Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Ja w Old Ascalonie, niedaleko miejsca, gdzie spotykasz czasem mnicha dającego różne questy (ze 2-3), niedaleko dużej grupki Grawli, znalazłem Gwen''s Broken Flute. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie ważne. Ale od razu widać różnicę jak się gra wraz z Amerykanami przeciwko Europejczykom. Prawie dobiegłem wraz z nimi do Rank 2 :O) Europejczycy albo nie umieją grać zespołowo, albo Tomby nie są dla nich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2005 o 09:43, DEViANCE napisał:

No nie ważne. Ale od razu widać różnicę jak się gra wraz z Amerykanami przeciwko Europejczykom. Prawie dobiegłem wraz z
nimi do Rank 2 :O) Europejczycy albo nie umieją grać zespołowo, albo Tomby nie są dla nich...


Po prostu trafił ci się dobry team.
Na Eu także takie się trafiają.

Grałem na americ''e ale wróciłem spowrotem na eu. Dlaczego?

1) Wszyscy tam mówili tylko po angielsku :P ciężko było mi zrozumiec ich język :D (Niemca czy francuza mówiącego po angielsku - rozumiem bez problemów. Ale amerykana...) i to nie jest żart T.T

2) Źle się czułem - gdy na tombach pisało "american team" a potem europa nas rozkładała :/. Powtarzam ! To wszystko wina teamu. Nie raz trafiali mi się mądrzy inaczej na Am.

3) Częsciej można spotakc Polaka :D. Co jest dla mnie naprawdę dużym plusem.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja znam na tyle dobrze angielski, że się z nimi mogę bez większych problemów porozumieć. Na Europie miałem samych idiotów, którzy rozchodzili się na wszystkie strony. Jeden atakował monka, drugi woja, a jeszcze inni necro i jak z taką drużyną chcesz wygrać? Raz czy dwa razy miałem dobry team, ale jak natrafiliśmy na Koreańczyków to z 2 nas już opuściło, a Amerykanie to nawet nie myślą o oddaniu walki.
1) Korea > Ameryka > Europa - tak wygląda skala siły.
2) Ameryka gra zespołowo całkowicie. Raz specjalnie lider chciał przegrać by wywalić monka, który pojawia się dopiero w połowie walki.
Więc dla mnie Am jest znacznie potężniejsza od Europy, a już nie jeden raz zdarzyło mi się spotkać Polaków na Amerykańskich serverach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo trzeba dobrą drużynę zebrać. Tzn. nie stać i brać z łapanki, kogo popadnie, a konkretne klasy i zawsze przepytywać ochotników pod kątem ich gry itp. Podać im ich zadania itd. Jak się nie wywiążą, to w następnej walce się ich żegna. Tylko w ten sposób można coś teraz w Tombach osiągnąć w momencie, w którym królują albo drużyny gildiowe albo IWAY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Amerykanie gdy wchodzi jakiś gostek do drużyny pytają się o niego: co używa i czy wie to i tam to, jeśli nie to żegnamy go. A Europejczycy biorą kilku monków nie pytając czy wszyscy to prot czy heal albo smith. Bynajmniej ja widzę zalety grania na amerykańskich serverach. Ostatnio nawet rozwaliliśmy Koreańczyków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2005 o 19:51, Hopeless napisał:

Zabójczyni? Och! Coś mi tu Diablo zalatuje... :] Naprawdę, czy twórców nie stać na nieco więcej, hmmm, inwencji?


Lol masz racje. Blizzard ma monopol na złodziei i zabójców :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hola hola ! Jak powiedział przedmówca Blizzard nie ma monopolu na zabójców. Poza tym założę się, że w związku z dojściem nowej postaci pojawi się wiele nowych innowacji w samej rozgrywce :D aż nie mogę się doczekać kiedy wypróbuję nową klasę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja poczekam z zachwytami, aż podadzątro oficjalnie. Fanowskie strony potrafiamieć sporo informacji, ale też zdarza im się fantazjować. Zabójca jako klasa jednak na pewno byłaby bardzo ciekawa.

Valed - może z takimi osadami poczekaj, aż zobaczymy listę skilli tej postaci. To, że się tak samo nazywa profesja nie znaczy, że będzie podobna do Zabójczyni z D2. Zwłaszcza że zabójca to jedna z klasycznych profesji fantasy (jest w D&D, pewnie też w Warhammerze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.11.2005 o 20:39, Bambusek napisał:

Valed - może z takimi osadami poczekaj, aż
zobaczymy listę skilli tej postaci. To, że się tak samo nazywa profesja nie znaczy, że będzie podobna do Zabójczyni z D2.
Zwłaszcza że zabójca to jedna z klasycznych profesji fantasy (jest w D&D, pewnie też w Warhammerze)


Chyba nie wyczułeś sarkazmu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować