Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 27.09.2012 o 21:04, Marcin08 napisał:

no ale z tego mi sie wydaje krocie oznacza dużo ;)

Porównując z cenami premierowymi to krocie ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2012 o 08:10, qq_MoaR napisał:

Porównując z cenami premierowymi to krocie ;d


http://sjp.pwn.pl/slownik/2475294/krocie
Przeczytaj, a potem przeczytaj swoje wypowiedzi i zobacz, co nie pasuje. :>

A tak w temacie to imo nie warto - dwójka jest dla mnie znacznie przyjemniejsza i jak tak dalej pójdzie to do końca roku mogę mieć odhaczone tyle godzin gry, co w jedynce przez prawie sześć lat. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2012 o 14:35, qq_MoaR napisał:

Aaaa.. no popacz, przez tyle lat byłem przekonany, że to "mało" :P

Nawet nie wiesz jaką furę kasy przepuściłeś w ciągu życia przez to błędne przekonanie. ;)
ps. "popatrz"
ps2. Zalecam czytanie we wzrastających dawkach. Nic lepiej nie daje obycia z poprawną pisaniną.
Od kiedy przeglądarki mają podkreślanie "ortów", to od biedy ujdzie nawet to forum .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2012 o 01:59, Olamagato napisał:

ps. "popatrz"

Napisałem tak specjalnie;)

Dnia 08.10.2012 o 01:59, Olamagato napisał:

ps2. Zalecam czytanie we wzrastających dawkach. Nic lepiej nie daje obycia z poprawną
pisaniną.

Akurat tutaj wyszło, że żyłem w błędnym przekonaniu. Dosyć często używałem tego słowa błędnie i nikt nie zwrócił mi na to uwagi aż do teraz.

Dnia 08.10.2012 o 01:59, Olamagato napisał:

Od kiedy przeglądarki mają podkreślanie "ortów", to od biedy ujdzie nawet to forum .

? ..Wiem.

Co do tematu, mam nadzieję, że jeszcze wypełnią te puste punkty z homa jakimiś bzdetami, wtedy gw1 ożyje ^^ i może wtedy uznacie, że ''warto''. Np. takie chaosy, mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2013 o 23:34, Net_com napisał:

Pamięta ktoś jak się przypisywało pety do HoM ? ;D


Wszelki duch pana Boga chwali, ktoś napisał w temacie jedynki
Bierzesz unded peta, zanosisz do HoMa, klikasz na monument (pierwszy albo drugi po lewej) i masz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2013 o 23:34, Net_com napisał:

Pamięta ktoś jak się przypisywało pety do HoM ? ;D


Jasne, że tak ;).

Bierzesz takiego peta z sobą do HoM''a i tam zagadujesz do jednej z platform, gdzie się wkłada pety. Pamiętaj, te pety nie mogą mieć w sobie napisu, że już zostały do HoM''a przydzielone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2013 o 23:36, Piotrbov napisał:

> Pamięta ktoś jak się przypisywało pety do HoM ? ;D

Jasne, że tak ;).

Bierzesz takiego peta z sobą do HoM''a i tam zagadujesz do jednej z platform, gdzie się
wkłada pety. Pamiętaj, te pety nie mogą mieć w sobie napisu, że już zostały do HoM''a
przydzielone.

Rzeczywiście a ja się zastanawiałem i cały czas myślałem że funkcja "pokazania" peta to tylko możliwość obejrzenia tego już wystawionego :D Widać że GW już zbyt dlugo leżało zakurzone. Wróciłem sobie do jedynki żeby pozamykać pewne rozdziały związku z tym że zacząłem przygodę z dwójką i straciłem prawie godzine na biegani po różnych miastach i rozmowę na czacie o tym jak to kiedys było w GW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 13:03, Ha_Xior napisał:

> /.../

Wbiłeś już w końcu tego goda??

Ło, panie, dawno temu.
Ale co mi z tego, na razie nie mam kompa, żeby odpalić dwójkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 13:05, Daelor napisał:

Ło, panie, dawno temu.
Ale co mi z tego, na razie nie mam kompa, żeby odpalić dwójkę :P


Znam ten "ból", a niestety jedynka jest już ledwo żywa, zbiorowisko ludzi można spotkać chyba tylko w LA i Kamadanie bo nawet ToA czy GoA świeci pustkami :/ A szkoda, szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 13:11, Ha_Xior napisał:

Znam ten "ból", a niestety jedynka jest już ledwo żywa, zbiorowisko ludzi można spotkać
chyba tylko w LA i Kamadanie bo nawet ToA czy GoA świeci pustkami :/ A szkoda, szkoda...


Teraz to zbiorowisko ludzi możesz spotkać w Shing Jea Monastery na ringach xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Promocja cdp.pl spowodowała, że szybko kupiłem brakujące kampanie (Factions i EotN) i po 3 latach wróciłem do GW. Najpierw chciałem zagrać w GWEN, bo wcześniej miałem dostęp do 3 godzinnej wersji próbnej i to powrót do Tyrii przypadł mi bardziej do gustu niż Kintaj. Problem w tym, że gra jest cholernie trudna. Nie wiem czy to ja już zastygłem, czy w czym rzecz, ale nie mogę wykonać głupiego questa bo w drodze ginę kilka razy. :P

Czy mi się wydaje, czy rzeczywiście podnieśli nieco poziom trudności tej kampanii? Jakieś rady na początek? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2013 o 17:04, Rick napisał:

Czy mi się wydaje, czy rzeczywiście podnieśli nieco poziom trudności tej kampanii? Jakieś
rady na początek? ;)

Może problem leży w buildach hero leczących i fakt, że nie mają oni run i dobranej broni :P

OAhiYwh8YtjmSTh34sqCAAAA / Nec/ryt
-Nigdy ''nie wyleje się'' z many.
-Prot/healer w 1.
-Można zastapić xinrae na oręż remedium

OACjAyiG5OYTr3jLcyMdmXMAAA /Soul Twister ryt/any
-heavy prot
-potrzebne micro dla lepszego rezultatu

OANCY8zzYsqqFXJ1j7aARmA / Protector Nec/monk
-fajnie działa z UA monkiem, na heavy condition

OwUTMs2CZih4uhuajY6rBMDoHAA /UA monk
-instant ress

Z UA i Protem nie da się zginąć, raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.02.2013 o 18:09, qq_MoaR napisał:

Może problem leży w buildach hero leczących i fakt, że nie mają oni run i dobranej broni
:P

O to to to. ;)

Szukałem buildów na tej stronie z przypietego postu, ale wielu umiejetności mi po prostu brakuje. Chyba czeka mnie szukanie kilku elitek. :P

Z bronią to już w ogóle masakra. Pamiętacie swego czasu jak w GW poblokolwali konta oszustom? Niestety mi też się trochę oberwało rykoszetem. :P Mail do AN załatwił sprawę i odblokowali mi konto, niestety całe złoto i bronie zniknęły. :P

>/.../
Dzięki wielkie, popratrzę a nuż mam odpowiednie skille. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktoś jeszcze gra w stare gw?? ja mój avatarek mam z czasów gdy wychodziło prophecies...

kurde, po paru latach odpaliłem spowrotem pod wpływem nostalgii a bardziej promocji ze sklepu cdp (wczesniej sprzedalem konto, teraz zakupiłem sobie za grosze nightfall i GWEN w którego nie miałem okazji zagrać)

nie mam zamiaru tracić życia na GW2, ale miło wspominałem tę gierkę i chciałem zobaczyć jak wygląda GWEN.

a tu takie pustki... tylko na amerykańskich dystryktach parę ludzi... szkoda.

myślałem, że jeśli wciąż sprzedają te wydania "complete" to jacyś nowi ludzie przybędą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja też skorzystałem z promocji, więc jakbyś kiedyś chciał zagrać w którąś kampanię to polecam się ;)
IGN: Rick Pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować