Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 26.07.2006 o 22:06, graczomaniak napisał:

Piotrbov za ile robisz run z LA do Ascalon?? (sorki za offtop):)


od 1.5k ( dla członków z gildii ) przez 2.25k do 3k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2006 o 22:23, Khalid. napisał:

Nie wiem czy zauważyliście, ale sklep już zniknął :/
Ciekawe co im nie wypaliło...


Myśle że to przez te błędy - sprawdzą, poprawią i dadzą pewnie lada dzień działające... Bo po co mają denerwować ludzi czymś co nie działa? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2006 o 23:16, graczomaniak napisał:

Eee to podziekuje :D. Myslałem że za darmo jak dla gildii...:)


No wiesz mam mało czasu a pilnie potrzebuje kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się nowy dodatek. Próbowałem postaci. Takie sobie raczej. Wyglądem ani umiejętnościami nie porywają.
Telenoweli ciąg dalszy. Ciekawe, dlaczego do szachów nie ma dodatków...
Odcinek 534 - Świt Smoka. Dodatkowe klasy - pół-człowiek, pół-smok (jakieś tam ogniste ataki) oraz Druid (ataki żywiołem ziemi, przywoływanie, leczenie, regeneracja energii). A nie, przecież Druid był w odcinku 254 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście Derwish sie podoba - moze i jeste to jakieś polączenie Elema z Wojem, ale gra się tym lepiej niz Assasinem ( na mój gust). Poza tym jego możliwośc przemiany w avatara boga wnosi coś nowego.
Za to kto mnie do siebie nie przekonal? Paragon - calkowicie zbedna klasa, Łucznik bazowany na woju...no i ten wyglad.....taki......dziwny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem własnie skille dervisha... no ta postać po prostu wymiata :) Z takimi skillami, ech. Jeżeli ta postać będize miała odpowiednią pomoc ze strony monków, innych enchanterów to wszystko "wykosi" ;P Bardzo wiele skillow dervisza bazuje na traceniu enchanta. Jest na przykład taki sig, który leczy do 114hp, jeżeli stracimy enchanta w ten sposób to recharguje się automatycznie od razu :) ( http://gw.gamewikis.org/wiki/Signet_of_Piety )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dopiero wstałem, ale zaraz zabiorę sie do testowania. Potem Wam pomarudze jak było ;P
Co do klas to chyhba nightfall kupię, bo obie wydają mi sie interesujące, a z perspektywy czasu mozna stwierdzić, ze klasy z Factions... takie jakieś niewyraźne (przynajmniej rt).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech...te update prędzej zabiją niż cokolwieg zrobią :(.

HumanGhost ----> Necro postażany?? o.O, jak tak to niewybacze tego ANet.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rytek może i tak, ale Assassin jest świetny. Może nie ma takiej siły jak woj, ale jest nieco szybszy i ma lepsze comba.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zonk, czuje sie zaskoczony i znowu jak noob, grajac nowymi klasami. AN sie jakos udalo i klasy są swierze a nie odgrzewane kotlety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować