Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Tak sobie pograłem w darmowy weekend w GW2, że aż mnie przyciągnęło do GW1 :) O ile nie mam pytań w stylu czy się opłaca czy nie, tak nurtuje mnie jedna sprawa. Czy da się przejść wszystkie misje samemu? Pamiętam grałem zawsze po premierze dodatku i różnie z tym bywało. Najczęściej cel podstawowy się dało osiągnąć, ale dodatkowych już nie. Czy jest to możliwe po tylu latach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2013 o 15:13, Evertsen_Dante napisał:

Najczęściej cel podstawowy się dało osiągnąć, ale dodatkowych już nie. Czy jest to możliwe
po tylu latach?


Powinno się dać, choć niektóre może być trudno. Od dłuższego czasu jest możliwość posiadania w teamie 7 herosów, więc nie jesteśmy zdani na bezmózgie henche i jest łatwiej niż to było po premierach dodatków. Dawno już nie grałem pve w gw1, ale wiem, że są team buildy dla herosów dzięki którym gra przechodzi się praktycznie sama w większości lokacji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2013 o 16:20, Evertsen_Dante napisał:

Dziękuję Wam pięknie :) wychodzi na to, że od października wracam do GW.


Jakby co, to z chęcią mógłbym z tobą połazić sobie w GW 1, misje itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.08.2013 o 17:55, Piotrbov napisał:

Jakby co, to z chęcią mógłbym z tobą połazić sobie w GW 1, misje itd.


Jasne, jak już będę grał to sobie dodam do znajomych. Dla pewności tutaj też napiszę, a nuż ktoś jeszcze będzie chciał odkurzyć tę grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.08.2013 o 18:13, Evertsen_Dante napisał:

Jasne, jak już będę grał to sobie dodam do znajomych. Dla pewności tutaj też napiszę,
a nuż ktoś jeszcze będzie chciał odkurzyć tę grę :)

Też się chętnie dołączę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2013 o 23:13, Evertsen_Dante napisał:

Tak dalej pójdzie to nie będa potrzebni żadni herosi :D

Jeśli chodzi o mnie to czekam na odpowiedź supportu. Trafił mi się kod 045...

Ja muszę wrócić na stancję z komputerem. Czyli od wtorku. ;) Mój IGN to Rick Pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2013 o 20:46, Ha_Xior napisał:

Czyż ktoś jeszcze z forum gra w gw1? O.o
Mam do dobicia kilka misji HM w prophie i vanqów na elemce, no a wiadomo samemu się nie
chce :P


GG w podpisie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PYTANIE ( w miarę ważne )
Jak można odzyskać teraz password do GW? Zapomniałem na amen co tam mogłem mieć, pamiętam nazwy postaci i e-mail. Funkcja "Reset Password" wbudowana w kliencie gry jest niedostępna więc jak inaczej mogę je odzyskać?
Pomocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2013 o 12:07, Ha_Xior napisał:

PYTANIE ( w miarę ważne )
Jak można odzyskać teraz password do GW? Zapomniałem na amen co tam mogłem mieć, pamiętam
nazwy postaci i e-mail. Funkcja "Reset Password" wbudowana w kliencie gry jest niedostępna
więc jak inaczej mogę je odzyskać?
Pomocy ;)


Jeśli grasz w GW 2, to jest to samo hasło co w dwójce. A jesli nie to napisz tutaj: support@guildwars.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2013 o 13:11, Piotrbov napisał:

Jeśli grasz w GW 2, to jest to samo hasło co w dwójce. A jesli nie to napisz tutaj: support@guildwars.com


To jest oczywista oczywistość, chodzi jednak o moje drugie konto :p
Wykoksiłem je kiedyś i robiło za mój schowek, szkoda by stracić kilka stacków ecto.. :/
Napisałem już do nich mam nadzieję, że coś poradzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej ;) odkurzam ponownie. Miałem wrócić do gry w październiku, wróciłem w marcu... No ale się udało. A piszę co by prosić Was o pomoc. Chciałbym ubić Licza. Ktoś się pisze na Hell''s Precipice? Tryb normalny, z bonusem. Gildii żadnej nie mam, z herosami idzie jak krew z nosa, a pugi pulują wszystko co się napatoczy...

W sumie to mam wszystkie dodatki i jak by ktoś chciał pobiegać to śmiało pisać na maila: arar.wys[at]gmail.com lub w grze: Arwena Dante.

Jeszcze się uparłem, że będę przechodził wszystko od nowa i po kolei ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować