Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 17.07.2006 o 12:58, Jarzy napisał:

Krejt->pustynia jest beznadziejna z bieg po hydrach za długi!PRzebiegniesz sie 10 razy po
Craw Stonereaperze w FActions i jak masz troche szczęścia to wpada stonereaper(15-20k na guru)
i do tego troche glittering dust(dobrze schodzi).Do tego troche granitu,pare przedmiotów z
klasy "precious" no i czasem na maxa wypasiona fioletowa lub złota broń.

Tyle że widzisz, jak lubię sobie pofarmić raz, może dwa razy w tygodniu. Nie potrzebuję pieniędzy - moja postać ma wszystko co jest jej potrzebne (komplet perfekcyjnych broni na każdą okazję oraz dwie zbroje 15K na różne przeciwności losu). Robię to dla relaksu, odmiany, rzadko i nie nałogowo. A do takiego radosnego mordowania z dodatkową korzyścią finansową pustynia jest perfekt.

Dlaczego hydra run jest za długi? To sa jakieś wyścigi? Dwa razy po pół godzinki i powrót na pvp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 15:57, Child of Pain napisał:

Eh i znowu ''''fachowcy'''' sie odzywają, Trzeba nabic iles tam xp bez smierci, to wszystko.A
postac moze chce ile miec smierci, byle w okresie nabijania nie zgineła ani razu.


To tak nie działa. Wiele osób tak robiło (podaję jako przykład ludzi z gwguru i guildwiki) i nic z tego. Po wpisaniu komendy musisz otrzymać 0 śmierci. Inaczej nie dostaniesz tytułu za doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 14:39, Jarzy napisał:

No to zdecydujcie sie!Mam 15o śmierci na jednej postaci-czy jeśli od tego momentu zdobęde bez
jednej choćby śmierci 140k doświadczenia to dostane survivor czy nie?



zdobadz ok 15k expa bez zginiecia i zobacz czy pajawi ci sie pasek do tytulu "Survivor"?

jak masz juz jakies smierci to nie :P

wiec zakladaj nowa postac i badz bardzo ostrozny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiem ze "problem" survivora został już jako tako wyjaśniony ale pozwole sobie zebrac wszystkie informacje do kupy :3 pierwszy poziom tytułu "Survivor" dostaje sie za nabicie 20 lvl ( 140,600 exp) w factions bardzo łatwo zdobyć jeśli sie uważa, kolejny poziom "Indomitable Survivor" to "wirtualny" 50 lvl czyli 587,500 expa bez zgonu, i ostatni maksymalny Legendary Survivor czyli "wirtualny" 100 lvl za bagatela 1,337,500 expa bez zgonu, jak podaje guildwiki śmierć w wyniku nieudanej misji oraz w miejscu gdzie musisz umrzeć bo tak przewiduje scenariusz, (np poczatek gry) nie są wliczane go statystyk. sam mam survivora i wiem ze nie trudno zdobyć pierwszy tytuł, na dowód screen :3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaarrgghhhh!!! Ale mnie wkurzaja juz ludzie w Ring of Fire. Co za debile. Mnisi bez wskrzeszania, Wojownicy bezmyślnie ginacy już w pierwszej minucie misji, Mesmerzy atakujacy nie ten cel co potrzeba i cała reszta wychodząca juz na samym początku. Ehh normalnie debilizm do entej potęgi. Jak Ci ludzie dostali sie tak daleko grajac tak beznadziejnie to nie wiem. Szkoda tylko, ze za każdym razem trafiam na tylko takich. ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta misja to cierń w tyłku, jeśli chce się ją przejść z przypadkowymi ludźmi.
Mnie udało się wykonać ją z henchmenami, i to z frontalnym atakiem na fort (co jest łatwiejsze niż obchodzenie go tyłem). Fuksem bo fuksem, ale się udało.
Henche to chyba mniej nerwów niż marni ludzcy gracze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nie masz szczęścia.Ja miałem raz szczęście i zrobiłem ze zgodną ekipą Ring of fire i Abbadons Mouth bonus.Potem wpadł pomóc ziomek z gidlii i jakoś poszło.Hells Precipice bonus zrobiłem z henchami.
Ciekawe jak to naprawde jest z tym surviviorem?Katuje teraz Sharptonguea i nabijam na jego ekipie XP czekając aż w końcu ten skąpy sku...vermin wypluje zielone sztylety!Tak mnie wkurza koleś,że szkoda gadać!4 razy go klepałem i nic nie wypluł!
Krejt->ja farmie,bo lubie dostawać dobre przedmioty.Pisałem wcześniej o ludzkiej skłonności do zbierania pierdoł i cieszenia sie z otrzymywania tych "lepsiejszych".Ty robisz 30 minut raz na hydry a ja w tym czasie dałbym rade zrobić 20 biegów na Stonereapera :D Ten koleś jest tak niesamowicie łątwy,że szkoda gadać!Fajnie farmi sie też verminy.Farmi sie jak tak jak trole.Atakuje mnie po20 verminów i Sharptongue i mogą mi naskoczyć :>

spec_naz_ist->czy nie sądzisz,że nadanie panience xywy Radykalny Edward to troche głupie?(domyślam sie,że inspiracja pochodzi od rudzielca z Cowboy Bebop ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 18:06, spec_naz_ist napisał:

coś nie wyszło... http://img521.imageshack.us/img521/6607/gw004dj1.jpg , gomen nasai.


Ale masz pochrzaniony interfejs :P
Ja próbowalem bić survivora, ale jak mnie charr zabił w Ascalonie to stwierdziłem, że sobie podaruję ;]
Swoją droga nieźle sie wkurzyłem, bo to głupia smierć była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 20:01, Jarzy napisał:

Twoja necro ma całkiem sexi wdzianko.Co to jest za pancerz?Czyżby kurzick?


kurzik 15k green dye ale to sie zmienia w zależnosci od kaprysu. add na twój wcześniejszy post, może i głupie ale wszystkie moje postaci mają imiona z anime czy mang, taki jakiś mało twórczy jestem.
re. Budo. pochrzaniony czy nie jest bardzo czytelny jak gram w oknie (a gram głównie w oknie) swoją drogą tez miałem podobną sytuacje, jak opisywałeś ale własnie dobijałem drugiego poziomu survivora, miałem okolo 550k expa, złapał mnie lag w trakcie zawieruchy... i tak oto zostałem zwykłym survivalowcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem ten tytuł i niestety miałeś racje!Zdobyłem ponad 15k na farmieniu bez nawet jednej śmierci i okazało sie,że nici z tytułu :( Buuhuu!!Wielka szkoda,bo ten tytuł byłby banalny do zdobycia w trakcie farmienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 03:07, Jarzy napisał:

Sprawdziłem ten tytuł i niestety miałeś racje!Zdobyłem ponad 15k na farmieniu bez nawet jednej
śmierci i okazało sie,że nici z tytułu :( Buuhuu!!Wielka szkoda,bo ten tytuł byłby banalny
do zdobycia w trakcie farmienia!


oczywiście to była nowa świerza postać która po /age ma 0 prawda? bo jeśli postanowiłeś od tak w trakcie farmienia nabić te 140k (nie 15k) to przykro mi a AN przeznaczyla ten tytuł tylko dla tych którzy nie umarli od poczatku do końca(w tym wypadku do 20 lvl jeśli mowimy o pierwszej cześci). mam nadzieje ze to rozwiązało wszelkie niejasnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją wątpliwości sam rozwiązałem wczoraj kiedy farmiłem,bo po zdobyciu ponad 15k nie pojawił mi sie pożądany pasek.Przynajmniej nie będe musiał sie o to martwic teraz ;) Ale trzeba być naprawde dobrym,żeby nie dać sie zabić przez tak długi czas ALBO...można poprosić o power lvl!To drugie jest bardziej prawdopodobne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 11:05, spec_naz_ist napisał:

oczywiście to była nowa świeża postać która po /age ma 0 prawda?


Musisz być bardzo szybki, by ta komenda kiedykolwiek Ci zwróciła zero :). Do śmierci stosuje się komendę /deaths.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta cała zabawa z komendami to jest naciągana :/ Ot tak,żeby sie gracze nie nudzili jak n-tą postacią przejdą gre.Niektóre tytuły są zabawne jak np.drunkard,ale tytuł exploratora to tylko zawracanie sobie buły :/ Są takie miesje do których najchętniej nigdy bym nie wrocił (Abaddons Mouth,Naphui quarter,Dragon''s Lair,pare misji w dżungli itd.)a tu trzeba znowu robić te głupie miejse tylko po to,żeby "zwiedzić" nieodkryte kawałki mapy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 15:22, DragonLord napisał:

> oczywiście to była nowa świeża postać która po /age ma 0 prawda?

Musisz być bardzo szybki, by ta komenda kiedykolwiek Ci zwróciła zero :). Do śmierci stosuje
się komendę /deaths.


dobry boże, ale wtopa ^^ przyznaje sie do pomyłki /age jest od wieku :3 , odrobina wowa i prosze jaki człowiek sie staje...
do postu Jarzego, survival w factions jest w brew wszystkiemu latwy do zdobycia, ale dla osoby która zdobyła by go w propethies to miałbym pełny szacunek i mase podziwu, oraz pytanie gdzie zbindowała alt=f4 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować