Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 07.10.2005 o 20:06, Maximo napisał:

Mam pytanko.Dzisiaj zamówiłem GW,i zastanawiam się czy moja średnia znajomośc angielskiego nie popsuje mi gry?


Na pewno nie. :) Znajomość angielskiego się w tej grze przydaje, ale nie jest w pełni wymagana. ;) Niemniej w razie problemów wystarczy poszukać informacji na stronie producenta gry, gdzie podana jest lista stron wybranych przez ArenaNet jako te "nadajace się" ;).
Co do łącza, to można grać nawet na modemie analogowym. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 21:45, -Elk- napisał:

No własnie. Czy gra ta jest dobra? Nie.. źle zadane pytanie. Czy wciąga każdego tak jak World of Warcraft? Bo intersuej
mnie czy opłaca mi sie kupić to. Czy po grze w WoW''''a nie bede czuł pewnego niedosytu? Braku czegoś? Grałem kiedys podczas
jednego weekendu i twierdze, ze bylo fajnie, lecz brakowało mi tej wolnosci, która jest w WoW''''ie czy jak grałem w pseudo
MMORPG w Neverwinter Nights, gdzie był moduły do 3 000 lokalizacji.


Zależy co dla Ciebie było ważne w WoW. Jeśli tylko całkowita swoboda, to w GW możesz czuć się nienajlepiej...Jednak jeśli przetrwałbyś PvE w GW i chwycił bakcyla PvP, to...no powiedzmy, że miałbyś mniej czasu na inne przyjemności. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja odnośnie wymagań sprzętowych. wolę zapytać osób co już w to grały, bo z tymi oficjalnymi to wiadomo jak jest. Czy taka konfiguracja wystarczy? -> P4 1.6 GHz, 256 RAM, GeForce 4 MX 440 64 MB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 23:47, Daerdin napisał:

a ja odnośnie wymagań sprzętowych. wolę zapytać osób co już w to grały, bo z tymi oficjalnymi to wiadomo jak jest. Czy taka
konfiguracja wystarczy? -> P4 1.6 GHz, 256 RAM, GeForce 4 MX 440 64 MB


Wystarczy. :) Na pewno nie max detale, ale spokojnie wystarczy. Znam osoby, które grały na ~2x słabszym sprzęcie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 01:46, Arkadiusz napisał:

> Czy po grze w WoW''''''''a nie bede czuł pewnego niedosytu? Braku czegoś?

comiesiecznego abonamentu :P:P:P


I to jest jedna z wielu zalet GW ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 00:28, Draghmar napisał:

Wystarczy. :) Na pewno nie max detale, ale spokojnie wystarczy. Znam osoby, które grały na ~2x słabszym sprzęcie. ;)


No to jeżeli taki spec mówi, że wystarczy to jestem spokojny ;) Do zobaczenia wkrótce w świecie GW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich
Kupilem sobie wczoraj GW.Gierka super ale jeszcze duzo do nauczenia sie przede mna.Na jednej z ksiazeczekktore znalazlem w opakowaniu jest cos napisane o elektornicznym podreczniku w formacie .pdf na stronie CDprojektu.Oczywiscie na ich stronie nie ma nic takiego :D Teraz moje pytanie : czy ktos ma moze ten podrecznik i moglby mi go przeslac?Z gory bardzo dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 09:15, Agnosots napisał:

Witam Wszystkich
Kupilem sobie wczoraj GW.Gierka super ale jeszcze duzo do nauczenia sie przede mna.Na jednej z ksiazeczekktore
znalazlem w opakowaniu jest cos napisane o elektornicznym podreczniku w formacie .pdf na stronie CDprojektu.Oczywiscie na
ich stronie nie ma nic takiego :D Teraz moje pytanie : czy ktos ma moze ten podrecznik i moglby mi go przeslac?Z gory bardzo
dziekuje.


maila z linkiem do poradnika dostawalo sie po zarejestrowaniu elektronicznym gry w cdprojekcie

PS> wlasnie sprawdzilem, stary link juz nie dziala :( (nawet zmiana w adresie z cdprojekt na gram nie pomaga)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowalem gierke i nadal nic, tzn maila dostalem ale nie ma tam zadnego linka.Bylbym zobowiazany gdyby ktos gdzies wykopal tego pdf-a.Jeszcze jedno pytanie, jest gdzies moze polskich gildi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko: czy na komputerze AMD Athlon 1 GHz, 128 mb SDR RAM, GeForce 2 MX 440 64 mb ta gra będzie mi chodzić? Ewentualnie co muszę dokupić aby gra mi chodziła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 12:25, Agnosots napisał:

Zarejestrowalem gierke i nadal nic, tzn maila dostalem ale nie ma tam zadnego linka.Bylbym zobowiazany gdyby ktos gdzies
wykopal tego pdf-a.Jeszcze jedno pytanie, jest gdzies moze polskich gildi?


powinienes dostac dwa maile, jeden potwierdzajacy ze zarejestrowales gre, drugim z linkiem do poradnika

niestety stary link nie dziala, wiec nie sciagane :(

http://guildwars.pl/ - po lewej u dolu jest link do rankingu polskich gildia, a w tym rankingu po prawej stronie sa linki do stron poszczegolnych gildii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 12:38, kowboj3 napisał:

Ja mam takie pytanko: czy na komputerze AMD Athlon 1 GHz, 128 mb SDR RAM, GeForce 2 MX 440 64 mb ta gra będzie mi chodzić?
Ewentualnie co muszę dokupić aby gra mi chodziła?


na pewno dokupic wiecej ramu (minimum dla gry to 256, zalecane 512)
plus raczej jakas lepsza karta graficzna, bo podobno na twojej tez chodzi (ale bez bajerow graficznych)


Minimum System Specs:
Windows® XP/2000/ME/98
Intel Pentium® III 800 Mhz or equivalent
256 MB RAM
CD-ROM Drive
2 GB Available HDD Space
ATI Radeon 8500 or GeForce 3 or 4 MX Series Video Card with 32MB of VRAM
16-bit Sound Card
Internet connection
Keyboard and mouse

Recommended System Specs:
Windows® XP/2000/ME/98
Intel Pentium® III 1GHz or equivalent
512 MB RAM
CD-ROM Drive
2 GB Available HDD Space
ATI Radeon 9000 or GeForce 4 Ti Series Video Card with 64MB of VRAM
16-bit Sound Card
Internet connection
Keyboard and mouse

ps> te 2GB to przesada, wystarczy 1,3GB
ps2> no i nie trzeba miec CDROM''u :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sobie zainstalowałem i zastanawia mnie jedno. Jako że nie mam najlepszego sprzętu to chciałem zmienić rozdziałkę. I jak bym się nie starał, to ciągle mi się włącza 1024x768. To w takim razie po co jest do wyboru 800x600? A może jest jakiś inny sposób, żeby to zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 12:56, Arkadiusz napisał:

> Zarejestrowalem gierke i nadal nic, tzn maila dostalem ale nie ma tam zadnego linka.Bylbym zobowiazany gdyby ktos gdzies

> wykopal tego pdf-a.Jeszcze jedno pytanie, jest gdzies moze polskich gildi?

powinienes dostac dwa maile, jeden potwierdzajacy
ze zarejestrowales gre, drugim z linkiem do poradnika

niestety stary link nie dziala, wiec nie sciagane :(

http://guildwars.pl/
- po lewej u dolu jest link do rankingu polskich gildia, a w tym rankingu po prawej stronie sa linki do stron poszczegolnych
gildii


wielkie dzieki za linka! dostalem kilka maili ale nie ma w nich zadnego linka ale wiekszosc rzeczy znalazlem na tej stronie do ktorej linka podales. jeszcze raz dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupic sobie guild wars, ale chcialem sie zapytac jak gra bedzie chodzila na takim kompie:

AMD Athlon XP 1800+
1,54 GHz
256 MB RAM
HIGHTECH EXCALIBUR RADEON 9000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 18:03, teamki napisał:

Mam zamiar kupic sobie guild wars, ale chcialem sie zapytac jak gra bedzie chodzila na takim kompie:

AMD Athlon XP 1800+
1,54
GHz
256 MB RAM
HIGHTECH EXCALIBUR RADEON 9000



bedzie chodzila znosnie...troche malo ramu, ale sadze, ze i tak styknie na srednich detalach...w takiej grze najwazniejsze jest lacze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 18:04, snopek9 napisał:

bedzie chodzila znosnie...troche
malo ramu, ale sadze, ze i tak styknie na srednich detalach...w takiej grze najwazniejsze jest lacze :)


Z laczem raczej nie mam problemow. Szybkosc mam 256kb/s, net z kablowki to raczej nie ma lagow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 18:08, teamki napisał:

> bedzie chodzila znosnie...troche
> malo ramu, ale sadze, ze i tak styknie na srednich detalach...w takiej grze
najwazniejsze jest lacze :)

Z laczem raczej nie mam problemow. Szybkosc mam 256kb/s, net z kablowki to raczej nie ma lagow.



brat ma takie samo lacze i gra mu chodzi idealnie, kompa ma rowniez podobnego tylko wiecej ram...moim zdaniem jesli tylko gra Ci sie podoba to mozesz ja kupic...ale mowie byc moze bedziesz musial grac na medium detalach a nie na high...ale to przeciez nie duza roznica :>

aha, ja mam 128 kb/s i tez gralem bez lagow...wiec nie bedzie problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować