Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Gra jest doskonała, według mnie to najlepsza sieciowa gra RPG jaka jest na PC. Jest w niej duzo możliwości rozowju postaci, odkrywania terenu itd. W skali 1do 10, dałbym 9+, dlatego, że jest ciut mało slotów na postacie. Można je dokupić za 8 euro podajże, ale po co wydawać kase?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2006 o 21:53, Bambusek napisał:

Ma być taka możliwość - ale chyba jeszcze tych slotów kupić nie można.


Jak nie mozna?! Była kiedyś informacja na głównej stronie gramu, że można kupić takie sloty.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2006 o 21:57, graczomaniak napisał:

Hmm...to może. Ciekawe czy w Nightfall będą nowe sloty??:)


Pewnie będą na tej samej zasadzie co zostały dodane w Factions czyli po jednym na nową klase.
Inna sprawa co na jeszcze AN naobiecuje :P i ile z tego będzie naprawdew grze.
Np. taka głupia sprawa - sporo czasu już minęlo od premiery GWF i jakoś nie widze nowych emblemów na cape''a. Czyżby to bylo takie skomplikowane dodać do gry 10 obrazków? Albo wielce obiecywany Reconnect - niezły chwyt reklamowy. Osobiście bardzo lubie GW, ale czasami to naprawde rece opadają i chce sie tylko krzyknąć OMG!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akuraty nikt nie obicywał reconnect równo z Factions. Miał pojawić się po premierze dodatku. Zapewne bedzie przy okazji Factionowego summer update

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż może być ciężko rozwiązać sprawę reconnectu. Wiadomo że po każdej wizycie w mieście postać zostaje uleczona i znika DP, więc reconnect może prowadzić do przekrętów. Naprzykład ktoś może specjalnie wyjść z gry, w mieście się uleczyć i wrócić do gry bez DP i z maksymalnym życiem. To są tylko moje spekulacje więc nie bierzcie tego posta tak na serio.


A teraz mam pytanko do osób które przeszedły już Factions. Mam problem w misji Raisu Palace, mam słabego neta więc gram z Henchami i tu pojawia się problem jakich Henchmanów najlepiej wybrać, którzy będą najbardziej pożyteczni podczas wykonywania tej misji ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest na to sposób. Dostajesz DC to twoja postać nie tyle znika z lokacji, co pada martwa (nie dostaje w tym momencie DP) i na pasku party robi się szara. Jak użyje recconect to pasek robi sie normalny i można wskrzesić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A zna ktoś sposób, żeby pod N nie pojawiał się reconect?? Od paru miesiecy tak mam i nei wiem co z tym zrobić , a jest to strasznie wkurzające ;/. Zrobi mi sie reconet i od razu jestm offline, a ktos potrzebuje do mnie szeptać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieje,ze beda choc 2 nowe sloty!Ale te nowe klasy jakies takie powtarzalne sa i bez wyrazu.Dervisza ratuje tylko ta kosa :/ Ja sobie zrobie dobrego,starego mnicha :) Ot co!

Pytanie do ostatniej misji w Factions:JAK POKONAĆ TEGO CHOLERNEGO ĆWOKA SHIRO?Dolatuje do niego drużyną i jest zwała!Nie można gnoja położyć!Albo teleportuje kogoś do krainy duchów albo używa Meditations of the reaper i cała drużyna idzie do piachu :( Czy jak on wali medytacje to go atakować czy zwiewać?On ma takie skille,że gacie spadają do kostek i wskakują na głowe!!Jak go pokonać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2006 o 22:43, Jarzy napisał:

Miejmy nadzieje,ze beda choc 2 nowe sloty!Ale te nowe klasy jakies takie powtarzalne sa i bez
wyrazu.Dervisza ratuje tylko ta kosa :/ Ja sobie zrobie dobrego,starego mnicha :) Ot co!

Pytanie do ostatniej misji w Factions:JAK POKONAĆ TEGO CHOLERNEGO ĆWOKA SHIRO?Dolatuje do niego
drużyną i jest zwała!Nie można gnoja położyć!Albo teleportuje kogoś do krainy duchów albo używa
Meditations of the reaper i cała drużyna idzie do piachu :( Czy jak on wali medytacje to go
atakować czy zwiewać?On ma takie skille,że gacie spadają do kostek i wskakują na głowe!!Jak
go pokonać?


http://gw.gamewikis.org/wiki/Imperial_Sanctum_%28Mission%29

mi to zajelo ok 5 minut (2 razy juz prawie ginal, dopiero za 3 razem zginal)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Ark za linka.Teraz potrzebuje jakiegoś zabójczego buildu dla zabójcy na PvE.Chciałbym móc zabijać szybko i być gotowy na kolejnego wroga i nie musieć czekać na przeładowanie skilla albo regeneracje energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie, pierwszą gre z serii Guild Wars jaką zakupiłem to GW: Factions, teraz chce kupić zwykłego Guild Wars i czy bede mogl polaczyc konta GW z GW:F i w pozniejszym czasie z GW:N ? Cos mi sie o uszy obilo ze jak najpierw sie zrobilo konto GW:F nie mozna dodac podstawki to prawda ?


Pozdro Adik San

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, to by było bez sensu. Jak masz GW:F możesz dodać pierwszą część. ArenaNet własnie po to zrobiła dodatki stand-alone. Jak komuś się spodoba dodatek to może kupi i pierwsza część. Inne ograniczenia byłyby bez sensu z marketingowego (kasa) punktu widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 11:06, HumanGhost napisał:

Nie, to by było bez sensu. Jak masz GW:F możesz dodać pierwszą część. ArenaNet własnie po to
zrobiła dodatki stand-alone. Jak komuś się spodoba dodatek to może kupi i pierwsza część. Inne
ograniczenia byłyby bez sensu z marketingowego (kasa) punktu widzenia.



Czyli z twojej wypowiedzi chodzi że można dodać GW do GW:F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2006 o 22:43, Jarzy napisał:

Pytanie do ostatniej misji w Factions:JAK POKONAĆ TEGO CHOLERNEGO ĆWOKA SHIRO?Dolatuje do niego
drużyną i jest zwała!Nie można gnoja położyć!

Hmm, zabawna sprawa.
Mnie udało się go sprowadzić do parteru za pierwszym razem, z pomocą całkowicie przypadkowego teamu (naprawdę straszny miszung bez myśli przewodniej) a całość misji zajeła nam dwie minuty i jedenaście sekund.
Kluczowe jest wzięcie skilla od Kuunavanga na samym początku i mądre go wykorzystanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2006 o 18:58, Sarafan_Knight napisał:

Grasz w GW Jay? ;)


Gram i od razu odpowiadając MonkOfWar: a) mam kilka postaci, b) gram nieregularnie, c) lepiej nie przyznawać się grając, że, bo ja wiem, jest się członkiem NCsoftu, Areny albo CDP, bo to zawsze niesie ze sobą pewne konsekwencje. Ja chcę pograć, żeby się pobawić, a nie żeby ktoś mnie obserowwał, komentował, albo cały czas gadał :P BTW, może jestem w forumowej gildii, ale nikt o tym nie wie? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 11:18, Jay Z napisał:

BTW, może jestem w forumowej gildii, ale nikt o tym nie wie? ;>


Raczej nie, chyba, że jesteś na forum pod kilkoma nickami - każdy member podał swój nick na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze jest to,że nie wziąłem skilli od smoka!!I za każdym razem leceiliśmy jak debile do Shiro "na sucho"!A co ciekawe z pierwszą moją ekipą w tej misji sprowadziliśmy Shiro do 1/10 paska energii nie mając skilli od Kuunavang!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować