Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Nowa postać, nowe skille, nowe buildy. Oczywiście dobrze by było jakby był przelicznik x3 :) Oby tylko AN wraz z ich testerami wychwycili zbyt potężne skille i tak je zbalansowali, aby rozgrywka była na poziomie. Już teraz jest dobrze i oby to się nie spartoliło.

Assassinka - to może być mix warra/rangera i leciutko mesmera. Nie spodziewam się, aby to była Asska podobna do tej z D2. AN stara się iść w innym kierunku. Pozostaje czekać :)

Drag - nie reklamuj się :D:D:D [tak, wiem - to nie jest reklama ^_^]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2005 o 11:57, Allanon napisał:

Drag - nie reklamuj się :D:D:D [tak, wiem - to nie
jest reklama ^_^]


Skoro to wiesz, to po co piszesz bzdury?

Mix wojownika i łowcy to...W/R lol. Wg tego opisu, który jest na obrazku można wywnioskować, że postać ta będzie używała dwóch broni, ale zapewne mniejszych, korzystała z noży do rzucania i potrafiła się "ukrywać". Wątpie aby znikała, ale może będzie mogła rozwijać atrybut pozwalający np. na Evade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ugh :) zabolało co? :P

Nie chodziło mi o sklejenie profesji poprzez dobór skilli [bo tym jest W/R, jak widać masz nikłe pojęcie o tym]. Chodziło mi o to, że będzie to postać pośrednia między tymi klasami. Będzie umiała dokopać [ale nie tak jak Warrior] i będzie zwinna [ale nie tak jak Ranger]. Pojął?

Oczywiście to tylko spekulacje i do czasu oficjalnego przedstawienia nowych profesji ze skillami, można tylko gdybać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś przestać obrażać ludzi i jak zwykle kręcić...
Widać mało zajmujesz się GW, a dużo biadoleniem, bo ułożenie buildu wg podanego z Ciebie schematu, w obecnym momencie jest właśnie możliwe dzięki połączeniu dwóch klas - Wojownika i Łowcy, i zastosowaniu odpowiednich umiejętności. Poza tym Łowca *nie jest* zwinny...

PS
Nic mnie nie zabolało, bo nie miało co. :) Ani nie stosuje reklamy ani jej nie potrzebuje. Zapoznaj się wpierw z tym co jest uznawane za reklame, a później się wypowiadaj. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2005 o 13:44, Draghmar napisał:

Mógłbyś przestać obrażać ludzi i jak zwykle kręcić...

Lubisz ten tekst.... żeby on miał jeszcze pokrycie.

Dnia 16.11.2005 o 13:44, Draghmar napisał:

Widać mało zajmujesz się GW, a dużo biadoleniem,

Co do znajomości GW - bez urazy - ze swojego źródła wiem, że mam o tej grze znacznie większe pojęcie niż Ty. Druga sprawa: nie grałeś nigdy ze mną, ani przeciwko mnie - więc o moich umiejętnościach również nie masz pojęcia.

Dnia 16.11.2005 o 13:44, Draghmar napisał:

bo ułożenie buildu wg podanego z Ciebie schematu, w obecnym momencie jest właśnie możliwe dzięki połączeniu dwóch klas - Wojownika i Łowcy,
i zastosowaniu odpowiednich umiejętności. Poza tym Łowca *nie jest* zwinny...

Jak widać masz duże problemy ze zrozumieniem. Nie chodzi o BUILD. BUILD to ułożenie skilli. Część z W, część z R. To jest W/R.
W/R leje dokładnie tak samo jak Warrior. Ta sama siła, te same obrażenia. Gdybyś uważniej czytał, to byś zauważył pewne wyrażenia w nawiasach, które dużo mówią.
Zwinność Łowcy = zdolność do uników. Zabójczyni powinna być bardziej wprawiona w tym, przynajmniej teoretycznie.
Napiszę to jeszcze raz:
"Będzie umiała dokopać [ale nie tak jak Warrior] i będzie zwinna [ale nie tak jak Ranger]"

Dnia 16.11.2005 o 13:44, Draghmar napisał:

:) Ani nie stosuje reklamy ani jej nie potrzebuje. Zapoznaj się wpierw z tym co jest uznawane za reklame, a później się
wypowiadaj. :)


Reklama -> Przyganiał kocioł garnkowi. Chociaż na pewno i tak nie zrozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko ciekawi, dlaczego CDP właściwie otwarcie ignoruje GW. Info o Assasinie krazy po sieci już od dobrych kilkunastu godzin, a na gram.pl ani słowa. Gdyby to dotyczyło WoWa albo Burning Crusades to pewnie byśmy już o tym od 6 rano mogli czytać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bambusek - bo z WoW''a CDP ma kasę ze sprzedaży kart Pre-Paid i samych pudełek. Poczekamy chwilkę i GW również stanie się kopalnią złota :) mimo braku abonamentu i braku konieczności kart do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej ludzie mam takie pytanie co do GW. Otoz gram na maxymalnych detalach a moja postac wyglada troszke ladniej od innych. Tzn ja gram wojownikiem, mam ta pierwsza zbroje (zowie sie chyba rekruta) i kiedy stane obok innego goscia z ta sama zbroja, moja wyglada ladniej; ćwieki sa bardziej wyrazne ale tez sie blyszczy. Czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2005 o 15:51, MatejM napisał:

Hej ludzie mam takie pytanie co do GW. Otoz gram na maxymalnych detalach a moja postac wyglada troszke ladniej od innych.
Tzn ja gram wojownikiem, mam ta pierwsza zbroje (zowie sie chyba rekruta) i kiedy stane obok innego goscia z ta sama zbroja,
moja wyglada ladniej; ćwieki sa bardziej wyrazne ale tez sie blyszczy. Czy to normalne?


No jeżeli masz wszystko max to chyba tak :D.
Chodzą słuchy ,że w miastach jest "ciut" brzydziej niż na misjach/questach - ażeby gra chodziła szybciej. Chyba tutaj szukaj przyczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2005 o 15:51, MatejM napisał:

Hej ludzie mam takie pytanie co do GW. Otoz gram na maxymalnych detalach a moja postac wyglada troszke ladniej od innych.
Tzn ja gram wojownikiem, mam ta pierwsza zbroje (zowie sie chyba rekruta) i kiedy stane obok innego goscia z ta sama zbroja,
moja wyglada ladniej; ćwieki sa bardziej wyrazne ale tez sie blyszczy. Czy to normalne?

Dzieje się tak dlatego, że w miastach tylko postać gracza ma tekstury w wysokiej rozdzielczości. Cała reszta ma obniżoną jakość, aby nie robić zbytniego obciążenia.
Przy wejściu do danej misji/lokacji innej niż miasto, wszystkie postacie mają najwyższą jakość tekstur. Zarówno Twoja jak i członków drużynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2005 o 19:50, Jarzy napisał:

Zapowiada sie ciekawie nowa klasa :D Choc nie sądze ,żeby ta klasa dużo zmieniła rozgrywke :/


Spoko ^_^.

Assasian + Kierowca autobusów = Nowy farm build :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2005 o 19:50, Jarzy napisał:

Zapowiada sie ciekawie nowa klasa :D Choc nie sądze ,żeby ta klasa dużo zmieniła rozgrywke :/


Jak to nie zmieni? Moim zdaniem bardzo dużo zmieni zwłaszcza w PvP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez wprowadzenie tej klasy wszystkie profesje się zmienią, chociażby dlatego, że po dodatku będą długo updateować, aby zrównoważyć klasy. Powstaną nowe buildy, będą mieszanki W/A, A/W itd. Z tego co napisałeś wynika, że tego nie zauważyłeś :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądze, że update odnośnie balansu odbędzie się razem z wgraniem nowego silnika. Poza ty sądze, że skille Assassina i reszty ekipy będą starali się dopasować do już istniejących tak aby zrobić jak najmniej zmian. Ciekawe jakie są szanse, że udało by im się to zrobić w 100% ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde mam dzis pecha :/ wywalilo mnie z gry 3 razy! ehhh... i tak bede dochodzil do przeznaczonego miejsca az do usranej smierci... kiedy bylem tak blisko musiało mnie wywalic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2005 o 00:58, Cord napisał:

Gdzie moge znaleśc collectora z Hełmem, Butami i nadkolannikami?? jestem Wojownikiem w prologu.
Pozdro

Przejdź się po tym mieście na A obok Ascalonu - po tutorialu nazywa się Sardellac Sanktuarium. Tam jest podziemie i są tam 2 collectory. Chyba 2 jest w Forcie Ranik, ktośtam jeszcze przy drodze :P, może za tą wielką, otwartą jaskinią z Devourerami - gościu daje za Grawlowe naszyjniki, jeszcze obok merchanta po drodze z A... do Ascalonu obok Warmów :P
A na przyszłość: SAM SZUKAJ!
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować