), zatem to też musi być bezpieczne. Może przez klienta gry ktoś chciał to zresetować? Albo to próba pishingu, nie patrzyłem dokładnie z jakiego maila to przyszło, ale jakiś czas temu dostałem maila z prośbą o zresetowanie hasła w Star Wars The Old Republic, a ja tej gry nawet nie mam.

PS. Coś strona ncsoftu przez cały dzień nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Premierę GW2 mamy już za sobą, więc tutaj rodzi się moje pytanie. Jak ma się sprawa z Hall of Monuments? Wciąż można nabijać punkty czy wraz z premierą dwójki wszystko się skończyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 21:09, Baknak napisał:

Premierę GW2 mamy już za sobą, więc tutaj rodzi się moje pytanie. Jak ma się sprawa z
Hall of Monuments? Wciąż można nabijać punkty czy wraz z premierą dwójki wszystko się
skończyło?

Można nabijać aż po kres serwerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 21:12, Dregorio napisał:

Można nabijać aż po kres serwerów.


A jeśli będę jednocześnie grał w GW i GW2, wciąż nabijał punkty do HoM''a, to będę mógł to odbierać "na raty" w dwójce czy wszystko się skończy w chwili połączenia kont?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 21:20, Baknak napisał:

> Można nabijać aż po kres serwerów.

A jeśli będę jednocześnie grał w GW i GW2, wciąż nabijał punkty do HoM''a, to będę mógł
to odbierać "na raty" w dwójce czy wszystko się skończy w chwili połączenia kont?

Nagrody możesz odbierać na bieżąco tam gdzie masz aczki bodaj w gw2 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2012 o 14:54, kamil_E1 napisał:

Opłaca się jeszcze zasiąść do GW po wyjściu dwójki? Jedynka żyje jeszcze czy już nie
bardzo?

Krótko i treściwie - nie opłaca się. Chyba, że lubisz grać w gry MMO z botami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2012 o 17:22, Zabujca_Smokuf napisał:

Krótko i treściwie - nie opłaca się. Chyba, że lubisz grać w gry MMO z botami.

Gw1 nie jest typowym MMO i warto zagrać nawet teraz dla samej fabuły. W dodatku kosztuje krocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować